Osiedle Różana

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Różana, oferowane bezpośrednio przez Rawa Sp. z o.o.

pruszkowski, Opacz-Kolonia, ul. Różana 1

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 95 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Różana

4 zdjęcia

Osiedle Różana
Osiedle Różana
Osiedle Różana
Osiedle Różana

Najbliższe inwestycje

 • Modern House

  Modern House

  Albero Invest

  Dom Jeziorki Południowe, Ursynów, Warszawa
  ul.Cymbalistów 7
  13.5 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 127-132 m2
  • Domów: 14
  • Pokoje: 4
 • Osiedle Słoneczny Sad
  od: 5 535 zł/m2

  Osiedle Słoneczny Sad

  Dream Home Sp. z o.o.

  Dom Józefosław, piaseczyński
  ul. Geodetów 11
  1.3 km od Warszawy
  • Oddanie: 4 kw. 2021
  • Metraż: 146-215 m2
  • Domów: 3
  • Pokoje: 5
 • Kabacka Przystań Gardens 2
  od: 8 435 zł/m2

  Kabacka Przystań Gardens 2

  JDM Deweloper Sp. z o.o.

  Dom Józefosław, piaseczyński
  ul. Działkowa 93
  0.3 km od Warszawy
  • Oddanie: 3 kw. 2022
  • Metraż: 94 m2
  • Domów: 8
  • Pokoje: 4

Opis Inwestycji

“Osiedle Różana” to kompleks domków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej położone w miejscowości Opacz Kolonia pomiędzy ul. Różaną i ul. Badylarską. W pobliżu znajduje się stacja kolejki WKD, która zapewnia szybkie połączenie z Centrum Warszawy. W okolicy znajdują się punkty usługowe, przystanek autobusowy, klubik dla dzieci i centrum handlowe. Opis techniczny:Budynek wykonany z cegły ceramicznej (Porotherm) na konstrukcji żelbetowej. Ścianki działowe wykonane z pustaków ceramicznych. Dach kryty dachówką EURONIT. Ocieplany styropianem (12 cm). Poddasze użytkowe ocieplone dwoma warstwami wełny mineralnej. Elewacja wykończona tynkiem mineralnym na siatce oraz ozdobną cegłą. Budynek wyposażony w rolety zewnętrzne antywłamaniowe. Elementy wykończenia:Budynek wykończony w standardzie deweloperskim. Na ścianach tynki gipsowe, na podłogach wylewki cementowe (szlichta). Stolarka okienna PCV w okleinie drewnopodobnej (kolor Orzech) o podwyższonym standardzie (5 komór, tzw. ciepła ramka, szyby dźwiękochłonne). Okna dachowe Velux. Parapety wewnętrzne z konglomeratu marmurowego. Drzwi wejściowe firmy Hormann z naświetlem o podwyższonej wytrzymałości. Brama garażowa automatyczna Hormann. Przygotowana instalacja kominkowa. Wentylacja grawitacyjna w każdym pomieszczeniuInstalacje:W budynku wykonane są następujące instalacje:- elektryczna ok. 200 pkt- instalacje TV + internet- ogrzewania podłogowego (parter)- wodno-kanalizacyjna (3 łazienki)- centralnego-ogrzewania ( grzejniki oraz kotłownia wyposażona w piec grzewczy kondensacyjny Viessmann z automatycznym programatorem)- domofon (2 aparaty)Teren zewnętrzny:Teren osiedla jest zamknięty z dwoma bramami wjazdowymi ( od strony ul. Różanej i ul. Badylarskiej). Droga wewnętrzna z kostki betonowej. Ogrodzenia ogródków wykonane z ozdobnych pustaków i paneli drewnianych.

Inwestycja Osiedle Różana znajduje się w Opaczy-Kolonii, ul. Różana 1 (13.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Rawa Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Różana została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego domu.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Różana nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rawa Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 1 dom.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Powiat pruszkowski to rejon usytuowany w środkowo-zachodniej części województwa mazowieckiego. Obszar powiatu o powierzchni ok. 246 km2 zajmują miasta: Pruszków, Piastów i Brwinów oraz gminy wiejskie: Michałowice, Nadarzyn i Raszyn. Zabudowa jest dość zróżnicowana: Brwinów to miasto-ogród z zabytkowymi willami i pałacami, w Pruszkowie występują domy jednorodzinne i niskie bloki, zaś w Piastowie – niskie bloki robotnicze i wielokondygnacyjne budynki. Tereny wiejskie to grunty orne i zabudowa jednorodzinna. Lasy, 3 rezerwaty przyrody oraz 11 parków tworzą zielony pejzaż okolicy. W gminach: Nadarzyn i Pruszków działa wiele zakładów produkcyjnych, w Piastowie rozwija się przemysł chemiczny, zaś w Jankach znajduje się, jedno z największych w Europie, centrów handlowych. Dojazd do Warszawy umożliwia komunikacja miejska kolejowa: SKM, Koleje Mazowieckie oraz WKD, a w przypadku Piastowa - strefowe linie autobusowe. Przez powiat przebiegają trasy: E67 i E77, autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Przez teren powiatu pruszkowskiego przebiega autostrada A2, 2 trasy europejskie: E67 i E77, a także 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). Do stolicy można dojechać liniami: Szybkiej Kolei Miejskiej, Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich, zaś z Piastowa – strefowymi liniami autobusowymi.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Różana?

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Różana znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Różana znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Podstawowa Szkoła Międzynarodowa/The International School w odległości 220 m, Gimnazjum Dwujęzyczne The Middle International School of Warsaw (MIS) w odległości 220 m, Szkoła Podstawowa Heliantus w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Różana składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 430 m znajduje się Ptyś, w odległości 500 m znajduje się Delikatesy Benedyktyńskie.

Data publikacji: 06.09.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: