Dożynkowa 43

Domy na sprzedaż ul. Dożynkowa, oferowane bezpośrednio przez

ROBYG

Wrocław, Krzyki, Klecina, ul. Dożynkowa 43

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 17 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Dożynkowa 43

3 zdjęcia

Dożynkowa 43
Dożynkowa 43
Dożynkowa 43

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • instalacja fotowoltaiczna

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 11 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne oraz garaże w bryle budynku

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Kameralne domy jednorodzinne na Klecinie to idealny wybór dla osób poszukujących swojego miejsca w spokojnej części miasta, bliżej natury. Największym atutem Dożynkowej 43 jest bliskość rzeki Ślęzy – zaledwie 200 metrów od domu.

Domy na Klecinie są idealnym rozwiązaniem dla osób szukających balansu między miastem a terenami zielonymi. Dożynkowa 43 oferuje zaciszną lokalizację tuż przy rzece i terenach zielonych, a jednocześnie daje możliwość szybkiego dojazdu do najważniejszych punktów w mieście, skorzystania z bogatej oferty usług i placówek edukacyjnych.

W inwestycji powstanie 11 ekologicznych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Każdy z nich to około 122 mkw. komfortowej przestrzeni mieszkalnej na dwóch kondygnacjach. Do każdego domu przynależy ogród - od ok. 44 do 165 mkw. oraz garaż i dodatkowe miejsce parkingowe. Dożynkowa 43 to także ekologiczne budownictwo. Na dachach znajdą się panele fotowoltaiczne, a przy każdym domu - zbiornik retencyjny.

Inwestycja Dożynkowa 43 znajduje się na Klecinie, ul. Dożynkowa 43 (5.6 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez ROBYG.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 11 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Dożynkowa 43 nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ROBYG przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Dożynkową 43 dzieli zaledwie 200 metrów od nabrzeża rzeki Ślęzy. Wystarczy 5-minutowy spacer, by zrelaksować się na łonie natury. Dodatkowo w odległości 1,6 km od inwestycji znajduje się kolejny teren zielony – Park Kleciński.

Na osiedlu trwa rozbudowa sieci komunikacyjnej. Obecnie mieszkańcy mają do dyspozycji tramwaje i autobusy. Niedawno przy pętli tramwajowej powstał także parking Park&Ride. Kolejną planowaną inwestycją jest przystanek kolejowy Wrocław-Klecina.

Klecina to osiedle przyjazne rodzinom z dziećmi. Nie tylko ze względu na tereny zielone, ale także na pobliskie placówki edukacyjne. W promieniu 1 km od Dożynkowej 43 znajdują się dwa przedszkole, a nieco dalej – szkoła podstawowa oraz szkoły języków obcych.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dożynkowa 43?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dożynkowa 43 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1530 metrów od inwestycji Dożynkowa 43 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Partynice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dożynkowa 43 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dożynkowa 43 znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 w odległości 430 m, Przedszkole nr 16 w odległości 490 m, Punkt Przedszkolny "Zatoka Przygód" w odległości 520 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dożynkowa 43 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: DIALAB w odległości 550 m, Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej w odległości 580 m, ESTmedica w odległości 630 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dożynkowa 43 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 620 m znajduje się Dobry sklep mięsny, w odległości 630 m znajduje się Trivoli.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dożynkowa 43 w odległości 310 m znajduje się basen, w odległości 380 m znajduje się basen, w odległości 450 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 31.03.2022
Data aktualizacji: 03.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: