Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Dobre Osiedle

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zatorska, oferowane bezpośrednio przez

Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.

Wrocław, Psie Pole, Zakrzów, ul. Zatorska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 193 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Dobre OsiedleDobre Osiedle

6 zdjęć

Dobre Osiedle
Dobre Osiedle
Dobre Osiedle
Dobre Osiedle

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 116 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Konstrukcja budynku – żelbetowa, ściany osłonowe i działowe – Silikat (ciepłe, ciche i wytrzymałe)

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe w mieszkaniach – PCV z nawiewnikami i z szybą zespoloną.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań o wym. 90 x 200 cm w świetle przejścia.

Parapety wewnętrzne

Parapety wewnątrz mieszkań – PCV

Instalacje

Instalacja elektryczna – gniazda wtykowe, gniazda RTV, gniazda telefoniczne i internetowe, instalacja domofonów, instalacja 380V dla podłączenia kuchenki elektrycznej, instalacja elektryczna bez opraw oświetleniowych. Instalacja wodna – z rur polietylenowych, instalacja kanalizacyjna z rur PCV. Liczniki zużycia wody ciepłej i zimnej oraz ciepła.

Ogrzewanie

Instalacja centralnego ogrzewania – rozprowadzana przez rury stalowe łączone poprzez spawanie (piony), oraz rury z tworzyw sztucznych; urządzenia grzejne - grzejniki panelowe „zawór” z wkładką zaworu termostatycznego oraz grzejniki do łazienek typu drabinkowego. W budynku własna energooszczędna kotłownia gazowa.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (9)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W okolicy Lasku Zakrzowskiego, we wrocławskiej dzielnicy Psie Pole, powstała inwestycja firmy Rafin – Dobre Osiedle. Zlokalizowane przy ul. Zatorskiej osiedle jest doskonałą ofertą dla osób pragnących połączyć życie zawodowe z możliwością aktywnego wypoczynku na łonie natury. Bliskość malowniczych terenów zielonych, dobrze zaopatrzonych sklepów i centrów handlowych, a także szybkiej komunikacji sprawia, że inwestycja spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Całość składa się z dwóch 7-kondygnacyjnych budynków, w których znalazło się 116 mieszkań. W sprzedaży dostępne jest już ostatnie mieszkanie 3 pokojowe z aneksem i ogrodem, w promocyjnej cenie 4899 zł/mkw. Dodatkowo, przy zakupie miejsca postojowego w garażu podziemnym za 10 tysięcy drugie GRATIS!. Funkcjonalne rozkłady mieszkań, zostały uznane przez naszych klientów za jedną z najcenniejszych wartości tej inwestycji. Co więcej, dla zwiększenia komfortu mieszkańców, do ich dyspozycji pozostawiono przestronny parking podziemny ( również dla aut z instalacją LPG) oraz miejsca postojowe przed budynkami. Część wspólna idealnie komponuje się z otaczającą Dobre Osiedle zielenią, tworząc otwartą i kameralną przestrzeń.

Inwestycja Dobre Osiedle znajduje się na Zakrzowie, ul. Zatorska (9.1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.

Inwestycja Dobre Osiedle została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 116 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dobre Osiedle nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 9 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dobre Osiedle?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dobre Osiedle mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1318 metrów od inwestycji Dobre Osiedle znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Zakrzów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dobre Osiedle znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dobre Osiedle znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 44 w odległości 257 m, szkoła w odległości 282 m, szkoła w odległości 287 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dobre Osiedle jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Zawidawie - Centrum Medyczne Zatorska w odległości 197 m, Przychodnia Formica w odległości 677 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 739 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dobre Osiedle składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 85 m znajduje się Żabka, w odległości 483 m znajduje się Żabka, w odległości 511 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dobre Osiedle w odległości 311 m znajduje się boisko / kort, w odległości 328 m znajduje się boisko / kort, w odległości 343 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023