Konopnickiej

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezR.M.A. LOCUM Sp z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Św. Rocha(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pabianicki, Pabianice, ul. Św. Rocha (3.7 km od Łodzi)
  Ceny od: 5 000 brutto/m2
  Św. Rocha
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 56 - 61 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Niko Nieruchomości

Opis Inwestycji

Inwestycja Konopnickiej znajduje się w Pabianicach, ul. M.Konopnickiej 24, 26 (4.5 km od Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera R.M.A. LOCUM Sp z o.o..

Inwestycja Konopnickiej została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Konopnickiej pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 71 do 89 metrów kwadratowych w cenie od 5 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper R.M.A. LOCUM Sp z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (23 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne (12 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (23 miejsca).
 • miejsca postojowe naziemne (12 miejsc).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Konopnickiej

Pabianice to spokojne miasto liczące ok.17 tys. mieszkańców i znajdujące się zaledwie kilkanaście kilometrów od Łodzi. Park Wolności, Park Słowackiego, las miejski czy zalew „Businka” sprawiają, że to świetne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu. Jednocześnie można tu znaleźć spore centrum handlowe (CH Echo) i liczne markety a zaledwie ok. 5 km dalej znajdują się łódzkie galerie handlowe i PTAK, czyli największy w Polsce supermarket odzieżowy. Niewielkie miasto ma też dobrze rozwinięty system edukacji z własną szkołą wyższą (Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna). Jest też dobrze skomunikowane, zarówno w obrębie miasta, jak i okolicznych miejscowości dzięki kolejom, dziewięciu autobusom podmiejskim i kilku prywatnym. Coś dla siebie znajdą tu też miłośnicy zabytków – Pabianice to m.in. dwór obronny kapituły krakowskiej, dom tkaczy, pozostałość fabryki czy pałac rodziny Enderów. Większość zabudowy Pabianic stanowią powojenne blokowiska i resztki zabudowy fabrycznej. Bliskość Łódzkiej filmówki, politechniki czy uniwersytetu a także kilkanaście pabianickich przedszkoli, dwa licea i Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna sprawiają, że Pabianice są ciekawym ośrodkiem naukowym.

Komunikacja

Z Pabianic do Łodzi można dostać się dzięki kolei jak i kilku autobusom prywatnym i państwowym. Do tego w odległości ok. 8 kilometrów od Pabianic znajduje się międzynarodowy port lotniczy im. W. Reymonta. W Pabianicach działa 7 linii autobusów miejskich, jedna nocna i 9 autobusów podmiejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Konopnickiej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Konopnickiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Moniuszki/Konopnickiej.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Konopnickiej znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 5 w odległości 240 m, Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego "Argus" w odległości 260 m, Szkoła Podstawowa Nr 5 w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Konopnickiej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Biedronka, w odległości 360 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 370 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Konopnickiej w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.03.2020

Data aktualizacji: 10.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie