Kamińskiego 1

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez RSM Praga

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Kamińskiego 1 dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U-02
434,5 m²
Parter
U-03
279,7 m²
Parter

Zobacz inne etapy inwestycji Kamińskiego 1

Opis Inwestycji

Przy ulicy Myśliborskiej 114 powstaje budynek garażowo-usługowy, w którym znajdują się lokale usługowe o powierzchni od 56 m2 do 435m2. Budynek będzie miał 5 kondygnacji, na parterze znajdują się usługi, na pozostałych poziomach znajdują się miejsca parkingowe.Przewidywany termin zakończenia inwestycji: IV kwartał 2018 r.Miejsca parkingowe oferujemy do sprzedaży, w cenie 26 000,00zł brutto.

Inwestycja Kamińskiego 1 znajduje się na Tarchominie, ul. Myśliborska 114 (11.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera RSM Praga.

Inwestycja Kamińskiego 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 7 kondygnacji naziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kamińskiego 1 pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 280 do 435 metrów kwadratowych.

Deweloper RSM Praga nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 4 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: monitoring, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 280 do 435 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kamińskiego 1

Nowa inwestycja Kamińskiego zlokalizowana jest w doskonałym punkcie dzielnicy Tarchomin przy głównych ulicach Światowida i Myśliborskiej. W niedalekiej odległości znajdziesz m.in. żłobek, przedszkola, szkoły, przychodnie lekarskie, banki i hale sportowe, a także nowopowstającą Galerię Północną – jedno z największych centrów handlowych w Polsce. Bogata oferta rekreacyjna jest niewątpliwym atutem inwestycji usytuowanej w samym centrum zielonego Tarchomina. Znaczącą zaletą jest również znakomite połączenie z centrum miasta i bezpośredni dostęp do pętli autobusowej czy przystanków tramwajowych oraz bliska odległość do stacji Metro Młociny-tylko 12 minut!

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa mieszkaniowego. Nieustannie rozbudowywane są zwłaszcza osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, a grunty rolna adaptowane pod architekturę mieszkaniową. Wysoki stopień gęstości zaludnienia występuje na białołęckich osiedlach z wielkiej płyty: Nowym Tarchominie, Nowodworach i Nowych Świdrach. W strefie centralnej i południowej dominują tereny przemysłowe: duże przedsiębiorstwa, liczne firmy budowlane oraz tereny PKP. Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji

W odległości 250 metrów od inwestycji Kamińskiego 1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny ERAZMA Z ZAKROCZYMIA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kamińskiego 1 znajduje się 36 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 344 im. Powstania Warszawskiego w Warszawie w odległości 200m, Szkoła Podstawowa Nr 344 w odległości 250m, Klub Malucha Pluszaczek S. C. w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się dr n. med. Dorota Kapiszewska-Dzedzej, w odległości 300 m znajduje się PHU Velvet Ewelina Powierza, w odległości 350 m znajduje się Endodentica Gabinet stomatologiczny.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 450 m znajduje się Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr LVI Nautilus, w odległości 800 m znajduje się Kościół Św. Jakuba Apostoła, w odległości 800 m znajduje się Kościół Św. Jakuba Apostoła.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 600 m znajduje się Ladies First, w odległości 600 m znajduje się Qactive. Fitness, w odległości 700 m znajduje się Rodzinne Ogrody Działkowe "Pomorska".

Data publikacji: 22.03.2018

Data aktualizacji: 24.01.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie