Alpha Park

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Starodęby, oferowane bezpośrednio przez RED Real Estate Development Sp. z o.o.

Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Starodęby 8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Alpha Park

9 zdjęć

Alpha Park
Alpha Park
Alpha Park
Alpha Park

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Warszawa, Ursus – miejsce dla Twojego biznesu.

Gotowe lokale usługowe są zlokalizowane na parterze budynków inwestycji Alpha Park, nowoczesnego osiedla przy ul. Starodęby i Skoroszewskiej. Bliskość Alej Jerozolimskich i obwodnicy sprawia, że osiedle jest znakomicie skomunikowane z innymi częściami Warszawy.

Lokale usługowe Alpha Park to idealne miejsce dla przedsiębiorców, którzy chcą kierować swoje usługi przede wszystkim do osób młodych, w tym także rodzin z dziećmi. W okolicy znajdują się m.in. gabinety medyczne i stomatologiczne, salony urody, restauracje, biuro rachunkowe czy sklepy odzieżowe, sklepy spożywcze.

Główne zalety:

- atrakcyjne ceny od 5700zł/m2 netto

-powierzchnie od 86m2 do 233m2

- możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym

- bardzo dobra komunikacja z centrum Warszawy i pozostałymi częściami miasta (oraz wyjazdy na autostradę i obwodnicę Warszawy).

- nowoczesne, rozwijające się osiedle,

- lokale łatwo dostępne dla klientów-znajdują się przy głównym ciągu komunikacyjnym (przystanki autobusowe, parkingi zewnętrzne ogólnie dostępne)

- mieszkańcy poszukujący kompleksowej oferty na miejscu,

- całodobowy monitoring i ochrona,

- bardzo dobra komunikacja z centrum Warszawy i pozostałymi częściami miasta (oraz wyjazdy na autostradę i obwodnicę Warszawy).

Inwestycja Alpha Park znajduje się na Skoroszach, ul. Starodęby 8 (9.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez RED Real Estate Development Sp. z o.o.

Inwestycja Alpha Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Alpha Park nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli RED Real Estate Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 8 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 16 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 365 do 396 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Alpha Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Alpha Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Alpha Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hassa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Alpha Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Alpha Park znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE ENTLICZEK PENTLICZEK w odległości 350 m, Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Montessori w Warszawie w odległości 360 m, Przedszkole nr 200 "Gąski Balbinki" w odległości 530 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Alpha Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-Med Ursus w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Alpha Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Biedronka, w odległości 200 m znajduje się Centrum Handlowe Skorosze, w odległości 260 m znajduje się Carrefour Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Alpha Park w odległości 110 m znajduje się Holmes Place, w odległości 500 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko do siatkówki plażowej.

Data publikacji: 15.07.2016
Data aktualizacji: 02.11.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: