RENT - nieruchomości ROMANOWICZ logo

RENT - nieruchomości ROMANOWICZ

Szczecin, Rydla 66
O nas
Kontakt

Informacje o nas

RENT NIERUCHOMOŚCI powstało w1995 roku jako jedna z pierwszych firm na Pomorzu Zachodnim. Dzisiaj dysponujemy siecią własnych biur i z powodzeniem działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego, ze szczególnym uwzględnieniem Pasa Nadmorskiego.

Pośredniczymy w kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości, na rynku pierwotnym i wtórnym. Firma nasza współpracuje z czołowymi deweloperami i inwestorami, którym oferuje kompleksową obsługę kolejnych faz procesu inwestycyjnego (pozyskanie gruntów na cele inwestycyjne, analizę projektów i inwestycji, badanie rynku mieszkaniowego, opracowanie strategii marketingowej oraz organizację sprzedaży).

Od wielu lat współpracujemy z szeregiem banków, pomagając Państwu wybrać najkorzystniejszą dla Was ofertę kredytową.

Zajmujemy się szeroko pojętym doradztwem inwestycyjnym, wyceną oraz wyszukiwaniem konkretnych nieruchomości według indywidualnych potrzeb klienta. Pomagamy w uzyskaniu warunków zabudowy i pozwoleń na budowę. Prowadzimy własne projekty, inwestując swój kapitał w nieruchomości. Obsługujemy kientów indywidualnych, podmioty gospodarcze oraz firmy deweloperskie.

Do Państwa dyspozycji pozostaje zespół doświadczonych maklerów, którzy bedą Państwu towarzyszyć i doradzać od pierwszych chwil w naszej firmie aż po finalizację transakcji.Możecie nam Państwo zaufać, od teraz jesteście w dobrych rękach.

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

RENT - nieruchomości ROMANOWICZ logo
RENT - nieruchomości ROMANOWICZ
Szczecin, Rydla 66
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: