Continental

Apartament wakacyjny
ARCHIWALNA

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPrzedsiębiorstwo Budowlane Margo

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 59 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Enklawa Krynica Morska(2.6 km dalej)
  Apartament wakacyjny

  Nowe mieszkania na sprzedaż nowodworski, Krynica Morska, ul. Gdańska 4 (12.1 km od Elbląga)
  Ceny od: 8 700 brutto/m2
  Enklawa Krynica Morska
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 59
  Powierzchnia: 28 - 49 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Smart Invest Sp. z o.o. Sp. K.

Opis Inwestycji

Prestiżowe apartamenty o wyjątkowej lokalizacji, w ekskluzywnym obiekcie, który wyznacza nowe standardy budownictwa na Mierzei Wiślanej.Kompleks składa się z dwóch budynków, z których jeden jest 5-cio, a drugi 3-piętrowy. Bezpośredni dostęp do morza i plaży poprzedza wyłącznie piękny las sosnowy o szerokości 100 m. Ta unikalna lokalizacja powoduje, iż kompleks Continental jest najlepszym miejscem do zamieszkania i wypoczynku w Krynicy Morskiej, a także w całym pasie nadmorskim.Oferta sprzedaży obejmuje:196 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od 27 do 81 mkw., którą można dowolnie łączyć, w cenie od 12 112 zł za mkw., do 14 472 zł za mkw. brutto,około 1000 mkw. powierzchni usługowej, położonej na parterze w budynku nr 2, w cenie 10 000 zł za mkw.netto,miejsca postojowe, położone w hali garażowej, w cenie 32 000 zł brutto,opcjonalnie pomieszczenia gospodarcze, w cenie 2000 zł brutto.Budynki zaprojektowano tak, by spełniały oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.Zaletą części lokali będzie piękny widok z balkonu na morze lub las sosnowy.Nowoczesna bryła, oryginalna elewacja oraz starannie dobrane detale architektoniczne tworzą niezwykle elegancką budowlę. Walory estetyczne podkreślają również dziedzińce wewnętrzne z fontannami oraz innymi, dekoracyjnymi elementami małej architektury.

Inwestycja Continental znajduje się w Krynicy Morskiej, ul. Przyjaźni 7 (13.7 km od Elbląga), została zrealizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Budowlane Margo.

Inwestycja Continental została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 196 nowych apartamentów w tym 108 lokali typu apartament, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Continental pozostało na sprzedaż 0 apartamentów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Przedsiębiorstwo Budowlane Margo nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 196 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka, morze.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Lokalizacja inwestycji Continental

Krynica Morska to miasto położone w województwie pomorskim, w powiecie nowodworskim. Znajduje się na Mierzei Wiślanej, między Zatoką Gdańską a Zalewem Wiślanym. Mimo, że jest jednym z najmniejszych - pod względem liczby ludności - miast w Polsce, ma wiele do zaoferowania. Krynica otoczona jest od północy wodami Morza Bałtyckiego, od południa Zalewu Wiślanego. Dużym atutem miasta jest z pewnością klimat: piaszczyste plaże, czyste powietrze, wysokie wzniesienia wydmowe przyciągają turystów. To idealna lokalizacja do uprawiania licznych sportów wodnych. Przebywając w Krynicy Morskiej można wybrać się na wycieczkę m.in. statkiem do Fromborka, Elbląga, drogą lądową do Gdańska, Malborka lub też do Rezerwatu Kormoranów w Kątach Rybackich.

Komunikacja

Na terenie miasta występuje droga wojewódzka nr 501. Łączy ona drogę krajową nr 6 w Gdańsku z Piaskami, które są najdalej na wschód wysuniętą częścią Krynicy Morskiej. Na terenie miasta został utworzony port morski oraz 4 przystanie morskie - Krynica Morska, Leśniczówka, Piaski, Basen III - Nowa Karczma.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Continental składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Groszek, w odległości 400 m znajduje się Sklep Spożywczy Sylwia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Continental w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie