Kamienica Jeżyce

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ronson Development Sp. z o.o.

Ceny od: 6 850 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Kamienica Jeżyce dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U5
119,08 m²
Parter
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 5%

Opis Inwestycji

Kamienica Jeżyce to inwestycja wiodącego na rynku nieruchomości dewelopera Ronson Development, znajduje się na Jeżycach, ul. Kościelna 17/19 (1,7 km od centrum Poznania)Aktualnie w inwestycji Kamienica Jeżyce pozostał ostatni lokal użytkowy o powierzchni łącznej 197,25m2 (w cenie od 4 346 zł/m2), której część stanowi funkcjonalna antresola. Do lokalu przynależy ogródek o powierzchni 35,82 m2.Lokal znajduje się na parterze i ma dużą witrynę oraz dwa wejścia bezpośrednio z ulicy Kościelnej.Wykorzystując architekturę historycznej dzielnicy Jeżyce stworzyliśmy inwestycję unikalną i wyjątkowo estetyczną. Kamienica Jeżyce to przede wszystkim świetny projekt i idealna lokalizacja. W takim otoczeniu świetnie prosperują punkty usługowe, sklepy oraz lokale gastronomiczne.

Inwestycja Kamienica Jeżyce znajduje się na Jeżycach, ul. Kościelna 19 (1.7 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Ronson Development Sp. z o.o..

Inwestycja Kamienica Jeżyce została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Kamienica Jeżyce pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 119 metrów kwadratowych w cenie od 6 850 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Ronson Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 119 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się na poziomie 815 698 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 850 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kamienica Jeżyce

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

W odległości 750 metrów od inwestycji Kamienica Jeżyce znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Most Teatralny (1:MT05).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Jeżyce znajdują się 42 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 36 w odległości 300m, Kraina Dźwięków. Żłobek w odległości 350m, Przedszkole Nr 86 w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się TARA S.C., w odległości 200 m znajduje się SERCE JEŻYC. APTEKA, w odległości 200 m znajduje się APTEKA PRZY RYNKU JEŻYCKIM.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA I ŚW. FLORIANA, w odległości 350 m znajduje się Rialto, w odległości 500 m znajduje się Biblioteka Wiedzy Religijnej (przy kościele Garnizonowym).

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się ALBATROSS GOLF, w odległości 400 m znajduje się KENDO HIBARI. POZNAŃSKI KLUB, w odległości 450 m znajduje się STOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ. KLUB SPORTOWY POZNAŃ.

Data publikacji: 09.02.2017

Data aktualizacji: 08.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie