Lisa Kuli 68

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPV PROJEKT Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 53 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Lisia Aleja(1.2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Lisi Jar (1.6 km od Warszawy)
  Ceny od: 6 133/m2
  Lisia Aleja
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba domów: 49
  Powierzchnia: 88 - 90 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Kasbud Development Sp. z o.o.
 • Segmenty Marysieńki(3 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Królowej Marysieńki 32 (2.6 km od Warszawy)
  Ceny od: 3 393/m2
  Segmenty Marysieńki
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 135 - 150 m2
  Liczba pokoi: 4
  Leśne Segmenty

Opis Inwestycji

Osiedle Lisa Kuli 68 to cztery jednorodzinne budynki mieszkalne w zabudowie bliźniaczej.W segmentach zaprojektowano autonomiczne lokale mieszkalne o dwóch kondygnacjach użytkowych i poddaszu. Każdy dom ma osobne wejście oraz indywidualny garaż. Cały zespół liczy 16 lokali mieszkalnych.Wszystkie lokale mają balkony wykonane są ze szkła laminowanego z pochwytami ze stali nierdzewnej oraz indywidualne ogródki. Elewacja parteru i pierwszego piętra pokryta jest tynkiem cienkowarstwowym, natomiast poddasza użytkowego blachą ocynkowaną lakierowaną.

Inwestycja Lisa Kuli 68 znajduje się w Markach, ul. Lisa Kuli 68 (1.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera PV PROJEKT Sp. z o.o..

Inwestycja Lisa Kuli 68 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów w tym 16 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Lisa Kuli 68 pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 89 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PV PROJEKT Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 16 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Lisa Kuli 68

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lisa Kuli 68 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Lisa Kuli 68 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jagiełły 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lisa Kuli 68 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE NR 13 KAJTUŚ CZARODZIEJ w odległości 290 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE NR 23 KAJTUŚ CZARODZIEJ w odległości 290 m, Niepubliczne Przedszkole Integracyje Nr 1 "Pluszowy Miś" w odległości 390 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lisa Kuli 68 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Kardio-Med w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lisa Kuli 68 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 480 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lisa Kuli 68 w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.12.2017

Data aktualizacji: 07.01.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie