Młody Grunwald

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRonson Development Sp. z o.o.

Ceny od: 6 000 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Młody Grunwald dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
I.U4
68,79 m²
Parter
II.U4
84,4 m²
Parter
III.U1
106,75 m²
Parter
III.U2
180,65 m²
Parter

Opis Inwestycji

Lokale usługowe od Ronson Development z możliwością kupna lub wynajmu.Czysty zysk! Nasze osiedla budujemy w najlepszych lokalizacjach, które zapewniają szybki dostęp do komunikacji miejskiej i przyciągają zwolenników aktywnego, nowoczesnego trybu życia. W takim otoczeniu świetnie prosperują punkty usługowe, sklepy czy drogerie.Gwarantujemy:- Odliczenie pełnej wysokości składki VAT,- Gotowe lokale usługowe w idealnej lokalizacji dla biznesu,Nie zwlekaj! Skontaktuj się z naszym handlowcem!

Inwestycja Młody Grunwald znajduje się na Junikowie, ul. Kamiennogórska (5.6 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Ronson Development Sp. z o.o..

Inwestycja Młody Grunwald została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Młody Grunwald pozostały na sprzedaż 4 lokale użytkowe o powierzchniach od 69 do 181 metrów kwadratowych w cenie od 6 000 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Ronson Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, internet, TV kablowa, winda, rowerownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 4 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 69 do 181 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 447 135 do 1 083 900 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 000 do 6 500 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Młody Grunwald

Osiedle Młody Grunwald ul. Kamiennogórska 9 • 10 minut do centrum, • blisko centrów handlowych, • bliska lokalizacja placówek edukacyjnych.

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Młody Grunwald mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 410 metrów od inwestycji Młody Grunwald znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Budziszyńska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Młody Grunwald znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkola Wszystkie Skarby Mamy w odległości 60 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Młody Grunwald składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 470 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Młody Grunwald w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.02.2017

Data aktualizacji: 26.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie