Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Zespół Mieszkaniowy "Marki"

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Okólna, oferowane bezpośrednio przez

RSM Praga

Marki, ul. Okólna 24

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 27 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zespół Mieszkaniowy "Marki"Zespół Mieszkaniowy "Marki"

11 zdjęć

Zespół Mieszkaniowy "Marki"
Zespół Mieszkaniowy "Marki"
Zespół Mieszkaniowy "Marki"
Zespół Mieszkaniowy "Marki"

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 310 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Zespół Mieszkaniowy „Marki” zlokalizowany jest w Markach przy ul. Okólnej 24. W ramach inwestycji realizowany jest budynek mieszkalny wielorodzinny. Składa się z dwóch części naziemnych z lokalami użytkowymi w parterze. Budynek posadowiony jest na wspólnej płycie garażowej. Trzykondygnacyjny garaż znajduje się na poziomie -1, parterze i pierwszym piętrze budynku. Łącznie w Zespole Mieszkaniowym „Marki” zamieszka 147 rodzin. Budynek charakteryzuje się nowoczesną architekturą. Na terenie inwestycji zlokalizowany będzie własny plac zabaw. Wszystkie mieszkania skomunikowane są cichobieżnymi windami z garażem podziemnym. Atutem inwestycji jest również niska zabudowa a w pobliżu znajdą Państwo sklepy osiedlowe, szkołę, przedszkola, Zakład Opieki Zdrowotnej.

Inwestycja Zespół Mieszkaniowy "Marki" znajduje się w Markach, ul. Okólna 24 (0.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez RSM Praga.

Inwestycja Zespół Mieszkaniowy "Marki" została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Aktualnie w inwestycji Zespół Mieszkaniowy "Marki" nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli RSM Praga przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zespół Mieszkaniowy "Marki"?

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zespół Mieszkaniowy "Marki" mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 44 metrów od inwestycji Zespół Mieszkaniowy "Marki" znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chrobrego 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zespół Mieszkaniowy "Marki" znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zespół Mieszkaniowy "Marki" znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole "Happy" w odległości 173 m, przedszkole w odległości 188 m, Przedszkole Miejskie nr 1 (filia) w odległości 338 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zespół Mieszkaniowy "Marki" jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Kardio-Med w odległości 529 m, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Esculap Sp. z o.o. w odległości 779 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zespół Mieszkaniowy "Marki" składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Żabka, w odległości 187 m znajduje się Biedronka, w odległości 400 m znajduje się Piekarnia Staropolska - sklep firmowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zespół Mieszkaniowy "Marki" w odległości 393 m znajduje się boisko / kort, w odległości 405 m znajduje się Orlik 2012, w odległości 437 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023