Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe lokale użytkowe Piaseczno

28 ofert w 4 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 8 976 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Raszyńska Residence
  gotowe
  Raszyńska 26 to nowa inwestycja w Piasecznie, która powstaje z myślą o osobach, dla których ważna jest lokalizacja, łatwa komunikacja, dobra jakość wykonania.Budynek posiada 4 kondygnacje oraz 2 poziomy garażu oraz 2 windy i jest realizowany w jednym etapie.Inwestycja została zaprojektowana z dbałością o najmniejszy szczegół. Wysoki standard wykończeniowy z użyciem najwyższej klasy materiałów i technologii wyróżniają inwestycje, podobnie jak wszystkie dotychczasowe inwestycje dewelopera.W inwestycji znajdują się funkcjonalne mieszkania od 26 do 80 m kw., zaprojektowane tak, aby każdy nabywca znalazł to, czego poszukuje – od przestronnego mieszkania po przytulny lokal z ogródkiem. Wszystkie mieszkania mają duże balkony lub tarasy i ogródki.W garażu podziemnym znajduje się 114 miejsc postojowych oraz komórki lokatorskie. Ogrzewanie będzie własne: wspólna kotłownia zasilana piecami gazowymi, zaopatrywać będzie mieszkania w CO i CWU. Każda klatka schodowa będzie miała własną kotłownie.Dbałość o detal i wykończenie przestrzeni mieszkalnej gwarantuje wysoki komfort życia. Nowoczesna architektura, piękne, naturalne elewacje i wysokiej jakości materiały wykończeniowe sprawiają, że Raszyńska 26 wyróżnia się w piaseczyńskiej panoramie miasta.

  Raszyńska Residence

  od 9 500 zł/m2
  ul. Raszyńska 26 , Piaseczno(1.4 km od Warszawy)
  RESIDENCE III Sp. z o.o.
 • Stacja Dom
  gotowe
  Apartamenty zaprojektowano tak, by spełniać wymagania i potrzeby najbardziej wymagających klientów.Dlatego w inwestycji Stacja Dom postawiliśmy na najpopularniejsze i najbardziej poszukiwane przez klientów metraże lokali inwestycyjnych – począwszy od niewielkich, 25-metrowych, a kończąc na całkiem sporych, niemal 70-cio metrowych.Oferowane przez nas lokale, niezależnie od metrażu, zostały zaprojektowane w możliwie funkcjonalny sposób tak, aby każdy metr powierzchni był optymalnie wykorzystany. Wszystkie mieszkania mają charakter rozkładowy, z niezależnym dostępem do każdego z pomieszczeń a zastosowane rozwiązania w postaci dużych okien zapewniają obfity dostęp naturalnego światła słonecznego

  Stacja Dom

  ul. Mleczarska 9A , Nowa Iwiczna, piaseczyński(1.9 km od Warszawy)
  Trimeko Sp. z o.o.
 • Stacja Dom V
  4 kw. 2024
  STACJA DOM to osiedle, które docelowo składać się będzie z 5 kameralnych budynków wielorodzinnych, z których trzy już są zrealizowane, czwarty jest w trakcie budowy. Każdy budynek będzie posiadał 5 kondygnacji oraz dodatkowo jedną podziemną, przeznaczoną na garaże i komórki lokatorskie, z których na piętra mieszkalne będzie można przemieścić się windą lub schodami.Niewątpliwym atutem osiedla, oprócz dogodnego położenia, kameralnej zabudowy oraz wysokiego standardu architektonicznego i wykonawczego budynków jest zieleń, którą będzie ono otoczone aż z trzech stron.Pierwsi mieszkańcy wprowadzają się od połowy 2020 roku. Docelowo inwestycja będzie składała się z sześciu etapów, z których ostatni powinien zostać oddany do użytku do 2025 r.

  Stacja Dom V

  od 11 000 zł/m2
  ul. Mleczarska 9 , Nowa Iwiczna, piaseczyński(1.5 km od Warszawy)
  Stacja Dom Trimeko Sp. z o.o. Sp. K.
 • Osiedle Róż (Piaseczno)
  gotowe
  Osiedle Róż - Jarząbka 8Odkryj wyjątkowość Osiedla RóżWiemy, jak ważny dla Ciebie jest dom i jego najbliższa okolica, dlatego zaplanowaliśmy dostępną przestrzeń w najdrobniejszych szczegółach. Zwraca uwagę nowoczesna architektura budynków. Przyciągają funkcjonalne dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania. Cieszy dostęp do naturalnego światła, które swobodnie zagląda do wnętrz przez duże okna. Ale to nie wszystko…Przestronne tarasy zachęcają do spotkań przy kawie, wspólnego biesiadowania oraz wieczornego relaksu z książką. Z wyższych kondygnacji maluje się porywający widok na lasy Zalesia Dolnego. Patrząc w drugą stronę, można zobaczyć górujące nad Warszawą wieżowce.Spodziewasz się Gości? Wspaniale! Specjalnie dla nich przygotowaliśmy 50 miejsc parkingowych. Bardzo byśmy chcieli, aby czuli się tutaj, jak u siebie w domu.

  Osiedle Róż (Piaseczno)

  od 9 225 zł/m2
  ul. Kazimierza Jarząbka 8 , Piaseczno(2.8 km od Warszawy)
  Prestige
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Modern Piaseczno
  Oferta archiwalna
  Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu nowe osiedle mieszkaniowe „Modern Piaseczno” zlokalizowane przy ul. Poniatowskiego 4. Nowa inwestycja budowana jest z myślą o tych, którzy poszukują miejsca do zamieszkania w południowej części lewobrzeżnej aglomeracji warszawskiej, dla których ważny jest nowoczesny projekt, oraz przemyślane, funkcjonalne rozkłady mieszkań za rozsądną cenę.W inwestycji „Modern Piaseczno” zlokalizowanych jest 144 lokali, w tym 141 mieszkań i 3 lokale usługowe. Aby harmonijnie wpisać się w sąsiadującą architekturę budynek posiada trzy piętra, a jego bryła zachwyca prostotą i elegancją.Do budynku przynależy przestronna hala garażowa, w której znajduje się aż 191 miejsc postojowych. Co ważne zaplanowane zostały także miejsca postojowe na zewnątrz budynku przeznaczone dla gości odwiedzających mieszkańców. Dodatkową zaletą są zaplanowane części wspólne nieruchomości, które mogą być zaaranżowane przez mieszkańców np. na salę zabaw dla dzieci czy salę kinową.„Modern Piaseczno” to inwestycja, w której starannie dopracowany jest każdy, najdrobniejszy detal. Cenimy estetykę i dokładność wykończenia, a naszym Klientom oddamy budynek rzetelnie i planowo zrealizowany.Szukając przyjaznego do zamieszkania miejsca, warto rozważyć „Modern Piaseczno” przy ulicy Poniatowskiego 4A.Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży i dowiedz się więcej!

  Modern Piaseczno

  od 8 400 zł/m2
  ul. Poniatowskiego 4A , Piaseczno(4.2 km od Warszawy)
  BUD-RIM Development
 • Central Park
  Oferta archiwalna
  LOKAL USŁUGOWY W CENTRUM PIASECZNALOKAL „D” pow. 158,11m2, cena 6.000 zł/m2 czyli 948.660 zł + 2% PCCLokal znajduje się w centrum Piaseczna w bezpośrednim sąsiedztwie 350 mieszkań. Lokal ma dostęp do mediów: zimna woda, ciepła woda, ogrzewanie, kanalizacja, prąd. Lokal jest w stanie open-space, do dowolnej aranżacji wnętrz.

  Central Park

  od 6 000 zł/m2
  ul. Kniaziewicza 45 , Piaseczno(3.5 km od Warszawy)
  Statut Sp. z o.o. Sp. K.
 • Józefosław Apartamenty
  Oferta archiwalna
  INWESTYCJA„Apartamenty Józefosław” to kameralny apartamentowiec położony przy ul. Geodetów w Józefosławiu. Trzypiętrowy budynek z windą został zaprojektowany w duchu modernizmu i minimalizmu. Elegancja i prostota - biały kolor tynku połączony z szarą płytką klinkierową oraz drewnopodobnymi detalami są wiodącymi elementami wykończeniowymi elewacji. Taka kolorystyka i wykończenie kontynuowana jest również w częściach wspólnych budynku. Na drugim piętrze budynku zaprojektowaliśmy piękny zielony taras służący wszystkim mieszkańcom.- niska zabudowa- wysokie apartamenty (2,70 m)- garaż naziemny na parterze budynku- kameralny projekt - 30 apartamentów- duże zielone tarasy lub balkony- zielony taras do dyspozycji mieszkańców na 2 piętrze- winda

  Józefosław Apartamenty

  ul. Geodetów 43 , Józefosław, piaseczyński(1.7 km od Warszawy)
  Lugra
 • Gray House 3
  Oferta archiwalna

  Gray House 3

  od 5 500 zł/m2
  ul. Geodetów , Józefosław, piaseczyński(1.5 km od Warszawy)
  BUD-RIM Development
 • Dom Marzeń
  Oferta archiwalna
  Lokale znajdują się w centrum Piaseczna w bezpośrednim sąsiedztwie 290 mieszkań i kolejnych 60 w budowie.Lokale mają dostęp do mediów: zimna woda, ciepła woda, ogrzewanie, kanalizacja, prąd.Lokale są w stanie open-space, do dowolne aranżacji wnętrz.

  Dom Marzeń

  od 6 000 zł/m2
  ul. Jana Pawła , Piaseczno(3.4 km od Warszawy)
  Statut Sp. z o.o. Sp. K.
 • Apartamenty Królewskie Lipy
  Oferta archiwalna
  Apartamenty Królewskie Lipy to nowoczesny projekt w atrakcyjnej lokalizacji stworzony z myślą o komforcie jego mieszkańców.Budynek zaprojektowano na planie litery „C”, której główne ramię usytuowano równolegle do ulicy Królewskie Lipy, zgodnie z wyznaczoną linią obowiązującej zabudowy, pozostałe dwa ramiona od strony północnej i południowej. W ten sposób powstał obiekt widoczny z perspektywy ulicy Królewskie Lipy zarówno od strony północnej, jak i południowej.Budynek przykryty został dwuspadowym dachem z widocznymi lukarnami i akcentami przestrzennymi w częściach narożnikowych.W strefie parterowej, od strony ulicy, zaprojektowano lokale biurowo-handlowe dostępne bezpośrednio z chodnika miejskiego, który poszerzono i częściowo ukryto pod arkadą. W ten sposób obecny bardzo wąski chodnik otrzymał nowe proporcje, które umożliwiają dogodny dostęp do budynku zarówno dla mieszkańców jak i użytkowników lokali biurowo-handlowych. Jest to niezwykle istotne dla podniesienia wartości przestrzeni publicznej, choć zazwyczaj trudne do uzyskania w budynkach lokalizowanych w śródmiejskich strefach miejskich. W pozostałej części parteru i na kondygnacjach wyższych zaprojektowano mieszkania, które dostępne będą przez dziedziniec wewnętrzny. Forma architektoniczna budynku została utrzymana w powściągliwej formie z dominującymi płaszczyznami elewacji podkreślającymi jego miejskie cechy, które wraz z funkcją budynku mieszkalno-usługową są zgodne z zasadami zagospodarowania, kształtowania i podnoszenia wartości przestrzennych miasta Piaseczna.Budynek będzie posiadał cztery kondygnacje nadziemne oraz jedną kondygnację podziemną. Wjazd do garażu podziemnego zlokalizowano od strony ulicy Królewskie Lipy. Zaprojektowano dziedziniec wewnętrzny z chodnikami i terenem zielonym.

  Apartamenty Królewskie Lipy

  ul. Królewskie Lipy , Piaseczno(3.2 km od Warszawy)
  BUD-RIM Development
 • Apartamenty Opera
  Oferta archiwalna
  Apartamenty Opera to czteropiętrowa kamieniczka składająca się z 43 komfortowych apartamentów o powierzchni od 27,2 do 78,5 m2.Budowany w tradycyjnej technologii budynek Opera swoim wyglądem zewnętrznym nawiązujedo bogatej, prawie sześciowiecznej historii Piaseczna, wielokulturowego miasta handlowego usytuowanego u wrót stolicy.Bogate zdobnictwo elewacji nadaje bryle kamienicy charakter piaseczyńskiej kamieniczki,z przełomu wieków. Wnętrza apartamentów to nowoczesny standard: elegancka, cichobieżna winda zjeżdżająca do podziemnego garażu, dźwiękoszczelne okna (na poziomie parteru zabezpieczenia antywłamaniowe), wysokiej jakości, antywłamaniowe drzwi do apartamentów, domofony. Budynek w całości przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.Wszystkie apartamenty zaplanowane ze szczególną dbałością o ich walory użytkowe. Zadbaliśmy nie tylko o korzystne układy przestrzenne, ale i o odpowiednie nasłonecznienie przez cały dzień.

  Apartamenty Opera

  Ul. Dworcowa 20 , Piaseczno(3.9 km od Warszawy)
  Ascomp International Sp. z o.o.
 • Aleja Kalin
  Oferta archiwalna
  Budynek mieszkalny wielorodzinny Aleja Kalin położony w Piasecznie przy ul. Aleja Kalin 55.Parter budynku przeznaczony jest na funkcje handlowo-usługowe tj.7 niezależnych lokali handlowych w tym jeden większy to sklep spożywczo-przemysłowy. Na piętrach od pierwszego do trzeciego znajdują się lokale mieszkalne. Budynek ma 57 mieszkań, dostępnych za pośrednictwem 4 klatek schodowych z windami. Układ i powierzchnia lokali mieszkalnych jest wyjątkowo zróżnicowana, są to mieszkania od 40,0 do 85,2 m². Mieszkańcy mają bezpośredni dostęp do kondygnacji piwnicznej poprzez klatki schodowe i windy. Znajdują się tam ogólnodostępne garaże podziemne posiadające łącznie 51 miejsc na samochody osobowe. Wyjazd z garażu znajduję się od strony uliczki wewnętrznej łączącej budynek z ul. Aleją Kalin.

  Aleja Kalin

  ul. Aleja Kalin 55 , Piaseczno(4.9 km od Warszawy)
  Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Spółka z o.o.
 • Akacjowy Zakątek
  Oferta archiwalna
  Budynek mieszkalny wielorodzinny o zwartej bryle dopasowanej do kształtu działki i układu otaczających go trzech ulic. Ze względu na ruchliwą ulicę Wojska Polskiego i Sienkiewicza od strony zachodniej i zachodnio-południowej zaprojektowano zabudowane loggie spełniające funkcje dodatkowej bariery akustycznej. Od spokojnej ulicy Kniaziewicza i od strony północnej budynek posiada otwarte balkony. Duże przeszklenia w parterze budynku stanowiące witryny lokali usługowych nadają lekkości projektowanej bryle budynku. Wokół budynku zaprojektowano swobodne przejścia łączące bezpośrednio ciągi piesze przy u. Wojska Polskiego i Kniaziewicza. Oryginalny charakter architektury budynku uzyskano poprzez zastosowanie cegły elewacyjnej w parterze, ostatniej kondygnacji i we wnękach balkonowych.W budynku znajduje się 49 mieszkań, w tym 29 o powierzchni do 60m² i 20 o powierzchni powyżej 60m². Na terenie znajduje się łącznie 68 miejsc postojowych: na zewnątrz 22 miejsca, natomiast w budynku znajduje się garaż podziemny z 46 miejscami dla samochodów osobowych.

  Akacjowy Zakątek

  od 4 900 zł/m2
  Ul. Wojska Polskiego , Piaseczno(4.1 km od Warszawy)
  Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Spółka z o.o.
 • Tedex Residence
  Oferta archiwalna
  Kameralne osiedle mieszkanioweStara Iwiczna k/Piaseczna, ul. Nowa 17 btylko 6 budynkówosiedle zamknięte z monitoringiemmieszkania od 33 do 77 m2wysoki standard wykończeniaduże ogródkikomórki lokatorskieparkingi podziemnewindywysoka klasa energetyczna budynkówplac zabaw dla dzieciNasza inwestycja to dbałość o każdy szczegół. Szczególną uwagę zwracamy na takie elementy jak elewacja, klatka schodowa, winda, drzwi, a nawet obudowy szachtów technicznych. Zamiast szarego betonu, zastosowane są eleganckie elementy w elewacji : HPL, płytki elewacyjne.. Budynki są kameralne (tylko 3 piętra), stoją w dużej odległości od siebie, by sąsiedzi nie zaglądali sobie nawzajem do okien. Do dyspozycji są ciche, szybkie i nowoczesne windy marki Schindler. Zimną stal zastąpiliśmy elementami drewnianymi ( stolarka okienna i drzwiowa, pochwyty balustrad ). Przestrzenie między budynkami są gustownie zagospodarowane. Do mieszkań na parterze przynależne są ogródki o wielkości nawet do 300 m2. Dzieci będą mogły się bawić na urozmaiconym i bezpiecznym placu zabaw. Na kondygnacji -1 mieści się parking dla samochodów osobowych ( w tym miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych), jak również komórki lokatorskie (od 3,3 m2 - 10m2 ).

  Tedex Residence

  ul. Nowa 17 b , Stara Iwiczna, piaseczyński(2.5 km od Warszawy)
  Tedex Residence
 • Imperial Residence
  Oferta archiwalna
  IMPERIAL RESIDENCE – REZYDENCJA GODNA CESARZA46 lokali mieszkalnych: powierzchnia 34m² – 144m².Wysoki standard wykończenia, zabudowa czteropiętrowa, winda, podziemna hala garażowa, teren ogrodzony, mieszkania z dużymi balkonami i tarasami, lokale usługowe.Doskonała lokalizacja : w pobliżu linie autobusowe, stacja PKP, centra handlowe, ośrodki zdrowia, szkoły, przedszkola. 500m od ul. Puławskiej, 9 km do centrum Warszawy.

  Imperial Residence

  ul. Mleczarska 68A , Piaseczno(1.2 km od Warszawy)
  Klinkier - Bud Developer
 • Fabryka Giętych Mebli i Parasoli
  Oferta archiwalna
  FABRYKA GIĘTYCH MEBLI I PARASOLI:                                                                      AKTY NOTARIALNE W 72 GODZINY!                                                                                     DLA AKTYWNYCHOsiedle mieszkaniowe “Fabryka Giętych Mebli i Parasoli” jest zlokalizowane przyul. Geodetów 23c między ekskluzywnym centrum sportowo-rekreacyjnym połączonym z Day Spa oraz nowopowstałą galerią handlową. Mieszkańcy mają na wyciągnięcie ręki  basen, saunę, korty tenisowe, siłownię, sale fitness oraz liczne sklepy i punkty usługowe.Osiedle składa się z jednego, nowoczesnego, trzypiętrowego budynku z 39 mieszkaniami oraz lokalami usługowymi na parterze. Prosta forma oraz eleganckie wykończenie tworzą nowoczesny klimat i spójnie łączą się z otoczeniem. Dla wygody mieszkańców w osiedlu została zainstalowana 8-osobowa winda firmy Kone.Lokalizacja osiedla to unikatowe połączenie wygodnego dojazdu, licznych punktów usługowych w sąsiedztwie oraz wszelkich zalet mieszkania w Józefosławiu – w tym bliskości Parku Chojnowskiego oraz Lasu Kabackiego. Oferta ta jest stworzona z myśląo wszystkich z Państwa, którzy cenią swój wolny czas i aktywny tryb życia.Osiedle “Fabryka Giętych Mebli i Parasoli” jest już oddane do użytku, a wszyscy Mieszkańcy mają przeniesione akty własności.W “Fabryce Giętych Mebli i Parasoli” mają Państwo możliwość wyboru mieszkania o powierzchni od 43 m2 do 70 m2. Ceny mieszkań w stanie deweloperskim wahają się w przedziale 4 600 – 5 700 zł/m2. W ofercie znajdą Państwo lokale 2 i 3 pokojowe.

  Fabryka Giętych Mebli i Parasoli

  ul. Geodetów 23c , Józefosław, piaseczyński(1.5 km od Warszawy)
  Statut Sp. z o.o. Sp. K.
 • Apartamenty Poniatowskiego
  Oferta archiwalna
  APARTAMENTY PONIATOWSKIEGO To nowoczesny projekt w dogodnej lokalizaji, stworzony z myślą o komforcie jego mieszkańców.Sąsiedztwo dworca PKP umożliwia szybki dojazd koleją do centrum Warszawy (Warszawa Śrómieście w 38min), plasuje to naszą lokalizacje jako lepiej skomunikowaną z centrum niż wiele Warszawskich lokalizcji.Standard wykończenia, niska czteropiętrowa zabudowa  oraz starannie przemyślana architektura pozwalają na uzyskanie przestrzeni łatwej do optymalnej aranżacji.Ekologiczne technologie gwarantują energooszczędność późniejszego użytkowania. W ofercie mieszkania od 40m.kw. do 103m.kw.

  Apartamenty Poniatowskiego

  ul. Poniatowskiego , Piaseczno(4 km od Warszawy)
  DWELL WELL DEVELOPMENT

Informacje o Piasecznie

W Piasecznie dostępnych jest 398 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 17 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Piasecznie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 31 do 296 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (10 mieszkań).
 • 2-pokojowe (158 mieszkań).
 • 3-pokojowe (157 mieszkań).
 • 4-pokojowe (35 mieszkań).
 • 7-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w Piasecznie dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchni 195 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Piasecznie kosztuje 342 888 zł.

Oferty w Piasecznie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: