Mogilska Tower II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSemaco

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 394 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Na Dąbiu(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Grzegórzki, ul. Dąbskiej 20 (2.9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 800/m2
  Na Dąbiu
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 46
  Powierzchnia: 33 - 75 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 4 oferty
  Caba Development
 • Lema 2(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Czyżyny, ul. Lema (2.9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 000 brutto/m2
  Lema 2
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 41
  Powierzchnia: 39 - 121 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 8 ofert
  Wawel Service Sp. z o.o.
 • W Parku Lotników(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Czyżyny, ul. Lema 5 (3 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 150/m2
  W Parku Lotników
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 13
  Powierzchnia: 47 - 78 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 3 oferty
  Grupa Matejek

Opis Inwestycji

Mogilska Tower II

Mogilska Tower 2 stanowi drugi etap inwestycji, pierwszy etap cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i został sprzedany jeszcze przed zakończeniem budowy. Jest to wysokiej jakości inwestycja deweloperska w korzystnej cenie. Została ona przygotowana z myślą o osobach, które szukają dla siebie idealnych warunków do zamieszkania w dogodnej lokalizacji.Mieszkania są zróżnicowane pod kątem powierzchni – dzięki niej każdy klient może znaleźć metraż, którego poszukuje. Zabudowa wyróżnia się eleganckim, nowoczesnym designem oraz ergonomicznymi rozwiązaniami: to najważniejsze cechy charakterystyczne inwestycji Mogilska Tower.Mogilska Tower to 14-piętrowy budynek w bezpiecznej i dobrze skomunikowanej z centrum miasta lokalizacji. Podczas budowy skupiliśmy się na nowoczesnych, funkcjonalnych i wygodnych dla klientów rozwiązaniach. Oferujemy mieszkania, które są łatwe do zagospodarowania. Wysoki budynek oraz duże okna dają wrażenie dużej otwartości i przestrzeni, co pozytywnie wpływa na codzienne funkcjonowanie.UWAGA! Obowiązek zakupu miejsca postojowego do każdego mieszkania

Inwestycja Mogilska Tower II znajduje się na Grzegórzkach, ul. Mogilska (2.3 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Semaco.

Inwestycja Mogilska Tower II jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 119 nowych mieszkań. Budynki posiadają 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Mogilska Tower II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 55 do 68 metrów kwadratowych w cenie od 8 550 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Semaco przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 119 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 263 do 273 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: 35 000,00 zł miejsce pojedyncze.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, własne ujęcie wody, rowerownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Mogilska Tower II

Mogilska Tower to nowoczesna inwestycja w bardzo dobrej lokalizacji. Spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób, które cenią sobie spokój, bezpieczeństwo i komfort. - 4 km do Rynku Głównego - bliskość węzłów komunikacyjnych - trasy rowerowe - w okolicy znajdują się sklepy spożywcze i wielobranżowe, szkoły, plac zabaw dla dzieci, klub fitness, Park Lotników

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mogilska Tower II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Mogilska Tower II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Białucha.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mogilska Tower II znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Ośrodek Szkolenia przy ZW NSZZ Policjantów w Krakowie w odległości 180 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE KĄCIK ŚWIATA w odległości 190 m, Ośrodek Doskonalenia Kadr Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich w Krakowie w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mogilska Tower II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Mama w odległości 130 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mogilska Tower II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Lidl, w odległości 140 m znajduje się Żabka, w odległości 480 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mogilska Tower II w odległości 290 m znajduje się Fitness Platinium, w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Klub Sportowy "Dąbski".

Data publikacji: 23.03.2018

Data aktualizacji: 01.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie