Mogilska Tower II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Mogilska, oferowane bezpośrednio przez

Semaco

Kraków, Grzegórzki, ul. Mogilska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 41 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Mogilska Tower II

5 zdjęć

Mogilska Tower II
Mogilska Tower II
Mogilska Tower II
Mogilska Tower II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 119 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 263 do 273 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : 35 000,00 zł miejsce pojedyncze

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Mogilska Tower II logo

Mogilska Tower 2 stanowi drugi etap inwestycji, pierwszy etap cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i został sprzedany jeszcze przed zakończeniem budowy. Jest to wysokiej jakości inwestycja deweloperska w korzystnej cenie. Została ona przygotowana z myślą o osobach, które szukają dla siebie idealnych warunków do zamieszkania w dogodnej lokalizacji.

Mieszkania są zróżnicowane pod kątem powierzchni – dzięki niej każdy klient może znaleźć metraż, którego poszukuje. Zabudowa wyróżnia się eleganckim, nowoczesnym designem oraz ergonomicznymi rozwiązaniami: to najważniejsze cechy charakterystyczne inwestycji Mogilska Tower.

Mogilska Tower to 14-piętrowy budynek w bezpiecznej i dobrze skomunikowanej z centrum miasta lokalizacji. Podczas budowy skupiliśmy się na nowoczesnych, funkcjonalnych i wygodnych dla klientów rozwiązaniach. Oferujemy mieszkania, które są łatwe do zagospodarowania. Wysoki budynek oraz duże okna dają wrażenie dużej otwartości i przestrzeni, co pozytywnie wpływa na codzienne funkcjonowanie.

UWAGA! Obowiązek zakupu miejsca postojowego do każdego mieszkania

Inwestycja Mogilska Tower II znajduje się na Grzegórzkach, ul. Mogilska (2.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Semaco.

Inwestycja Mogilska Tower II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 119 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Mogilska Tower II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Semaco przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Mogilska Tower to nowoczesna inwestycja w bardzo dobrej lokalizacji. Spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób, które cenią sobie spokój, bezpieczeństwo i komfort.

- 4 km do Rynku Głównego

- bliskość węzłów komunikacyjnych

- trasy rowerowe

- w okolicy znajdują się sklepy spożywcze i wielobranżowe, szkoły, plac zabaw dla dzieci, klub fitness, Park Lotników

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mogilska Tower II?

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mogilska Tower II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1588 metrów od inwestycji Mogilska Tower II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Olsza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mogilska Tower II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mogilska Tower II znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Kącik Świata w odległości 194 m, Żłobek Montessori Raj Maluszka w odległości 557 m, Przedszkole Montessori Muszelka w odległości 558 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mogilska Tower II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Mama w odległości 132 m, Lardent w odległości 440 m, Ultragen Pracownia USG w odległości 498 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mogilska Tower II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 68 m znajduje się Lidl, w odległości 125 m znajduje się Stokrotka Ekspress, w odległości 140 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mogilska Tower II w odległości 444 m znajduje się Klub Sportowy "Dąbski", w odległości 447 m znajduje się boisko / kort, w odległości 460 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: