Limonkowa

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Limonkowa, oferowane bezpośrednio przez

R&J Zielińscy Sp. J.

bydgoski, Osielsko, ul. Limonkowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

LimonkowaLimonkowa

12 zdjęć

Limonkowa
Limonkowa
Limonkowa
Limonkowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 4 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Oferujemy domy w zabudowie szeregowej w doskonałej lokalizacji!

Domy z garażem o powierzchni 129 metrów zlokalizowane są w Osielsku przy ulicy Limonkowej, 12 km od Bydgoszcz na osiedlu domów jednorodzinnych.

W ofercie znajdują się 4 domy szeregowe:

- 129 m² na działce 210 m² - wewnętrzny

- 129 m² na działce 210 m² - wewnętrzny

- 129 m² na działce 329 m² - zewnętrzny

- 129 m² na działce 471 m² - zewnętrzny

Inwestycja Limonkowa znajduje się w Osielsku, ul. Limonkowa (2.3 km od Bydgoszczy), została zrealizowana przez R&J Zielińscy Sp. J.

Inwestycja Limonkowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Limonkowa nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców R&J Zielińscy Sp. J. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Komfort zamieszkania gwarantują między innymi: bliskość terenów zielonych, szkoły, basenu, klubu fitness, komunikacji miejskiej, punktów usługowych oraz sklepów.

Powiat bydgoski leży w środkowo-zachodniej części woj. kujawsko-pomorskiego i składa się z 8 gmin, w tym dwóch miast i 215 wsi. Jego obszar to 1398 km2, a mieszka tu ponad 105 000 osób. W regionie przeważa zabudowa małomiasteczkowa oraz wiejska. Sporą część stanowią zabytki utrzymane w różnych stylach, m.in. gotyckim, barokowym i klasycystycznym. Najstarsze z nich powstały w późnym średniowieczu. Znaczne tereny powiatu zajęte są przez lasy, co sprawia, że jest to jeden z bardziej zielonych regionów województwa. Jest tu niemal 10 rezerwatów przyrody, a największym kompleksem leśnym jest Puszcza Bydgoska. Powiat ma pełną bazę placówek oświatowych. Na jego terenie funkcjonuje ponad 60 szkół różnego szczebla. Działa tu 11 placówek medycznych oraz pogotowie ratunkowe. Jest tu muzeum, 6 ośrodków kultury, JuraPark, a sportowcy mają dostęp m.in. do paru wodnego i stadionu. Przez region biegnie trasa europejska E261, droga ekspresowa, 5 dróg krajowych i 8 dróg wojewódzkich. Działa tu kolej i port lotniczy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Limonkowa?

Najważniejszą arterią drogową przebiegającą przez powiat jest trasa europejska E261, której fragmentami są drogi krajowe nr 5 i 25. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 10, 56 i 80, droga ekspresowa S10 oraz drogi wojewódzkie nr 223, 243, 244, 249, 551, 254, 256 i 397. Funkcjonuje tu linia kolejowa nr 18. W powiecie znajduje się port lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Limonkowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 516 metrów od inwestycji Limonkowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osielsko / Leśna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Limonkowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Limonkowa znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół w Osielsku w odległości 554 m, szkoła w odległości 627 m, szkoła w odległości 679 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Limonkowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gizler Stomatologia Mikroskopowa w odległości 820 m, Centrum Optyczno Okulistyczne w odległości 954 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Limonkowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 724 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 844 m znajduje się Żabka, w odległości 893 m znajduje się POLOmarket.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Limonkowa w odległości 588 m znajduje się boisko / kort, w odległości 600 m znajduje się boisko / kort, w odległości 611 m znajduje się centrum sportowe.

Data publikacji: 21.12.2020
Data aktualizacji: 23.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: