Aleja Kalin

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Aleja Kalin, oferowane bezpośrednio przez

Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Spółka z o.o.

Piaseczno, ul. Aleja Kalin 55

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 354 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Aleja Kalin

4 zdjęcia

Aleja Kalin
Aleja Kalin
Aleja Kalin
Aleja Kalin

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (51 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Budynek mieszkalny wielorodzinny Aleja Kalin położony w Piasecznie przy ul. Aleja Kalin 55.Parter budynku przeznaczony jest na funkcje handlowo-usługowe tj.7 niezależnych lokali handlowych w tym jeden większy to sklep spożywczo-przemysłowy. Na piętrach od pierwszego do trzeciego znajdują się lokale mieszkalne. Budynek ma 57 mieszkań, dostępnych za pośrednictwem 4 klatek schodowych z windami. Układ i powierzchnia lokali mieszkalnych jest wyjątkowo zróżnicowana, są to mieszkania od 40,0 do 85,2 m². Mieszkańcy mają bezpośredni dostęp do kondygnacji piwnicznej poprzez klatki schodowe i windy. Znajdują się tam ogólnodostępne garaże podziemne posiadające łącznie 51 miejsc na samochody osobowe. Wyjazd z garażu znajduję się od strony uliczki wewnętrznej łączącej budynek z ul. Aleją Kalin.

Inwestycja Aleja Kalin znajduje się w Piasecznie, ul. Aleja Kalin 55 (4.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Spółka z o.o.

Inwestycja Aleja Kalin została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Aktualnie w inwestycji Aleja Kalin nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Spółka z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Liczba ludności Piaseczna ciągle wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skate park, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aleja Kalin?

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwiają strefowe, nocne i lokalne linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aleja Kalin mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 701 metrów od inwestycji Aleja Kalin znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piaseczno Wiadukt.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Aleja Kalin znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aleja Kalin znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w odległości 18 m, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w odległości 299 m, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w odległości 343 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Aleja Kalin jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Świętej Anny w Piasecznie w odległości 81 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 107 m, EMC Piaseczno w odległości 213 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Aleja Kalin składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 548 m znajduje się Delikatesy Gamba, w odległości 746 m znajduje się Żabka, w odległości 785 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Aleja Kalin w odległości 94 m znajduje się boisko / kort, w odległości 96 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 106 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 26.10.2018

Inwestycje w pobliżu w Piasecznie

Pozostałe oferty

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: