Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nowa Słonimska

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Słonimska, oferowane bezpośrednio przez

Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego "Śródmieście"

Białystok, ul. Słonimska 56

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowa SłonimskaNowa Słonimska

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Budynek mieszkalny wielorodzinny 2-piętrowy z usługami w parterze i garażem podziemnym oraz dwoma klatkami z windą. Atrakcyjny metraż mieszkań: od 30 m2 do 60 m2. Ciekawe i funkcjonalne rozkłady mieszkań. Rozbudowana infrastruktura popularnego osiedla Bojary oznacza łatwy dostęp do wszelkich instytucji publicznych i lokalnych centrum handlowych.

Inwestycja Nowa Słonimska znajduje się w Białymstoku, ul. Słonimska 56 (1.2 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego "Śródmieście".

Inwestycja Nowa Słonimska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji Nowa Słonimska nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego "Śródmieście" przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowa Słonimska?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Słonimska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 238 metrów od inwestycji Nowa Słonimska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Towarowa/Pętla.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowa Słonimska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Słonimska znajdują się 64 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 10 im. Izabeli Branickiej w odległości 42 m, szkoła w odległości 56 m, Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. Stefana Władysława Bryły w odległości 140 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowa Słonimska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia w odległości 23 m, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska Dobra Sp. p. w odległości 98 m, O-Dent w odległości 357 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Słonimska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 14 m znajduje się Żabka, w odległości 125 m znajduje się Sklep Mięsno-Spożywczy "U Kaśki", w odległości 206 m znajduje się Chorten.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Słonimska w odległości 60 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 98 m znajduje się boisko / kort, w odległości 98 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023