Apartament na sprzedaż 5 pokoi o powierzchni 109,34 m² - numer I.5M05
Oferta archiwalna
Inwestycja:
Zajezdnia WrzeszczDeweloper:
ROBYG
Inwestycja:
Zajezdnia WrzeszczDeweloper:
ROBYGGdańsk, Wrzeszcz, al. Grudziądzka 4
Gdańsk, Wrzeszcz, al. Grudziądzka 4
Nieruchomość została sprzedana
Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz lub inne propozycje we Wrzeszczu
:format(jpg)/properties/property/plan_image/10133/tmp_a49ce8.png)
:format(jpg)/offers/offer/10133/main_image/zajezdnia-wrzeszcz.jpg)
1 zdjęcie
:format(jpg)/properties/property/plan_image/10133/tmp_a49ce8.png)
Najbliższe inwestycje
- Inwestycja Hallera 140 zlokalizowana jest w ulubionej przez gdańszczan dzielnicy Wrzeszcz w odległości zaledwie 1500 metrów od morza. Miejsce przepełnione pozytywną energią, zaprojektowane z myślą o osobach poszukujących apartamentu dla siebie oraz rodzin. Zadrzewiona okolica każdą porą roku nadaje osiedlu inny koloryt. Miejsce przyjazne jest rodzinom z dziećmi w różnym wieku, dzięki bliskiemu
Hallera 140
od 13 999 zł/m²4 kwartał 2025
Gdańsk, Wrzeszcz, al. Gen. J. Hallera 140
1-3 pokoje, Metraż 32-78 m2
- W środku Gdańska, na granicy Parku Millenium Gdańska, w dzielnicy Zaspa-Rozstaje, powstaje unikalna inwestycja Leszczyńskich 2. Unikalna ze względu na wyjątkową lokalizację, wysoki standard wykonania oraz niepowtarzalny widok na zieleń, mimo położenia osiedla tak blisko centrum miasta. Inwestycja składa się z 3 ekskluzywnych kameralnych pięciopiętrowych budynków, gdzie na przyszłych mieszkańców
4 kwartał 2026
Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Leszczyńskich 2
1-4 pokoje, Metraż 26-101 m2
- Inwestycja stanowi kontynuację ponadczasowego projektu City Park, który był realizowany w latach 2011 – 2015. Ukończone osiedle składa się z sześciu 11-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych (obejmujących 516 mieszkań) z częścią usługową. Na terenie inwestycji zaprojektowano dwa boiska wielofunkcyjne, place zabaw oraz tereny zielone wzbogacone małą architekturą. Najnowsza część projektu City Park
City Park bud. G i H
od 18 360 zł/m²3 kwartał 2026
Gdańsk, Zaspa-Rozstaje, al. Rzeczypospolitej
1-3 pokoje, Metraż 34-62 m2
Termin oddania
Gotowe
Ilość pokoi
5 pokoi
Metraż
109,34 m²
Piętro
5 piętro
Strona świata
północ, południe
Wysokość pomieszczeń
od 260 do 280 cm wysokości
Ilość poziomów
1 poziom
Oznaczenie oferty
I.5M05
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
- miejsca postojowe naziemne
- miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
Udogodnienia
Przyroda
Charakterystyka energetyczna nieruchomości
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
Wysokość czynszu
Warunki rezerwacji
Zabezpieczenie środków
Lokalizacja inwestycji
Przeczytaj więcej o lokalizacji
Plaża Blisko do centrum Sklepy Place zabaw, ścieżki rowerowe
Gdańsk Wrzeszcz to dzielnica o powierzchni 10 km kw położona pomiędzy Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, dzielnicą Aniołki, Zaspa i Letnica. Mieszka tu 50 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecina droga wojewódzka E472, linia kolejowa przy której mieści się stacja Gdańsk Wrzeszcz, która jest ważnym węzłem komunikacyjnym miasta i biegnąca do niej równolegle Aleja Zwycięstwa. Na terenie Wrzeszcza odpocząć można w Parku Jaśkowej Doliny i Parku Akademickim. Największą uczelnią w okolicy jest Politechnika Gdańska a najciekawsze zabytki to Cerkiew Prawosławna pw. Św. Mikołaja, Browar we Wrzeszczu czy Westerplatte, oddalone od granic Wrzeszcza o ok. 100 metrów. Gdański Wrzeszcz ma dobry dostęp do rzeki Martwa Wisła (ok. 100 metrów) a także Morza Bałtyckiego (500 m.). Największe galerie handlowe Wrzeszcza to CH Manhattan i Galeria Bałtycka, w których łącznie znajduje się ponad 200 sklepów.
Opis oferty
Nowy 5-pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 109,34 m² znajduje się w nowo wybudowanej inwestycji deweloperskiej Zajezdnia Wrzeszcz we Wrzeszczu, al. Grudziądzka 4 (5.3 km od centrum Gdańska).
Inwestycja została zrealizowana przez ROBYG.
Cała inwestycja składa się z 14 budynków, w których łącznie znajduje się 1500 nowych apartamentów.
Inwestycja jest już wyprzedana.
W budynkach jest 8 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.
Inwestycja Zajezdnia Wrzeszcz została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.
Nowy apartament o oznaczeniu I.5M05 znajduje się na 5 piętrze i jest 1-poziomowy. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W apartamencie znajduje się 5 pokoi.
Okna w apartamencie wychodzą na północ, południe.
Północna ekspozycja to idealny wybór dla osób ceniących przytulne i klimatyczne wnętrza. Delikatne, rozproszone światło sprzyja harmonii i stwarza doskonałe warunki do relaksu lub pracy. Okna na północ zapewnią równomierne oświetlenie przez cały dzień.
Okna wychodzące na południe gwarantują maksymalną ilość naturalnego światła, co czyni wnętrza jasnymi i ciepłymi. Dodatkowo południowa ekspozycja pomaga obniżyć koszty ogrzewania w zimie. Okna na południe są idealne dla osób pragnących cieszyć się jasnym otoczeniem, które sprzyja dobremu samopoczuciu oraz pozytywnej energii.
Dla przyszłych mieszkańców Zajezdnia Wrzeszcz deweloper przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.
Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
Opis Inwestycji
Osiedle Zajezdnia Wrzeszcz to nowa część Gdańska położona pomiędzy Wrzeszczem a Zaspą. Wyróżnia je lokalizacja blisko morza i centrum, industrialny styl, wysoki standard wykończenia materiałami szlachetnymi, innowacyjny system ROBYG SMART HOUSE, całodobowy monitoring oraz lobby z portierem. Zajezdnia Wrzeszcz to doskonała propozycja, która zadowoli zarówno aktywne, przedsiębiorcze osoby, jak i rodziny z dziećmi. Osiedle Zajezdnia Wrzeszcz to świetna propozycja również dla inwestorów. Na terenie osiedla znajdą się: sklepy, restauracje, place zabaw, zieleń zaprojektowana przez architekta, siłownia, ścieżki rowerowe, punkty naprawy rowerów.
Apartament znajduje się w inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz.