Sołtysowicka 21C

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Sołtysowicka, oferowane bezpośrednio przez Republika Wnętrz - Grupa

Wrocław, Psie Pole, Karłowice, ul. Sołtysowicka 21C

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 63 oferty w najbliższej okolicy!

Sołtysowicka 21C

7 zdjęć

Sołtysowicka 21C
Sołtysowicka 21C
Sołtysowicka 21C
Sołtysowicka 21C

Najbliższe inwestycje

 • Wieża Ciśnień
  od: 3 947 zł/m2

  Wieża Ciśnień

  Wrocławskie Centrum Inwestycyjne

  Lokal użytkowy Karłowice, Psie Pole, Wrocław
  ul. W. Berenta 75
  3.7 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 1140 m2
  • Lokali użytkowych: 1
 • Browary Wrocławskie
  od: 14 637 zł/m2

  Browary Wrocławskie

  Archicom S.A.

  Lokal użytkowy Ołbin, Śródmieście, Wrocław
  ul. Jedności Narodowej
  2.6 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2024
  • Metraż: 120 m2
  • Lokali użytkowych: 1
 • Calma 3
  od: 10 000 zł/m2

  Calma 3

  DewelopART Sp. z o.o.

  Lokal użytkowy Poświętne, Psie Pole, Wrocław
  ul. L. Kubali
  5.4 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 83 m2
  • Lokali użytkowych: 1

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Nasza nowa inwestycja to 250 mikro mieszkań o powierzchniach od 14,5 m2 do 45 m2. Są to głównie lokale składające się z niewielkiego przedpokoju, łazienki i pokoju z aneksem kuchennym. Część mieszkań posiada balkony. Przygotowaliśmy także kilka lokali dwupokojowych, wszystkie z aneksami kuchennymi w każdym z pokoi. Budynek oferuje pralnię samoobsługową i hol z recepcją, a dla zmotoryzowanych garaż podziemny.

Funkcjonalne lokale o małych metrażach gwarantują zyski z najmu długo i krótkoterminowego. W bardzo atrakcyjnej cenie można zakupić nową nieruchomość w świetnej lokalizacji i nowoczesnym, eleganckim budynku.

Kupując mikro mieszkanie klient nabywa prawo własności nieruchomości lokalowej wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, czyli we własności gruntu i częściach wspólnych budynku.

Inwestycja Sołtysowicka 21C znajduje się na Karłowicach, ul. Sołtysowicka 21C (4.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Republika Wnętrz - Grupa.

Inwestycja Sołtysowicka 21C została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Aktualnie w inwestycji Sołtysowicka 21C nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Republika Wnętrz - Grupa przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (24 miejsca).
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wrocławskie osiedle Karłowice to miejsce pełne zieleni, lubiane przez mieszkańców za bliskość centrum, z pełnym zapleczem usługowym i doskonałą komunikacją. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się Instytut Filozofii, Instytut Socjologii, Instytut Studiów Międzynarodowych, Wydział Nauk Społecznych oraz Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sołtysowicka 21C?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sołtysowicka 21C mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Sołtysowicka 21C znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sołtysowicka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sołtysowicka 21C znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sołtysowicka 21C znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Technikum Akadmickie przy Miedzynarodowej Wyzszej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu w odległości 100 m, Szkoła Policealna LIDER w odległości 100 m, Punkt Przedszkolny Akademia Uśmiechu w odległości 540 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sołtysowicka 21C składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Netto, w odległości 380 m znajduje się Biedronka, w odległości 380 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sołtysowicka 21C w odległości 420 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.01.2019
Data aktualizacji: 12.04.2022

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: