Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 26,74 m² - numer RM/1A/B/6/6

Przecena 2%

5.36% stopa zwrotu inwestycji rocznie

Warszawa, Mokotów, Augustówka, ul. Antoniewska

Rytm Mokotowa

8 zdjęć

Rytm Mokotowa

Oddanie

Termin oddania

2 kw. 2024

Ilość pokoi

Ilość pokoi

1 pokój

Metraż

Metraż

26,74 m²

Piętro

Piętro

6 piętro

Strona świata

Strona świata

wschód

Dodatkowe

Powierzchnie dodatkowe

Balkon

Kuchnia

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

265 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

RM/1A/B/6/6

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne : w hali garażowej

Komórki lokatorskie

dostępne

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Udogodnienia

plac zabaw, monitoring, internet, recepcja, sauna, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, sala fitness, instalacja fotowoltaiczna, miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Autobusowy - 110 m

Wielką zaletą Mokotowa jest duża ilość zieleni, parków miejskich i zbiorników wodnych, zwłaszcza w dolinie Wisły. Urokliwe starorzecza z jeziorami Czerniakowskim, Sielanka i Wilanowskim to idealne miejsca na spacery, czy wycieczki rowerowe. Spokojny charakter dzielnicy oraz obecność licznych terenów zielonych sprawiają, że mieszkańcy mogą odetchnąć od zgiełku miasta i codziennie cieszyć się rekreacją na świeżym powietrzu. Dolny Mokotów jest malowniczo położony w zakolu Wisły. Mieszkańców przyciąga spokojny i prestiżowy charakter tej części dzielnicy. Dominuje niska, willowa zabudowa oraz liczne tereny zielone. To idealne miejsce na spacery i wycieczki. Znajduje się tu również wiele zabytków, a w bliskim sąsiedztwie inwestycji usytuowany jest Fort Augustówka z kanałem fortecznym oraz drogą z dawnego bruku. Bogata infrastruktura, dobra komunikacja oraz obecność licznych szkół, przedszkoli i żłobków sprawiają, że jest to dzielnica chętnie wybierana przez rodziny z dziećmi. Codzienne sprawunki ułatwiają liczne sklepy oraz galerie handlowe, nie brakuje też atrakcji dla dzieci- nowoczesnych placów zabaw i ścieżek rowerowych. Dzielnica posiada bogatą ofertę kulturalną- znajdziesz tu teatry, kina i muzea. Mokotów swoją popularność zawdzięcza wspaniałej lokalizacji- jest położony blisko Śródmieścia i posiada doskonałą komunikację z innymi częściami Warszawy. Dużym udogodnieniem dla mieszkańców jest linia metra. W pobliżu inwestycji znajduje się most Siekierkowski łączący dzielnicę z prawobrzeżną Warszawą oraz trasa szybkiego ruchu. Kolejnym atutem są liczne ścieżki rowerowe, które pozwalają dostać się do centrum w zaledwie 20 minut.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 26,7 m² znajduje się w nowo wybudowanej inwestycji deweloperskiej Rytm Mokotowa na Augustówce, ul. Antoniewska (6 km od centrum Warszawy).

Inwestycja została zrealizowana przez Grupa ROBYG.

Cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się nowe mieszkania.

Na sprzedaż pozostaje 56 ofert o powierzchni od 27 do 76 m².

W budynkach jest od 4 do 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Rytm Mokotowa jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu RM/1A/B/6/6 znajduje się na 6 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 265 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój.

Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód.

Dzięki oknom od wschodu, promienie słońca nie będą ogrzewać pomieszczeń z tak dużą intensywnością. Umiejscowienie kuchni czy sypialni od strony wschodniej pozwoli utrzymać optymalną temperaturę i odpowiednią ilość światła naturalnego w pomieszczeniach.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa ROBYG przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkowe

Balkon

Nasza nowa inwestycja ROBYG - Rytm Mokotowa - usytuowana jest w malowniczym zakątku Mokotowa, u zbiegu ulic Antoniewskiej i Piramowicza. W ramach projektu wybudujemy nowoczesne, otoczone zielenią, osiedle w wysokim standardzie, bogate w wiele udogodnień i innowacji wspierających ochronę środowiska. Jego wyróżnikiem będzie indywidualnie zaprojektowany mural wykonany farbami antysmogowymi. Na osiedlu nie zabraknie stacji ładowania samochodów elektrycznych i stojaków na rowery. Do dyspozycji mieszkańców oddamy również strefę fitness z sauną i pokojem jogi, place zabaw dla dzieci i klub malucha. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą nową inwestycją i zachęcamy do zakupu mieszkania.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Rytm Mokotowa, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 1 podobne nowe mieszkanie.

Grupa ROBYG logo

W sprzedaży 523 nieruchomości w 19 inwestycjach

1 nagroda i wyróżnienie

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 102 inwestycjach

Data publikacji: 30.08.2022
Data aktualizacji: 25.01.2023

Wykończ to mieszkanie

Skorzystaj z jednego z 3 programów wykończenia pod klucz. Zyskaj gwarancję ceny i terminu.

DEER DESIGN logo
 • Pakiet Smart LifeProgram

  Smart Life

  od 47 250 zł

 • Pakiet Modern LifeProgram

  Modern Life

  od 62 250 zł

 • Pakiet High LifeProgram

  High Life

  od 85 050 zł

Artykuły powiązane:

Inwestycje w pobliżu na Augustówce

Oferty na Augustówce

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: