Plac Zamkowy

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Plac Zamkowy, oferowane bezpośrednio przez

Przedsiębiorstwo Budowlane „DOMBUD” SP. Z O.O. SK

Oława, ul. Plac Zamkowy

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Plac Zamkowy

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 31 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowobudowany budynek w centrum miasta. Dogodna lokalizacja, blisko do sklepów, szkół. W pobliżu przystanki autobusowe, place zabaw. W okolicy park miejski. W budynku znajdują się na parterze lokale usługowe, na pierwszym i drugim piętrze mieszkania.

Inwestycja Plac Zamkowy znajduje się w Oławie, ul. Plac Zamkowy (17.5 km od Wrocławia), została zrealizowana przez Przedsiębiorstwo Budowlane „DOMBUD” SP. Z O.O. SK.

Inwestycja Plac Zamkowy została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 31 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Plac Zamkowy nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Przedsiębiorstwo Budowlane „DOMBUD” SP. Z O.O. SK przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Oława to miasto położone w centrum powiatu oławskiego, w odległości ok. 27 km od Wrocławia, na rzekami: Odrą i Oławą. Obszar o powierzchni ok. 27 km2 zamieszkują ponad 32 tys. ludności. Charakterystycznymi obiektami architektonicznymi są: renesansowo-barokowy Pałac Luizy oraz ratusz z XIX w., w którym znajduje się unikatowy zegar figuralno-astronomiczny. W Oławie dominuje niska zabudowa: domy jedno- i wielorodzinne, stylowe kamienice oraz czteropiętrowe bloki. W pobliżu znajdują się 3 rezerwaty przyrody: Zwierzyniec, Kanigóra i Grądy Ryczyńskie, zaś Park Miejski umożliwia codzienny wypoczynek pośród zieleni. W mieście zlokalizowanych jest wiele zakładów produkcyjnych, min.: Autoliv Poland, Zm Silesia SA, SCA Hygiene Products czy DS Smith. Tutejszą atrakcją jest nowoczesny kompleks basenów – Termy Jakuba.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Plac Zamkowy?

Oława posiada dobrze rozwiniętą komunikację kolejową: połączenie do Wrocławia jest najstarszym połączeniem kolejowym w Polsce, zaś przebiegająca przez miasto magistrala nr 132 to fragment transeuropejskiego szlaku kolejowe E-30 Berlin – Kijów. W mieście kursują autobusy komunikacji miejskiej, zaś do innych miejscowości w powiecie można dojechać pociągiem lub autobusem PKS. Najważniejsze oławskie arterie to ulice: ks. Kutrowskiego, gen. Andersa, 11 Listopada, 1 Maja i Opolska, które stanowią fragmenty drogi krajowej nr 94 (Zgorzelec – Korczowa).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Plac Zamkowy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1540 metrów od inwestycji Plac Zamkowy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Oława.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Plac Zamkowy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Plac Zamkowy znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum ogólnokształcące nr 1 im. Jana III Sobieskiego w odległości 20 m, Szkoła Muzyczna w odległości 250 m, Przedszkole nr 3 w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Plac Zamkowy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Citodent Stomatologia w odległości 110 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 360 m, Przychodnia Nomed w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Plac Zamkowy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 10 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 120 m znajduje się abc, w odległości 150 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Plac Zamkowy w odległości 120 m znajduje się boisko / kort, w odległości 220 m znajduje się Oławskie Centrum Kultury Fizycznej, w odległości 240 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: