Kamińskiego 1

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Myśliborska 114, oferowane bezpośrednio przez RSM Praga

Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Myśliborska 114

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 33 oferty w najbliższej okolicy!

Kamińskiego 1

2 zdjęcia

Kamińskiego 1

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Przy ulicy Myśliborskiej 114 powstaje budynek garażowo-usługowy, w którym znajdują się lokale usługowe o powierzchni od 56 m2 do 435m2. Budynek będzie miał 5 kondygnacji, na parterze znajdują się usługi, na pozostałych poziomach znajdują się miejsca parkingowe.

Przewidywany termin zakończenia inwestycji: IV kwartał 2018 r.

Miejsca parkingowe oferujemy do sprzedaży, w cenie 26 000,00zł brutto.

Inwestycja Kamińskiego 1 znajduje się na Tarchominie, ul. Myśliborska 114 (11.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez RSM Praga.

Inwestycja Kamińskiego 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Kamińskiego 1 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli RSM Praga nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 4 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
monitoring, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Nowa inwestycja Kamińskiego zlokalizowana jest w doskonałym punkcie dzielnicy Tarchomin przy głównych ulicach Światowida i Myśliborskiej. W niedalekiej odległości znajdziesz m.in. żłobek, przedszkola, szkoły, przychodnie lekarskie, banki i hale sportowe, a także nowopowstającą Galerię Północną – jedno z największych centrów handlowych w Polsce. Bogata oferta rekreacyjna jest niewątpliwym atutem inwestycji usytuowanej w samym centrum zielonego Tarchomina. Znaczącą zaletą jest również znakomite połączenie z centrum miasta i bezpośredni dostęp do pętli autobusowej czy przystanków tramwajowych oraz bliska odległość do stacji Metro Młociny-tylko 12 minut!

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kamińskiego 1?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamińskiego 1 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Kamińskiego 1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Erazma z Zakroczymia 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kamińskiego 1 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamińskiego 1 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Progresja" w odległości 160 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w odległości 190 m, Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 65 "Tarchominek" w odległości 530 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamińskiego 1 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamińskiego 1 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Dom Handlowy Tarchomin, w odległości 280 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 360 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamińskiego 1 w odległości 210 m znajduje się Białołęcki Ośrodek Sportu, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.03.2018
Data aktualizacji: 23.01.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: