Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Raszyńska Residence

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Raszyńska, oferowane bezpośrednio przez

RESIDENCE III Sp. z o.o.

Piaseczno, ul. Raszyńska 26

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 298 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Raszyńska ResidenceRaszyńska Residence

3 zdjęcia

Raszyńska Residence
Raszyńska Residence
Raszyńska Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (114 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Raszyńska 26 to nowa inwestycja w Piasecznie, która powstaje z myślą o osobach, dla których ważna jest lokalizacja, łatwa komunikacja, dobra jakość wykonania.

Budynek posiada 4 kondygnacje oraz 2 poziomy garażu oraz 2 windy i jest realizowany w jednym etapie.

Inwestycja została zaprojektowana z dbałością o najmniejszy szczegół. Wysoki standard wykończeniowy z użyciem najwyższej klasy materiałów i technologii wyróżniają inwestycje, podobnie jak wszystkie dotychczasowe inwestycje dewelopera.

W inwestycji znajdują się funkcjonalne mieszkania od 26 do 80 m kw., zaprojektowane tak, aby każdy nabywca znalazł to, czego poszukuje – od przestronnego mieszkania po przytulny lokal z ogródkiem. Wszystkie mieszkania mają duże balkony lub tarasy i ogródki.

W garażu podziemnym znajduje się 114 miejsc postojowych oraz komórki lokatorskie. Ogrzewanie będzie własne: wspólna kotłownia zasilana piecami gazowymi, zaopatrywać będzie mieszkania w CO i CWU. Każda klatka schodowa będzie miała własną kotłownie.

Dbałość o detal i wykończenie przestrzeni mieszkalnej gwarantuje wysoki komfort życia. Nowoczesna architektura, piękne, naturalne elewacje i wysokiej jakości materiały wykończeniowe sprawiają, że Raszyńska 26 wyróżnia się w piaseczyńskiej panoramie miasta.

Inwestycja Raszyńska Residence znajduje się w Piasecznie, ul. Raszyńska 26 (1.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez RESIDENCE III Sp. z o.o.

Inwestycja Raszyńska Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Raszyńska Residence nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli RESIDENCE III Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Liczba ludności Piaseczna ciągle wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skate park, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Raszyńska Residence?

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwiają strefowe, nocne i lokalne linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Raszyńska Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1232 metrów od inwestycji Raszyńska Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nowa Iwiczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Raszyńska Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Raszyńska Residence znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Malinowy Domek" w odległości 142 m, Przedszkole Niepubliczne "Pinokio" w odległości 169 m, przedszkole w odległości 177 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Raszyńska Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Smile-Dent w odległości 174 m, Dentyści w odległości 533 m, Mini-Dental w odległości 615 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Raszyńska Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 106 m znajduje się Lewiatan, w odległości 317 m znajduje się Green Up, w odległości 504 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Raszyńska Residence w odległości 598 m znajduje się Klub tenisowy TCPoland, w odległości 600 m znajduje się boisko / kort, w odległości 616 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 02.06.2021
Data aktualizacji: 10.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023