Osiedle Różana

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Różana, oferowane bezpośrednio przez

Rawa Sp. z o.o.

Warszawa, Ursynów, Dąbrówka, ul. Różana 1

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 53 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle RóżanaOsiedle Różana

4 zdjęcia

Osiedle Różana
Osiedle Różana
Osiedle Różana
Osiedle Różana

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 1 dom

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

“Osiedle Różana” to kompleks domków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej położone w miejscowości Opacz Kolonia pomiędzy ul. Różaną i ul. Badylarską. W pobliżu znajduje się stacja kolejki WKD, która zapewnia szybkie połączenie z Centrum Warszawy. W okolicy znajdują się punkty usługowe, przystanek autobusowy, klubik dla dzieci i centrum handlowe. Opis techniczny:Budynek wykonany z cegły ceramicznej (Porotherm) na konstrukcji żelbetowej. Ścianki działowe wykonane z pustaków ceramicznych. Dach kryty dachówką EURONIT. Ocieplany styropianem (12 cm). Poddasze użytkowe ocieplone dwoma warstwami wełny mineralnej. Elewacja wykończona tynkiem mineralnym na siatce oraz ozdobną cegłą. Budynek wyposażony w rolety zewnętrzne antywłamaniowe. Elementy wykończenia:Budynek wykończony w standardzie deweloperskim. Na ścianach tynki gipsowe, na podłogach wylewki cementowe (szlichta). Stolarka okienna PCV w okleinie drewnopodobnej (kolor Orzech) o podwyższonym standardzie (5 komór, tzw. ciepła ramka, szyby dźwiękochłonne). Okna dachowe Velux. Parapety wewnętrzne z konglomeratu marmurowego. Drzwi wejściowe firmy Hormann z naświetlem o podwyższonej wytrzymałości. Brama garażowa automatyczna Hormann. Przygotowana instalacja kominkowa. Wentylacja grawitacyjna w każdym pomieszczeniuInstalacje:W budynku wykonane są następujące instalacje:- elektryczna ok. 200 pkt- instalacje TV + internet- ogrzewania podłogowego (parter)- wodno-kanalizacyjna (3 łazienki)- centralnego-ogrzewania ( grzejniki oraz kotłownia wyposażona w piec grzewczy kondensacyjny Viessmann z automatycznym programatorem)- domofon (2 aparaty)Teren zewnętrzny:Teren osiedla jest zamknięty z dwoma bramami wjazdowymi ( od strony ul. Różanej i ul. Badylarskiej). Droga wewnętrzna z kostki betonowej. Ogrodzenia ogródków wykonane z ozdobnych pustaków i paneli drewnianych.

Inwestycja Osiedle Różana znajduje się na Dąbrówce, ul. Różana 1 (13.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Rawa Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Różana została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego domu.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Różana nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rawa Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Różana?

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Różana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 777 metrów od inwestycji Osiedle Różana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ogrodowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Różana znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Różana znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Podstawowa Szkoła Międzynarodowa/The International School w odległości 167 m, szkoła w odległości 205 m, szkoła w odległości 349 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Różana jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 905 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Różana składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 294 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 422 m znajduje się Ptyś, w odległości 492 m znajduje się Delikatesy Benedyktyńskie.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Różana w odległości 707 m znajduje się boisko / kort, w odległości 731 m znajduje się boisko / kort, w odległości 773 m znajduje się basen.

Data aktualizacji: 15.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: