Rozewie Park

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Rozewie Invest

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 28 domów w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Osiedle Nowe (13,1 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Osiedle Nowe znajduje się w Połczynie Bis, ul. Nowa (16,1 km od Gdyni), jest realizowana przez dewelopera M2 Budownictwo Sp z. o.o. Inwestycja Osiedle Nowe jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 6 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 6 nowych domów o powierzchniach od 127 do 128 m2.

pucki, Połczyno Bis, ul. Nowa (16,1 km od Gdyni)

Inwestycja polecana

Osiedle Nowe
 • Termin oddania: 3 kw. 2019
 • Liczba domów: 6
 • Powierzchnia: 127 - 128 m2
 • Liczba pokoi: 5
M2 Budownictwo Sp z. o.o
Domy spełniające kryteria

Osiedle Słonecznikowe (27,2 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Osiedle Słonecznikowe znajduje się w Kosakowie, ul. Sasankowa (3,1 km od Gdyni), jest realizowana przez dewelopera KOSS Development. Inwestycja Osiedle Słonecznikowe jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Aktualnie na sprzedaż pozostały 22 nowe domy o powierzchniach od 73 do 87 m2.

pucki, Kosakowo, ul. Sasankowa (3,1 km od Gdyni)

Inwestycja polecana

Osiedle Słonecznikowe
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba domów: 22
 • Powierzchnia: 73 - 87 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 4
KOSS Development
Domy spełniające kryteria

Osiedle Avenue (28,1 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Osiedle Avenue znajduje się w Rumi, ul. Dębogórska (1,2 km od Gdyni), jest realizowana przez dewelopera Tambud - Firma Budowlana. Inwestycja Osiedle Avenue jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 28 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 7 nowych domów o powierzchniach od 107 do 122 m2.

Rumia, ul. Dębogórska (1,2 km od Gdyni)

Inwestycja polecana

Osiedle Avenue
 • Termin oddania: 3 kw. 2019
 • Liczba domów: 7
 • Powierzchnia: 107 - 122 m2
 • Liczba pokoi: 4 - 5
Tambud - Firma Budowlana
Domy spełniające kryteria

WŁASNY PORT NAD BAŁTYKIEM
Rozewie to najbardziej na północ wysunięty fragment polskiego terytorium. W odległości 800 m od piaszczystej bałtyckiej plaży znajduje się Kompleks Rozewie Park. To zespół 30 domów położonych w sosnowym lesie. Nadmorska lokalizacja zespołu pozwala cieszyć się powietrzem z leczniczym jodem przez cały rok, a położenie wśród drzew zapewnia zapach lasu, kameralność, ciszę i odpoczynek w kontakcie z naturą.

INWESTYCJA
Własny dom w kompleksie Rozewie Park ze względu na położenie i niebanalną architekturę stanowić może bardzo dobry produkt inwestycyjny. Może być zakupem na własne potrzeby związanym z wypoczynkiem przy jednoczesnej możliwości czerpania zysków z wynajmu w okresie wakacyjnym. Nieruchomości w kompleksie Rozewie Park mają status domów mieszkalnych oraz lokali użytkowych obciążonych odpowiednio 8% i 23% podatkiem VAT.

Inwestycja Rozewie Park znajduje się w Rozewiu, ul. Garnizonowa (29,1 km od Gdyni), jest realizowana przez dewelopera Rozewie Invest.

Inwestycja Rozewie Park jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 30 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Rozewie Park pozostało na sprzedaż 0 nowych domów jednorodzinnych o powierzchni 57 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rozewie Invest przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba domów: cała inwestycja składa się z 30 domów.
Liczba kondygnacji: domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Garaże: domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się morze.

Lokalizacja inwestycji Rozewie Park

Powiat pucki to region o powierzchni 572 km2, leżący w północnej części woj. pomorskiego i liczący sobie ok. 82 400 mieszkańców. Składa się na niego 7 gmin, w których leżą cztery miasta. Stolicą regionu jest Puck. Powiat leży wyjątkowo malowniczym miejscu, od północy granicząc z Bałtykiem, od wschodu z Zatoką Pucką, od południa z Puszczą Darzlubską, Jeziorem Żarnowieckim i wzgórzami morenowymi. W jego granicach leży Półwysep Helski. Znaczna część zabudowy ma tu charakter małomiasteczkowy. Wiele budynków pełni jedynie funkcję turystyczną. W regionie działa szereg ośrodków i domów kultury oraz instytucji sportowych, co zapewnia mieszkańcom liczne rozrywki i daje dostęp do rozbudowanej infrastruktury sportowej. Dzięki plażom, trasom rowerowym i ścieżkom dydaktycznym, są to tereny o wysokich walorach rekreacyjnych. Znajduje się tu ok. 70 szkół różnego szczebla, a o zdrowie mieszkańców dbają lekarze z puckiego szpitala i 34 przychodni lekarskich. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie, kursuje linia kolejowa, a w Pucku mieści się port jachtowy.

Komunikacja

Przez powiat pucki biegną drogi wojewódzkie nr: 213, 215, 216, 218, a niespełna 5 km od jego południowo-wschodniej granicy ciągnie się droga krajowa nr 6. Czynna jest tu także kolej, kursuje linia nr 213. W regionie można również korzystać z mikrobusów. W niektórych miejscowościach latem do dyspozycji są tramwaje wodne i można wypożyczyć melexy. W Pucku znajduje się port jachtowy.

Data publikacji: 10 kwietnia 2019 16:28

Data aktualizacji: 10 kwietnia 2019 16:33

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet