Dobre Osiedle

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zatorska, oferowane bezpośrednio przez Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.

Wrocław, Psie Pole, Zakrzów, ul. Zatorska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 149 ofert w najbliższej okolicy!

Dobre Osiedle

6 zdjęć

Dobre Osiedle
Dobre Osiedle
Dobre Osiedle
Dobre Osiedle

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

W okolicy Lasku Zakrzowskiego, we wrocławskiej dzielnicy Psie Pole, powstała inwestycja firmy Rafin – Dobre Osiedle. Zlokalizowane przy ul. Zatorskiej osiedle jest doskonałą ofertą dla osób pragnących połączyć życie zawodowe z możliwością aktywnego wypoczynku na łonie natury. Bliskość malowniczych terenów zielonych, dobrze zaopatrzonych sklepów i centrów handlowych, a także szybkiej komunikacji sprawia, że inwestycja spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Całość składa się z dwóch 7-kondygnacyjnych budynków, w których znalazło się 116 mieszkań. W sprzedaży dostępne jest już ostatnie mieszkanie 3 pokojowe z aneksem i ogrodem, w promocyjnej cenie 4899 zł/mkw. Dodatkowo, przy zakupie miejsca postojowego w garażu podziemnym za 10 tysięcy drugie GRATIS!. Funkcjonalne rozkłady mieszkań, zostały uznane przez naszych klientów za jedną z najcenniejszych wartości tej inwestycji. Co więcej, dla zwiększenia komfortu mieszkańców, do ich dyspozycji pozostawiono przestronny parking podziemny ( również dla aut z instalacją LPG) oraz miejsca postojowe przed budynkami. Część wspólna idealnie komponuje się z otaczającą Dobre Osiedle zielenią, tworząc otwartą i kameralną przestrzeń.

Inwestycja Dobre Osiedle znajduje się na Zakrzowie, ul. Zatorska (9.1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.

Inwestycja Dobre Osiedle została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 116 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dobre Osiedle nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 9 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 116 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Konstrukcja budynku – żelbetowa, ściany osłonowe i działowe – Silikat (ciepłe, ciche i wytrzymałe)

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe w mieszkaniach – PCV z nawiewnikami i z szybą zespoloną.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań o wym. 90 x 200 cm w świetle przejścia.

Parapety wewnętrzne

Parapety wewnątrz mieszkań – PCV

Instalacje

Instalacja elektryczna – gniazda wtykowe, gniazda RTV, gniazda telefoniczne i internetowe, instalacja domofonów, instalacja 380V dla podłączenia kuchenki elektrycznej, instalacja elektryczna bez opraw oświetleniowych. Instalacja wodna – z rur polietylenowych, instalacja kanalizacyjna z rur PCV. Liczniki zużycia wody ciepłej i zimnej oraz ciepła.

Ogrzewanie

Instalacja centralnego ogrzewania – rozprowadzana przez rury stalowe łączone poprzez spawanie (piony), oraz rury z tworzyw sztucznych; urządzenia grzejne - grzejniki panelowe „zawór” z wkładką zaworu termostatycznego oraz grzejniki do łazienek typu drabinkowego. W budynku własna energooszczędna kotłownia gazowa.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (9)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dobre Osiedle?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dobre Osiedle mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Dobre Osiedle znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bierutowska 75.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dobre Osiedle znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dobre Osiedle znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 44 w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dobre Osiedle jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Zawidawie - Centrum Medyczne Zatorska w odległości 200 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dobre Osiedle w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.12.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: