Domy w Szczytnikach II

5 zdjęć

Domy w Szczytnikach II
Domy w Szczytnikach II
Domy w Szczytnikach II
Domy w Szczytnikach II

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Domy w Szczytnikach II dostępnych jest 9 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (9)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 12 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

podłogowe, pompa ciepła

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : do każdego domu są przypisane 2 miejsca postojowe zewnętrzne w cenie domu.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 9 domów szeregowych.

Powierzchnie domów:

od 86 do 89 m².

Powierzchnie działek:

od 184 do 241 m².

Ceny domów:

  • kształtują się na poziomie 484 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 449 do 5 645 zł.

Opis płatności:

płatność według harmonogramu zgodna z postępem prac budowlanych.

Warunki rezerwacji:

podpisana umowa rezerwacji oraz zrealizowana wpłata rezerwacyjna.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Zamieszkaj w II etapie inwestycji, który stanowi kontynuację idei osiedla mieszkalnego zlokalizowanego w Szczytnikach, w cieszącej się dobrą renomą gminie Kórnik. Domy w Szczytnikach II zapraszają do swoich wnętrz, które zaprojektowane zostały zgodnie z dbałością o komfort i wysoki standard rynku deweloperskiego.

W ramach osiedla powstanie zespół sześciu domów, każdy mieści dwa lokale mieszkalne. Wraz z końcem II kwartału 2022 r. do dyspozycji Klientów oddanych zostanie łącznie 12 lokali. W ofercie znalazły się dwa warianty powierzchni: 85,79 m2 i 88,25 m2. Kameralna zabudowa zachwyci najbardziej wymagających, oferując spokój i wyciszenie.

Dla wszystkich oszczędnych i pragnących komfortu mamy dobrą wiadomość - lokale ogrzewane są za pomocą pompy ciepła, a na obydwu kondygnacjach rozłożono ogrzewanie podłogowe.

Przyszli mieszkańcy w każdym lokalu będą mieć do dyspozycji przestronną strefę dzienną o powierzchni ponad 35m2 z wyjściem na przestronny taras urządzony w kostce brukowej. Na dole znajdziemy również WC, a także dodatkowe pomieszczenie idealne na niewielki pokój do pracy, zaciszne miejsce gabinetu oraz garderobę i pralnię. Gustownie zaprojektowana klatka schodowa poprowadzi nas na kolejny poziom, a znajdują się tam 3 świetnie zaprojektowane sypialnie, oraz łazienka, którą można zaaranżować jako prywatny pokój kąpielowy.

Do każdego z lokali mieszkalnych przynależy osobny, przestronny ogród z tarasem. Dodatkowym udogodnieniem są 2 miejsca postojowe przed budynkiem. W ramach projektu architektonicznego wejście do każdego lokalu jest indywidualne, zapewniając przyszłym Mieszkańcom komfort i prywatność, jak w domu jednorodzinnym. Domy posadowione są na działkach liczących ok 420m2.

Projekt przygotowany przez naszych architektów łączy nowoczesny typ zabudowy z elementami tradycyjnymi, jak spadzisty dach, czy elegancka cegła. Dzięki temu funkcja estetyczna naszej inwestycji jest w pełni podkreślona. Stawiamy na akcenty charakterystyczne dla spokojnej inwestycji podmiejskiej. Kameralny charakter osiedla, kojące otoczenie doliny Michałówki zapewni miejsce relaksu po dniu pełnym wyzwań, a komfort zapewni dogodny dojazd do Poznania dzięki trasie S11.

Inwestycja Domy w Szczytnikach II znajduje się w Szczytnikach, ul. Jeziorna (0.3 km od Poznania), została zrealizowana przez Quantonium.

Inwestycja Domy w Szczytnikach II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy w Szczytnikach II w sprzedaży jest 9 nowych domów o powierzchni od 86 do 89 metrów kwadratowych, w cenie od 484 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 86 do 89 m2 w cenie od 484 000 zł (9 domów)

Dla przyszłych mieszkańców Quantonium przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Mieszkańcy osiedla już dziś cieszą się bogatą ofertą rozrywkową i kulturalną Poznania, co gwarantuje szybki dojazd drogą S11. Poruszając się jednak w okolicy, Kórnik zaprasza nas do podziwiania Zamku wraz ze słynnym Arboretum. Obowiązkowym elementem weekendowych wycieczek będzie także makieta kolejowa w Borówcu – największa w Polsce. A same Szczytniki pozwalają odetchnąć od zgiełku dużego miasta, tu za oknem znajdziemy coś równie wartościowego: spokój i ciszę, otulone sąsiedztwem przyrody.

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Komunikacja

Przez obszar powiatu poznańskiego przebiegają arterie, przy których zlokalizowane są hale magazynowe oraz firmy spedycyjne, logistyczne i kurierskie. Do arterii tych należą: autostrada A2, droga krajowa nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa – Kałuszyn) oraz drogi ekspresowe: S11 i S5, czyli zachodnia i wschodnia obwodnica Poznania. Sieć torów kolejowych sprawia, że przez powiat poznański kursują pociągi ze stolicy Wielkopolski do wielu polskich i zagranicznych miast. Organizacją transportu publicznego zajmuje się Transport Aglomeracji Poznańskiej, dzięki czemu między Poznaniem a podmiejskimi miejscowościami kursują autobusy obsługujące 29 połączeń, a ponadto busy komunikacji prywatnej oraz autobusy PKS Poznań.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy w Szczytnikach II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy w Szczytnikach II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Domy w Szczytnikach II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczytniki Szczelinka n/ż.

Data publikacji: 19.01.2022
Data aktualizacji: 16.09.2022

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Szczytnikach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: