ChilliCity

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRonson Development Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 454 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Chilli City to kameralne osiedle zlokalizowane w malowniczych Tulcach w bezpośrednim sąsiedztwie Poznania i Swarzędza oraz autostrady A2. Nasze osiedle jest idealnie wkomponowane w otaczający je zielony, rolniczy krajobraz, ponad 155 ha Tulec pokrywają lasy.Niska zabudowa szeregowa, ogródki przynależne do każdego lokalu, otwarty charakter osiedla sprzyjający integracji mieszkańców to cechy charakterystyczne Chilli City.

Inwestycja ChilliCity znajduje się w Tulcach, ul. Azaliowa (0.8 km od Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Ronson Development Sp. z o.o..

Inwestycja ChilliCity została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji ChilliCity pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 68 metrów kwadratowych w cenie od 5 461 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ronson Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 220 do 320 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: przynależne do mieszkania.
Udogodnienia: internet, TV kablowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, staw.

Lokalizacja inwestycji ChilliCity

Samowystarczalność Tulec gwarantuje wygodę codziennego życia. Mieszkańcy Tulec mają do swojej dyspozycji zaplecze sportowe i rekreacyjne. W miejscowości funkcjonuje hala sportowa, przedszkolny plac zabaw, boisko piłkarskie oraz kort tenisowy, ośrodek zdrowia oraz punkt apteczny. Edukacja dzieci i młodzieży na terenie Tulce odbywa się na poziomie przedszkolnym, szkolnym i gimnazjalnym. Duży sklep spożywczy oferta salonów kosmetycznych i fryzjerskich podkreślają samowystarczalność tego miejsca. Wiemy, jak ważny jest Twój czas. W okolicy jest: szkoła podstawowa publiczna i dwujęzyczna szkoła podstawowa prywatna, przedszkole publiczne i dwa przedszkola prywatne, gabinety lekarskie, szkoła językowa, klub malucha, stomatolog, Biedronka, restauracja, place zabaw.

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Komunikacja

Przez obszar powiatu poznańskiego przebiegają arterie, przy których zlokalizowane są hale magazynowe oraz firmy spedycyjne, logistyczne i kurierskie. Do arterii tych należą: autostrada A2, droga krajowa nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa – Kałuszyn) oraz drogi ekspresowe: S11 i S5, czyli zachodnia i wschodnia obwodnica Poznania. Sieć torów kolejowych sprawia, że przez powiat poznański kursują pociągi ze stolicy Wielkopolski do wielu polskich i zagranicznych miast. Organizacją transportu publicznego zajmuje się Transport Aglomeracji Poznańskiej, dzięki czemu między Poznaniem a podmiejskimi miejscowościami kursują autobusy obsługujące 29 połączeń, a ponadto busy komunikacji prywatnej oraz autobusy PKS Poznań.

Przyszli mieszkańcy inwestycji ChilliCity mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji ChilliCity znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tulce Przylesie.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji ChilliCity znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół w Tulcach w odległości 400 m, Przedszkole w odległości 400 m, Szkoła Podstawowa w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji ChilliCity składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Biedronka, w odległości 390 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 420 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji ChilliCity w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 31.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie