Akacjowy Zakątek

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż Ul. Wojska Polskiego, oferowane bezpośrednio przez

Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Spółka z o.o.

Piaseczno, Ul. Wojska Polskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 354 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Akacjowy Zakątek

2 zdjęcia

Akacjowy Zakątek

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 49 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (46 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Budynek mieszkalny wielorodzinny o zwartej bryle dopasowanej do kształtu działki i układu otaczających go trzech ulic. Ze względu na ruchliwą ulicę Wojska Polskiego i Sienkiewicza od strony zachodniej i zachodnio-południowej zaprojektowano zabudowane loggie spełniające funkcje dodatkowej bariery akustycznej. Od spokojnej ulicy Kniaziewicza i od strony północnej budynek posiada otwarte balkony. Duże przeszklenia w parterze budynku stanowiące witryny lokali usługowych nadają lekkości projektowanej bryle budynku. Wokół budynku zaprojektowano swobodne przejścia łączące bezpośrednio ciągi piesze przy u. Wojska Polskiego i Kniaziewicza. Oryginalny charakter architektury budynku uzyskano poprzez zastosowanie cegły elewacyjnej w parterze, ostatniej kondygnacji i we wnękach balkonowych.W budynku znajduje się 49 mieszkań, w tym 29 o powierzchni do 60m² i 20 o powierzchni powyżej 60m². Na terenie znajduje się łącznie 68 miejsc postojowych: na zewnątrz 22 miejsca, natomiast w budynku znajduje się garaż podziemny z 46 miejscami dla samochodów osobowych.

Inwestycja Akacjowy Zakątek znajduje się w Piasecznie (4.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Spółka z o.o.

Inwestycja Akacjowy Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 49 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Akacjowy Zakątek nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Spółka z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Liczba ludności Piaseczna ciągle wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skate park, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Akacjowy Zakątek?

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwiają strefowe, nocne i lokalne linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Akacjowy Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 186 metrów od inwestycji Akacjowy Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piaseczno Miasto Wąskotorowe.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Akacjowy Zakątek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Akacjowy Zakątek znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne PRZYJACIELE KUBUSIA w odległości 202 m, Niepubliczne Przedszkole Leśny Skrzat w Piasecznie w odległości 202 m, Zespół Szkół nr 1 w odległości 376 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Akacjowy Zakątek jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: S Dental Clinic w odległości 143 m, Dental Nobile Clinic w odległości 400 m, Szpital Świętej Anny w Piasecznie w odległości 626 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Akacjowy Zakątek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 135 m znajduje się Żabka, w odległości 162 m znajduje się Kropla, w odległości 226 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Akacjowy Zakątek w odległości 436 m znajduje się boisko / kort, w odległości 488 m znajduje się boisko / kort, w odległości 684 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 26.10.2018

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: