Kamińskiego 1

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRSM Praga

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 104 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Erazma(0.4 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Erazma z Zakroczymia 2a (10.9 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 130 netto/m2
  Erazma
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 23 - 420 m2
  RSM Praga
 • Moja Północna(1.4 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Kościeszów (10.2 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 000 netto/m2
  Moja Północna
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 51 - 80 m2
  ECO Classic Sp. z o.o.
 • Klasyków 14(1.9 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Henryków, ul. Klasyków 14 (11.9 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 028 brutto/m2
  Klasyków 14
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 46 - 62 m2
  Makbud S.C.

Opis Inwestycji

Przy ulicy Myśliborskiej 114 powstaje budynek garażowo-usługowy, w którym znajdują się lokale usługowe o powierzchni od 56 m2 do 435m2. Budynek będzie miał 5 kondygnacji, na parterze znajdują się usługi, na pozostałych poziomach znajdują się miejsca parkingowe.Przewidywany termin zakończenia inwestycji: IV kwartał 2018 r.Miejsca parkingowe oferujemy do sprzedaży, w cenie 26 000,00zł brutto.

Inwestycja Kamińskiego 1 znajduje się na Tarchominie, ul. Myśliborska 114 (11.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera RSM Praga.

Inwestycja Kamińskiego 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 7 kondygnacji naziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kamińskiego 1 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 280 do 435 metrów kwadratowych.

Deweloper RSM Praga nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 4 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: monitoring, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kamińskiego 1

Nowa inwestycja Kamińskiego zlokalizowana jest w doskonałym punkcie dzielnicy Tarchomin przy głównych ulicach Światowida i Myśliborskiej. W niedalekiej odległości znajdziesz m.in. żłobek, przedszkola, szkoły, przychodnie lekarskie, banki i hale sportowe, a także nowopowstającą Galerię Północną – jedno z największych centrów handlowych w Polsce. Bogata oferta rekreacyjna jest niewątpliwym atutem inwestycji usytuowanej w samym centrum zielonego Tarchomina. Znaczącą zaletą jest również znakomite połączenie z centrum miasta i bezpośredni dostęp do pętli autobusowej czy przystanków tramwajowych oraz bliska odległość do stacji Metro Młociny-tylko 12 minut!

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamińskiego 1 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Kamińskiego 1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Erazma z Zakroczymia 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamińskiego 1 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Progresja" w odległości 160 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w odległości 190 m, Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 65 "Tarchominek" w odległości 530 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamińskiego 1 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamińskiego 1 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Dom Handlowy Tarchomin, w odległości 280 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 360 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamińskiego 1 w odległości 210 m znajduje się Białołęcki Ośrodek Sportu, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.03.2018

Data aktualizacji: 23.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie