Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 28,99 m² numer RM/2B/K/4/2
Inwestycja:
Rytm Mokotowa - etap 2BDeweloper:
ROBYG
Inwestycja:
Rytm Mokotowa - etap 2BDeweloper:
ROBYGWarszawa, Mokotów, Augustówka, ul. Antoniewska
Warszawa, Mokotów, Augustówka, ul. Antoniewska
Oddanie
4 kw. 2027
Ilość pokoi
1 pokój
Metraż
28,99 m²
Piętro
4 piętro
Strona świata
wschód, południe
Dodatkowe
Balkon
Wysokość
od 260 do 280 cm wysokości
Poziomy
1 poziom
Oznaczenie oferty
RM/2B/K/4/2

Raport o deweloperze
Poznaj dewelopera bliżej! Pobierz raport, w którym znajdziesz kluczowe informacje o firmie, jej doświadczeniu, nagrodach oraz aktualnych i zrealizowanych inwestycjach.
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe | |
|---|---|
Komórki lokatorskie | dostępne |
Standard wykończenia | standard deweloperski |
Realizacja inwestycji | oddanie do użytkowania w 4 kw. 2027 roku |
Udogodnienia | plac zabaw, monitoring, internet, recepcja, sauna, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, sala fitness, instalacja fotowoltaiczna, miejsce do ładowania samochodów elektrycznych, inteligentny dom |
Przyroda | informacja u dewelopera |
Charakterystyka energetyczna nieruchomości | informacja u dewelopera |
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności | Odrębna własność z własnością gruntu |
|---|---|
Wysokość czynszu | informacja u dewelopera |
Warunki rezerwacji | Informacja u dewelopera |
Zabezpieczenie środków | Informacja u dewelopera |
Postępy i zdjęcia z budowy
Zobacz na jakim etapie budowy jest ta inwestycja
Lokalizacja inwestycji
Przeczytaj więcej o lokalizacji
Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.
Opis oferty
Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 28,99 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Rytm Mokotowa - etap 2B na Augustówce, ul. Antoniewska (5.9 km od centrum Warszawy).
Inwestycja jest realizowana przez ROBYG.
Cała inwestycja składa się z 4 budynków, w których łącznie znajduje się 166 nowych mieszkań.
Na sprzedaż pozostaje 112 ofert o powierzchni od 28 do 89 m².
W budynkach jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.
Inwestycja Rytm Mokotowa - etap 2B jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2027 roku terminem oddania do użytkowania.
Nowe mieszkanie o oznaczeniu RM/2B/K/4/2 znajduje się na 4 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój.
Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód, południe.
Okna wychodzące na południe gwarantują maksymalną ilość naturalnego światła, co czyni wnętrza jasnymi i ciepłymi. Dodatkowo południowa ekspozycja pomaga obniżyć koszty ogrzewania w zimie. Okna na południe są idealne dla osób pragnących cieszyć się jasnym otoczeniem, które sprzyja dobremu samopoczuciu oraz pozytywnej energii.
Wschodnia orientacja zapewnia dostęp do łagodnego porannego światła, idealnego dla rozpoczęcia dnia pełnego energii. Wnętrza pozostają jasne, ale nieprzegrzane, co sprzyja utrzymaniu komfortowej temperatury. Przebywanie w pomieszczeniu z oknami na wschód inspiruje do działania i pozytywnie wpływa na poranny rytuał.
Dla przyszłych mieszkańców Rytm Mokotowa - etap 2B deweloper przewidział miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne.
Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
Opis Inwestycji
Pow. dodatkowe
Nasza nowa inwestycja ROBYG - Rytm Mokotowa - usytuowana jest w malowniczym zakątku Mokotowa, u zbiegu ulic Antoniewskiej i Piramowicza. W ramach projektu wybudujemy nowoczesne, otoczone zielenią, osiedle w wysokim standardzie, bogate w wiele udogodnień i innowacji. Jego wyróżnikiem będzie indywidualnie zaprojektowany mural wykonany farbami antysmogowymi. Na osiedlu nie zabraknie stacji ładowania samochodów elektrycznych i stojaków na rowery. Do dyspozycji mieszkańców oddamy również strefę fitness, pokój jogi, place zabaw dla dzieci i klub malucha. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą nową inwestycją i zachęcamy do zakupu mieszkania.
Mieszkanie znajduje się w inwestycji Rytm Mokotowa - etap 2B, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 20 podobnych nowych mieszkań.
ROBYG
Strona internetowa inwestycjiAdres biura sprzedaży:
ul. Antoniewska 3B, 02-977 WarszawaGodziny otwarcia biura sprzedaży:
- Poniedziałek: 10:00 - 18:00
- Wtorek: 10:00 - 18:00
- Środa: 10:00 - 18:00
- Czwartek: 10:00 - 18:00
- Piątek: 10:00 - 18:00
- Sobota: 10:00 - 15:00





