Osiedle nad Sanką

Domy na sprzedaż Kryspinów, oferowane bezpośrednio przez Samson-Dom

krakowski, Kryspinów, Kryspinów
Ceny od: 6 606 zł brutto/m2
Osiedle nad Sanką

6 zdjęć

Osiedle nad Sanką
Osiedle nad Sanką
Osiedle nad Sanką
Osiedle nad Sanką

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle nad Sanką dostępnych jest 16 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Osiedle nad Sanką logo

Osiedle Nad Sanką to kameralna inwestycja zlokalizowana w Kryspinowie, w otoczeniu terenów zielonych oraz zabudowy jednorodzinnej. To bardzo urokliwe i spokojne, pozbawione wielkomiejskiego zgiełku miejsce, oferujące prosty i szybki dojazd do Krakowa. W otoczeniu terenów zielonych oraz zabudowy jednorodzinnej.

Kompleks składa się z 8 bliźniaków czyli 16 lokali mieszkalnych, o powierzchni około 100 m2. Każdy lokal oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń, przynależny ogródek oraz dwa miejsca parkingowe. Projektując osiedle kładliśmy szczególny nacisk na nowoczesną formę architektoniczną z dużymi przeszkleniami zapewniające doświetlenie każdego wnętrza.

Inwestycja Osiedle nad Sanką znajduje się w Kryspinowie, Kryspinów (0.7 km od Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Samson-Dom.

Inwestycja Osiedle nad Sanką jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów w tym 16 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle nad Sanką pozostało na sprzedaż 16 nowych domów o powierzchni 98 metrów kwadratowych w cenie od 649 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 98 m2 w cenie od 649 000 zł (16 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Samson-Dom przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 16 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: domy mają przypisane po dwa miejsca postojowe.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:
aktualnie dostępnych jest 16 domów w tym 16 domów typu bliźniak.
Powierzchnie domów:
98 m².
Powierzchnie działek:
od 170 do 310 m².
Ceny domów:
  • kształtują się w zakresie od 649 000 do 699 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 606 do 7 115 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Kryspinów , położony tuż przy zachodniej granicy Krakowa, gwarantuje dogodny i szybki dojazd do miasta ok. 7 min. Osiedle usytuowane jest w urokliwym miejscu – z bardzo dobrą jakością powietrza. Okolica obfituje w tereny do biegania i trasy rowerowe ciągnące się wzdłuż Bielan w kierunku Krakowa. Ponadto jest to wspaniałe miejsce wypoczynku, gdyż dzięki Zalewom: Na Piaskach i Budzyńskiemu, można przez całe lato czuć się jak podczas urlopu. Rozbudowana infrastruktura tego miejsca oferuje: sklepy, restauracje, komunikację miejską do Krakowa, wspomniany już kompleks wypoczynkowo- rekreacyjny i wiele innych udogodnień, które czynią to miejsce idealnym do zamieszkania. Sporą atrakcją jest także Jaskinia Kryspinowska jedna z największych jaskiń Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej.

Powiat krakowski leży w północno-zachodniej części woj. małopolskiego, bezpośrednio sąsiadując z miastem Kraków. Jego powierzchnia wynosi 1231 km2, a w 17 gminach mieszka łącznie 266 649 osób. Cały powiat tworzą 332 miejscowości. Zabudowa ma tu charakter małomiasteczkowy i wiejski, z dość dużym zagęszczeniem zabytków, których konserwatorzy znaleźli tu ponad 180. Są wśród nich budowle w stylu renesansowym, gotyckim, romańskim. Region może pochwalić się ponad 200 szkołami różnego szczebla, przeszło 100 przychodniami lekarskimi oraz satysfakcjonującym stopniem rozwoju życia sportowego i kulturalnego. Poza tym, że działa tu 15 ośrodków i centrów kultury, to regularnie organizowane są imprezy o takim charakterze. Ok. 30% powiatu cechuje się szczególnymi walorami przyrodniczymi. Najważniejsze tereny zielone stanowią tu Ojcowski Park Narodowy, 12 rezerwatów przyrody i 5 parków krajobrazowych. Powiat krakowski ma rewelacyjnie rozwiniętą infrastrukturę drogową, do której zalicza się autostrada A4, 8 fragmentów dróg wojewódzkich i 6 dróg krajowych. W jego granicach znajduje się też lotnisko.

Komunikacja

W powiecie krakowskim znajduje się Lotnisko im. Jana Pawła II, z którego można dostać się do 50 najważniejszych miast Europy. Biegnące przez powiat szlaki komunikacyjne, w tym drogi wojewódzkie (773,774, 775, 776, 780, 791, 794, 953) i drogi krajowe (4, 7, 44, 75, 79, 94) łączą obszar z najważniejszymi miastami kraju, m.in. Warszawą i Katowicami. Przez powiat przechodzi też transkontynentalna autostrada A4. Funkcjonują tu linie kolejowe, autobusowe i miejskie autobusy aglomeracyjne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle nad Sanką mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Osiedle nad Sanką znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kryspinów.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle nad Sanką składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Żabka, w odległości 360 m znajduje się Avita, w odległości 390 m znajduje się ABC Sklep spozywczy Centrum.

Data publikacji: 28.09.2020
Data aktualizacji: 26.04.2021
Osiedle nad Sanką logo

Bartłomiej Lichorobiec

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Centralna 43b, 31-586 Kraków
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: