Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe lokale użytkowe powiat wołomiński

6 ofert w 2 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Andersena II - lokale usługowe
  gotowe
  Osiedle ANDERSENA II to budynek mający wysokość 5 pięter. Powstaje on w spokojnej części Ząbek przy ul. Andersena 45 tuż przy lesie. Lokalizacja osiedla zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, której oczekują mieszkańcy. W pobliżu znajdą oni: sklepy, aptekę, przedszkola, szkoła podstawowa (planowana jest realizacja w drugiej części ulicy nowa szkoła podstawowa), przystanki autobusowe linii 199 i 345 oraz komunikacji miejskiej dowożącej do stacji PKP Ząbki, a stąd już tylko 5-7 minut do Warszawy. Szybki wyjazd na trasę nr 631 – ul. Żołnierską, która jest rozbudowywana.Inwestycja została podzielona na dwa etapy.I etap przedsięwzięcia będzie zawierał 55 mieszkań dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowych dostępnych w metrażach od 50 m2 do 95 m2 z przestronnymi balkonami. Niektóre z lokali będą posiadały nawet dwie powierzchnie balkonowe. Komfort wszystkich mieszkań podnoszą windy zjeżdżające bezpośrednio do hali garażowej z miejscami postojowymi. Oddanie tego etapu zaplanowane zostało do 31.08.2019r.II etap to 60 lokali mieszkalnych w metrażach od 35 m2 do 95 m2 z balkonami i miejscami postojowymi na poziomie -1 budynku. Znajdą się tu mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Oddanie II etapu ustalono do 31.08.2020r.W budynku, od strony ulicy Andersena zaplanowaliśmy lokale użytkowe, które mogą ułatwić mieszkańcom dostęp do różnego rodzaju usług.To co wyróżnia naszą inwestycję to stworzenie patio – wewnętrznego dziedzińca, na którym zaprojektowano miejsce wypoczynku, a także rekreacji. Wszystko to w otoczeniu pięknej roślinności i małej architektury.

  Andersena II - lokale usługowe

  od 6 900 zł/m2
  ul. Andersena 45 , Ząbki(0.6 km od Warszawy)
  P.B. Stolmar sp.j.
 • Park Leśny Rembertów
  gotowe
  Park Leśny Rembertów jest nowoczesnym osiedlem położonym na obrzeżach Warszawy, w Rembertowie, przy ulicy Chełmżyńskiej. Naszą ambicją było stworzenie dobrego miejsca na złapanie oddechu od szybkiego tempa i hałasu dużego miasta, ponieważ wiemy jak ważne są te wartości we współczesnym świecie. Naszą ambicją było także zaprojektowanie osiedla nie tylko dającego wytchnienie ale i bezpiecznego. Dlatego naturalnym wyborem było stworzenie kompleksu zamkniętego z parkingiem podziemnym dla samochodów.Całość inwestycji składać się będzie z X etapów, w których łącznie znajdzie się około 1300 mieszkań.

  Park Leśny Rembertów

  od 7 700 zł/m2
  ul. Chełmżyńska , Kawęczyn-Wygoda, Rembertów, Warszawa(8.8 km od centrum)
  Radius Projekt
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Andersena II - dobre pod inwestycje
  Oferta archiwalna
  Osiedle ANDERSENA II to budynek mający wysokość 5 pięter. Powstaje on w spokojnej części Ząbek przy ul. Andersena 45 tuż przy lesie. Lokalizacja osiedla zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. W pobliżu znajdują się: sklepy, aptekę, przedszkola, szkoły podstawowe (w drugiej części ulicy Andersena realizowana jest nowa szkoła), przystanki autobusowe linii 199 i 345 oraz komunikacji miejskiej dowożącej do stacji PKP Ząbki, a stąd już tylko 5-7 minut do Warszawy. Szybki wyjazd na trasę nr 631, czyli ul. Żołnierską.Inwestycja została podzielona na dwa etapy.I etap przedsięwzięcia zawiera 55 mieszkań dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowych dostępnych w metrażach od 50 m2 do 77 m2 z przestronnymi balkonami. Komfort wszystkich mieszkań podnoszą windy zjeżdżające bezpośrednio do hali garażowej z miejscami postojowymi. Etap I został już oddany do użytkowania i wszystkie mieszkania w nim zostały sprzedane.II etap to 68 lokali mieszkalnych w metrażach od 35 m2 do 77 m2 z balkonami i miejscami postojowymi na poziomie -1 budynku. Znajdują się tu mieszkania dwu- i trzypokojowe oraz lokale użytkowe z funkcją mieszkalną i przynależne do nich komórki, które rekomendujemy pod inwestycje. Oddanie II etapu do użytkowania planujemy na 31.08.2020r.W budynku, od strony ulicy Andersena znajdują się lokale użytkowe, które mogą ułatwić mieszkańcom dostęp do różnego rodzaju usług.To co wyróżnia naszą inwestycję to stworzenie patio – wewnętrznego dziedzińca, na którym zaprojektowano miejsce wypoczynku, a także rekreacji. Wszystko to w otoczeniu pięknej roślinności i małej architektury.

  Andersena II - dobre pod inwestycje

  od 8 200 zł/m2
  ul. Andersena 45 , Ząbki(0.6 km od Warszawy)
  P.B. Stolmar sp.j.
 • Osiedle Maczka Etap 2
  Oferta archiwalna
  Osiedle Maczka jest budynkiem wielorodzinnym z pięknym widokiem na panoramę Warszawy i pobliskie lasy. Rozsądne odległości od sąsiednich budynków dają poczucie prywatności, co jest bardzo ważne przy wyborze mieszkania. Rozplanowanie zagospodarowania terenu nadaje tej okolicy charakter lokalnego centrum Ząbek. Projektowany pasaż usług w parterach oraz plac zapewniają mieszkańcom wygody miejskiego życia.

  Osiedle Maczka Etap 2

  ul. Powstańców 27 , Ząbki(0.1 km od Warszawy)
  P.B. Stolmar sp.j.
 • Powstańców 33
  Oferta archiwalna
  Osiedle Powstańców 33 położone jest w Ząbkach pod Warszawą. Cały projekt składa się z 836 lokali mieszkalnych znajdujących się w 10 budynkach. Obecnie w sprzedaży pozostały lokale handlowo-usługowe w V etapie inwestycji.Osiedle zapewnia rozwiniętą infrastrukturę komunikacyjną. W bezpośrednim sąsiedztwie powstają ważne arterie drogowe, które usprawniają ruch w okolicy i umożliwiają połączenie z różnymi częściami Warszawy. Dodatkową zaletą jest doskonały dojazd do trasy S8.Inwestycja znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, otoczonej osiedlami mieszkalnymi. Dużym atutem dla nabywców jest niedobór lokali usługowych w pobliżu, co powoduje, iż dla mieszkańców osiedla, jak i tych okolicznych nasza nieruchomość będzie idealnym miejscem na zakupy lub korzystanie z usług.W ofercie dostępne są lokale usługowe o powierzchni od 88,9 m2 do 96,2 m2. Lokale usytuowane są na parterze, a każdy z nich dysponuje witryną oraz bezpośrednim wejściem od ulicy Andersena. Deweloperski standard wykończenia, a także podłączenie do mediów (ogrzewanie miejskie, elektryka, sieć wodno-kanalizacyjna) to dodatkowy atut pomieszczeń, sprzyjający prowadzeniu rozwijającej się działalności gospodarczej w odległości zaledwie 10 km od centrum stolicy. Co ważne, na terenie inwestycji znajduje się wyposażony w windy garaż podziemny, który zapewni wygodę zarówno przedsiębiorcom, jak i potencjalnym klientom.Ceny lokali są cenami netto.

  Powstańców 33

  od 6 097 zł/m2
  ul. Powstańców , Ząbki(0.4 km od Warszawy)
  Develia
 • Andersena I - lokale usługowe
  Oferta archiwalna
  W ramach inwestycji "Andersena" powstaje położony w otoczeniu zieleni w spokojnej części Ząbek budynek wielorodzinny. Atrakcyjnie zaprojektowany z szerokim zakresem metraży mieszkań, świetnie doświetlony (większość lokali z ekspozycją południową lub dwustronne), o praktycznym rozkładzie pomieszczeń. Rozsądne odległości od sąsiednich budynków dają poczucie prywatności, co jest bardzo ważne przy wyborze mieszkania. Rozplanowanie zagospodarowania terenu nadaje tej okolicy charakter lokalnego centrum Ząbek

  Andersena I - lokale usługowe

  ul. Andersena 12 , Ząbki(0.6 km od Warszawy)
  P.B. Stolmar sp.j.
 • Osiedle Neptun
  Oferta archiwalna
  Osiedle Neptun to budowany w kilku etapach na 3-ha działce w Ząbkach przy ul. Powstańców kompleks budynków, w których swoje własne znajdzie docelowo ok. 600 rodzin.Neptun to oferta dla Klientów przywiązujących wagę do wygód miejskiego życia a jednocześnie ceniących spokój i bliskość natury. Osiedle zlokalizowane jest na granicy lasu w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Charakteryzować będzie się nowoczesną i przyjazną architekturą, oraz dbałością o szczegóły gwarantujące poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Atutem Neptuna jest lokalizacja. Ząbki są bowiem jednym z najdynamiczniej rozwijających się miast w sąsiedztwie Warszawy, świetnie skomunikowanym ze stolicą. Dzięki potężnym nakładom inwestycyjnym w szybkim tempie rozwija się tutaj infrastruktura drogowa, oświatowa i sportowa.Atuty lokali usługowych:• Przestrzenne pomieszczenia• Rożne powierzchnie• Oświetlone światłem słonecznym• Usytuowane w miejscach ogólnodostępnych zarówno dla mieszkańców osiedla, jak i przechodniówC1, C2, D1.2 - budynki gotoweC3, C4 - realizacja w I kw. 2018C5, C6, C7, C8, D3.4 - realizacja w II kw. 2019

  Osiedle Neptun

  ul. Powstańców , Ząbki(0.3 km od Warszawy)
  Polnord S.A.
 • Zespół Mieszkaniowy "Marki"
  Oferta archiwalna
  Zespół Mieszkaniowy „Marki” zlokalizowany jest w Markach przy ul. Okólnej 24. W ramach inwestycji realizowany jest budynek mieszkalny wielorodzinny. Składa się z dwóch części naziemnych z lokalami użytkowymi w parterze. Budynek posadowiony jest na wspólnej płycie garażowej. Trzykondygnacyjny garaż znajduje się na poziomie -1, parterze i pierwszym piętrze budynku. Łącznie w Zespole Mieszkaniowym „Marki” zamieszka 147 rodzin. Budynek charakteryzuje się nowoczesną architekturą. Na terenie inwestycji zlokalizowany będzie własny plac zabaw. Wszystkie mieszkania skomunikowane są cichobieżnymi windami z garażem podziemnym. Atutem inwestycji jest również niska zabudowa a w pobliżu znajdą Państwo sklepy osiedlowe, szkołę, przedszkola, Zakład Opieki Zdrowotnej.

  Zespół Mieszkaniowy "Marki"

  od 6 900 zł/m2
  ul. Okólna 24 , Marki(0.9 km od Warszawy)
  RSM Praga
 • Wybickiego
  Oferta archiwalna
  Inwestycja o nazwie Wybickiego to idealne miejsce dla ludzi chcących żyć na peryferiach miasta. Obiekt powstający przy ulicy Wybickiego to niezwykle kameralny budynek wielorodzinny. Na pięciu kondygnacjach naziemnych znajdzie się sześćdziesiąt mieszkań oraz schowki lokatorskie na czterech piętrach. Na parterze budynku znajdą się lokale usługowe. Dbając o wygodę przyszłych mieszkańców w każdej z trzech klatek znajdować się będą windy, wygodne miejsca postojowe w podziemiach oraz stanowiska parkingowe naziemne. Funkcjonale układy mieszkań zapewniają dogodną możliwość ich aranżacji według własnych potrzeb. Wyposażenie mieszkań obejmuje stolarkę okienną PCV z szybami termoizolacyjnymi, wypełnionymi argonem oraz zabezpieczenia antywłamaniowe w drzwiach wejściowych. Brama wjazdowa na osiedle sterowana będzie pilot, a teren wokół budynku zagospodarowany zostanie zgodnie z planem zagospodarowania i projektem zieleni.

  Wybickiego

  ul. Wybickiego , Ząbki(0.7 km od Warszawy)
  Arche S.A.
 • Platinum Plaza
  Oferta archiwalna
  Platinum Plaza to szansa na zamieszkanie w atrakcyjnym i prestiżowym miejscu w Wołominie. Znakomita lokalizacja oraz estetyczna i elegancka architektura bez wątpienia wyróżnia tę inwestycję na tle całego miasta. Projekt charakteryzuje funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz duże powierzchnie balkonów i tarasów, co sprawia, że mieszkania są bardzo przestrzenne. Warto dodać, że Platinum Plaza to pierwszy budynek o tak nowoczesnej architekturze na terenie Wołomina.Oferta mieszkaniowa zawiera 42 lokale o powierzchni od 35m2 aż do 120m2. W budynku znajdować się będą podziemne garaże. Dodatkowym atutem jest część usługowa, która mieścić się będzie na parterze.Przy wyborze mieszkania niezwykle ważna jest dobra lokalizacja. Platinum Plaza powstaje w samym centrum miasta, co zapewni oszczędność czasu i wygodę. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, szpitale oraz inne punkty użyteczności publicznej. Ponadto, Wołomin dzieli stosunkowo niewielka odległość od Warszawy. Kolej Miejska oraz prywatne linie autobusowe zapewniają szybkie połączenie z centrum stolicy.GetHouse realizuje swoją strategię inwestowania w podwarszawskie tereny dobrze skomunikowane z centrum stolicy. Pierwszą tego typu inwestycją było Kameralne Osiedle w Jankachw 2005 roku, które okazało się dużym sukcesem. Platinum Plaza to jeden z dwóch produktów GetHouse na terenie powiatu wołomińskiego. Deweloper buduje tutaj także osiedle mieszkaniowe Vital Park w Ząbkach.

  Platinum Plaza

  ul. Lipińska/Przejazd , Wołomin(8.8 km od Warszawy)
  Golub GetHouse Developer Sp. z o.o.
 • Kościelna
  Oferta archiwalna
  KAMERALNE OSIEDLE 24 MIESZKANIA – MIESZKANIA od 29m2  do 72m2 – garaż – winda – piwnice – osiedle zamknięte – osiedle wzdłuż linii lasu – blisko szkoła, przedszkole, poczta, sklepy, komunikacja miejska – TERMIN ODDANIA DO 30 CZERWCA 2012.

  Kościelna

  ul. Kościelna , Ząbki(0.1 km od Warszawy)
  Charbud Development

Wiadomości na temat powiatu wołomińskiego:

Informacje o powiecie wołomińskim

W powiecie wołomińskim dostępne są 633 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 23 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w powiecie wołomińskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 25 do 137 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (29 mieszkań).
 • 2-pokojowe (221 mieszkań).
 • 3-pokojowe (243 mieszkania).
 • 4-pokojowe (104 mieszkania).
 • 5-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w powiecie wołomińskim dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 57 do 253 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w powiecie wołomińskim kosztuje 245 280 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 419 000 zł.

W ostatnim czasie w 1 nieruchomości zostały obniżone ceny. Aktualnie obowiązują 2 oferty promocyjne. Dostępne są także 2 mieszkania w ofercie last minute.

Pobliskie Lokalizacje

Miejsca w pobliżu

Oferty w powiecie wołomińskim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: