Kamińskiego 1

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Myśliborska 114, oferowane bezpośrednio przez

RSM Praga

Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Myśliborska 114

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 51 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kamińskiego 1Kamińskiego 1

2 zdjęcia

Kamińskiego 1

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 4 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Przy ulicy Myśliborskiej 114 powstaje budynek garażowo-usługowy, w którym znajdują się lokale usługowe o powierzchni od 56 m2 do 435m2. Budynek będzie miał 5 kondygnacji, na parterze znajdują się usługi, na pozostałych poziomach znajdują się miejsca parkingowe.

Przewidywany termin zakończenia inwestycji: IV kwartał 2018 r.

Miejsca parkingowe oferujemy do sprzedaży, w cenie 26 000,00zł brutto.

Inwestycja Kamińskiego 1 znajduje się na Tarchominie, ul. Myśliborska 114 (11.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez RSM Praga.

Inwestycja Kamińskiego 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Kamińskiego 1 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli RSM Praga nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Nowa inwestycja Kamińskiego zlokalizowana jest w doskonałym punkcie dzielnicy Tarchomin przy głównych ulicach Światowida i Myśliborskiej.

W niedalekiej odległości znajdziesz m.in. żłobek, przedszkola, szkoły, przychodnie lekarskie, banki i hale sportowe, a także nowopowstającą Galerię Północną – jedno z największych centrów handlowych w Polsce. Bogata oferta rekreacyjna jest niewątpliwym atutem inwestycji usytuowanej w samym centrum zielonego Tarchomina.

Znaczącą zaletą jest również znakomite połączenie z centrum miasta i bezpośredni dostęp do pętli autobusowej czy przystanków tramwajowych oraz bliska odległość do stacji Metro Młociny-tylko 12 minut!

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kamińskiego 1?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamińskiego 1 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2689 metrów od inwestycji Kamińskiego 1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Płudy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kamińskiego 1 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamińskiego 1 znajduje się 61 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 163 m, Przedszkole Niepubliczne "Progresja" w odległości 170 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego w odległości 206 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamińskiego 1 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: CMP Centrum Medyczne w odległości 343 m, Endodentica w odległości 358 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 552 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamińskiego 1 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Żabka, w odległości 201 m znajduje się Dom Handlowy Tarchomin, w odległości 280 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamińskiego 1 w odległości 167 m znajduje się stadion, w odległości 171 m znajduje się Białołęcki Ośrodek Sportu, w odległości 172 m znajduje się stadion.

Data aktualizacji: 23.01.2020

Inwestycje w pobliżu na Tarchominie

Pozostałe oferty

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: