Sołtysowicka 21C

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Sołtysowicka, oferowane bezpośrednio przez Republika Wnętrz - Grupa

Wrocław, Psie Pole, Karłowice, ul. Sołtysowicka 21C
Ceny od: 5 600 zł/m2
Sołtysowicka 21C

7 zdjęć

Sołtysowicka 21C
Sołtysowicka 21C
Sołtysowicka 21C
Sołtysowicka 21C

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Sołtysowicka 21C dostępna jest 1 oferta

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
A 0.U
162,99 m²
Parter
912 744 zł

Opis Inwestycji

Nasza nowa inwestycja to 250 mikro mieszkań o powierzchniach od 14,5 m2 do 45 m2. Są to głównie lokale składające się z niewielkiego przedpokoju, łazienki i pokoju z aneksem kuchennym. Część mieszkań posiada balkony. Przygotowaliśmy także kilka lokali dwupokojowych, wszystkie z aneksami kuchennymi w każdym z pokoi. Budynek oferuje pralnię samoobsługową i hol z recepcją, a dla zmotoryzowanych garaż podziemny.

Funkcjonalne lokale o małych metrażach gwarantują zyski z najmu długo i krótkoterminowego. W bardzo atrakcyjnej cenie można zakupić nową nieruchomość w świetnej lokalizacji i nowoczesnym, eleganckim budynku.

Kupując mikro mieszkanie klient nabywa prawo własności nieruchomości lokalowej wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, czyli we własności gruntu i częściach wspólnych budynku.

Inwestycja Sołtysowicka 21C znajduje się na Karłowicach, ul. Sołtysowicka 21C (4.4 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez Republika Wnętrz - Grupa.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Sołtysowicka 21C w sprzedaży jest 1 nowy lokal użytkowy o powierzchni 163 metrów kwadratowych, w cenie od 5 600 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych właścicieli Republika Wnętrz - Grupa przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (24 miejsca).
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępny jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych:
163 m².
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się na poziomie 912 744 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 600 zł/m².
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wrocławskie osiedle Karłowice to miejsce pełne zieleni, lubiane przez mieszkańców za bliskość centrum, z pełnym zapleczem usługowym i doskonałą komunikacją. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się Instytut Filozofii, Instytut Socjologii, Instytut Studiów Międzynarodowych, Wydział Nauk Społecznych oraz Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sołtysowicka 21C?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sołtysowicka 21C mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Sołtysowicka 21C znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sołtysowicka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sołtysowicka 21C znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sołtysowicka 21C znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Technikum Akadmickie przy Miedzynarodowej Wyzszej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu w odległości 100 m, Szkoła Policealna LIDER w odległości 100 m, Punkt Przedszkolny Akademia Uśmiechu w odległości 540 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sołtysowicka 21C jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sołtysowicka 21C składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Furtak, w odległości 130 m znajduje się Netto, w odległości 370 m znajduje się Rabat.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sołtysowicka 21C w odległości 420 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.01.2019
Data aktualizacji: 07.09.2021
Republika Wnętrz - Grupa logo

Republika Wnętrz - Grupa

Agnieszka Kozak

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Ruska 23, 50-079 Wrocław

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: