Nowoczesny Fordon

Mieszkania na sprzedaż ul. Fordońska, oferowane bezpośrednio przez Rodźko Dewelopment Sp. z o.o. Sp. K.

Bydgoszcz, ul. Fordońska 433
Ceny od: 5 959 zł/m2
Nowoczesny Fordon

16 zdjęć

Nowoczesny Fordon
Nowoczesny Fordon
Nowoczesny Fordon
Nowoczesny Fordon

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Nowoczesny Fordon dostępna jest 1 oferta

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
20B
4
77,19 m²
4
460 000 zł

Opis Inwestycji

Nowoczesny Fordon to harmonijne połączenie czystości formy z funkcjonalnością, w którą wpletliśmy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Jedno jest pewne, takiego standardu na Fordonie jeszcze nie było! Teren osiedla, części wspólne i elewacja tworzą architektoniczną spójność. Dbamy o to, żeby każdy aspekt życia na Nowoczesnym Fordonie był dopracowany i przyjazny wszystkim mieszkańcom. Nowoczesny Fordon oprócz dogodnej lokalizacji i stylowej architektury, to także technologia jutra. Mieszkania zostały wyposażone w technologię smart home, która umożliwi zdalne sterowanie pracą domowych urządzeń, oświetlenia oraz ogrzewania za pomocą urządzenia mobilnego z dostępem do internetu z dowolnego miejsca na świecie! Wisienką na torcie będzie system klimatyzacji strefy dziennej, dzięki której nawet najgorętsze lato nie będzie straszne!

Inwestycja Nowoczesny Fordon znajduje się w Bydgoszczy, ul. Fordońska 433 (10.4 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez Rodźko Dewelopment Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Nowoczesny Fordon została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 80 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowoczesny Fordon w sprzedaży jest 1 nowe mieszkanie o powierzchni 77 metrów kwadratowych, w cenie od 5 959 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 4-pokojowe o powierzchni 77 m2 w cenie od 460 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Rodźko Dewelopment Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 80 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, inteligentny dom, videodomofon, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępny jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań:
77 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 460 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 959 zł/m².
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Pracujesz na Fordonie? W centrum? W Toruniu? Uczysz się? Studiujesz? Na Nowoczesnym Fordonie nie ma to znaczenia! Doskonała lokalizacja komunikacyjna sprawia, że dojazd w wyznaczone miejsce nie jest problemem. W promieniu 500m znajdziemy całą infrastrukturę niezbędną do stworzenia własnej przestrzeni życiowej.

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowoczesny Fordon?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowoczesny Fordon mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Nowoczesny Fordon znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworzec Fordon.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowoczesny Fordon znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowoczesny Fordon znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 39 "Sto Pociech" w odległości 60 m, Szkoła Podstawowa nr 27 im. Zdzisława Krzyszkowiaka z Oddziałami Sportowymi w odległości 560 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowoczesny Fordon w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.02.2018
Data aktualizacji: 20.09.2021
Rodźko Dewelopment Sp. z o.o. Sp. K. logo

Rodźko Dewelopment Sp. z o.o. Sp. K.

Sprzedaż Rodźko

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Fordońska 433, Bydgoszcz

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: