Villa Bianca

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezQualia Development Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 45 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zora 2(0.4 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, al. Rzeczypospolitej (9 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 500 netto/m2
  Zora 2
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 162 m2
  White Stone Development sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Nowy WilanówOsiedle Nowy Wilanów jest położone w Miasteczku Wilanów w Warszawie.W czerwcu 2010 roku Urban Land Institute przyznał Miasteczku Wilanów prestiżową “Nagrodę za Doskonałość” (2010 Awards for Excellence), w tym również projektom Nowego Wilanowa.Miasteczko Wilanów powstało w pracowni uznanego architekta Guya Perry’ego. Obecnie jego zespół pracuje nad modernizacją Osi Królewskiej. Ten historyczny trakt ma odzyskać dawną świetność; Guy Perry inspiruje się paryskim Ogrodem Luksemburskim i osią w Wersalu ze wspaniałymi alejami drzew i miejscami wypoczynku. Prawdopodobnie powstaną tu fontanny ustawione od strony Pałacu; tak aby współgrały z nim wizualnie.Nad Polami Wilanowskimi czuwa konserwator zabytków, a to oznacza, że zostaną tu zachowane tereny zielone i spójna architektura.Poznaj nasze osiedla w Nowym Wilanowie:•Villa Siena•Villa Verde•Villa Bianca•Fountain•Royal AxisWilanów to prestiżowa dzielnica, która ma wiele zalet:•szybki dojazd do Centrum (20 minut)•blisko do metra•rodzinne rozrywki: park, pole golfowe, stadnina, klub tenisowy, place zabaw•dużo zieleni i mikroklimat, sąsiedztwo Lasu Kabackiego i PowsinaPark w Wilanowie – 45 hektarów królewskiego ogroduNiegdysiejszy ogród Jana III Sobieskiego to duma Wilanowa; dwupoziomowy ogród barokowy, neorenesansowy ogródek różany, angielski ogród krajobrazowy oraz angielsko-chiński park krajobrazowy. Urokliwe alejki spacerowe prowadzą nad Jezioro Wilanowskie i założony tu na królewskie życzenie staw.Powsin – raj dla rodzinyOdkryty basen, korty tenisowe, kręgielnia, bilard, siłownia, solarium i sauna, boiska do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej oraz ścianka wspinaczkowa (3 m), tenis stołowy, plac gier z boiskami do siatkówki plażowej i 10 stanowiskami do minigolfa oraz ogródki zabaw dla dzieci – to tylko niektóre z atrakcji proponowanych przez Park Kultury w Powsinie.BezpieczeństwoWilanów to najbezpieczniejsza dzielnica Warszawy. Większość budynków jest monitorowana całą dobę, a ulice są bardzo dobrze oświetlone. Szybko i łatwo do Centrum. Kierowcy czy niezmotoryzowani – wszyscy sprawnie dojadą do Centrum. Szybkie pokonanie tej trasy ułatwiło poszerzenie Al. Wilanowskiej, a także uruchomienie buspasów. Pomiędzy Wilanowem i Centrum kursuje 7 linii autobusowych.Zespół mieszkaniowy Villa Bianca to projekt firmy Hermanowicz MWH-Architekci.Budynki nie tylko doskonale wpisują się w stylistykę Nowego Wilanowa, ale tworzą również pierzeję dla znajdujących się w głębi przestronnych podwórek.Elewacje budynków zaprojektowane zostały jako płaszczyzny ścian ze zróżnicowanym rysunkiem okien oraz kamienia i tynków, tworząc nowoczesną i elegancką kompozycję architektoniczną.

Inwestycja Villa Bianca znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Branickiego 9/ 11 (9.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Qualia Development Sp. z o.o..

Inwestycja Villa Bianca została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.

Aktualnie w inwestycji Villa Bianca pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Qualia Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 35990 zł.
Udogodnienia: plac zabaw, ochrona całodobowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Villa Bianca

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Bianca mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Villa Bianca znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sarmacka 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Bianca znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: WILANOWSKIE PRZEDSZKOLE w odległości 100 m, Przedszkole Niepubliczne Happy Preschool w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Bianca jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Medicover w odległości 290 m, Centrum Medyczne CMP Oddział Wilanów w odległości 390 m, Otolaryngolodzy24.pl - Wilanów w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Bianca składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Żabka, w odległości 160 m znajduje się Fresh Market, w odległości 340 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie