+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Oława

8 ofert w 2 inwestycjach

+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Konfigurator mieszkania
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Słoneczny Nowy Otok etap VI
  1 kw. 2024
  Na osiedlu Nowy Otok w Oławie firma BMM Deweloper rozpoczyna właśnie budowę 6 eleganckich i ekologicznych apartamentowców. Projekt „Słoneczny Nowy Otok” to – docelowo – 58 mieszkań. Będzie to architektoniczna nowość na mapie Oławy: prostota architektoniczna, co zawsze przekłada się na funkcjonalność i komfort użytkowania, duże okna wpuszczające masę światła, nowoczesna i elegancka kolorystyka.

  Słoneczny Nowy Otok etap VI

  ul. Wiosenna 117 , Oława(16.8 km od Wrocławia)
  BMM Deweloper
 • Słoneczny Nowy Otok etap IV
  gotowe
  Na osiedlu Nowy Otok w Oławie firma BMM Deweloper rozpoczyna właśnie budowę 6 eleganckich i ekologicznych apartamentowców. Projekt „Słoneczny Nowy Otok” to – docelowo – 58 mieszkań. Będzie to architektoniczna nowość na mapie Oławy: prostota architektoniczna, co zawsze przekłada się na funkcjonalność i komfort użytkowania, duże okna wpuszczające masę światła, nowoczesna i elegancka kolorystyka.

  Słoneczny Nowy Otok etap IV

  ul. Wiosenna 117 , Oława(16.9 km od Wrocławia)
  BMM Deweloper
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Oława

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Probusa - etap II - Boreal
  Oferta archiwalna
  Osiedle Probusa – ul. Miła (między ul. Serdeczną a ul. Łagodną) Nowe kameralne osiedle w Oławie. Doskonała lokalizacja – od strony Wrocławia. Niewielka, a zarazem komfortowa akustycznie, odległość od DK 94, w pobliżu ronda z McDonald’s. Idealne miejsce do zamieszkania i/lub inwestowania. Spokojna okolica, kameralne osiedle. Pierwszy etap jest już zamieszkały (Apatron), w czerwcu 2019 deweloper

  Osiedle Probusa - etap II - Boreal

  od 4 400 /m2
  ul. Miła , Oława(15.9 km od Wrocławia)
  Osiedle Probusa
 • Osiedle Probusa - etap III - Dryton
  Oferta archiwalna
  Osiedle Probusa – ul. Miła (między ul. Serdeczną a ul. Łagodną) Nowe kameralne osiedle w Oławie. Doskonała lokalizacja – od strony Wrocławia. Niewielka, a zarazem komfortowa akustycznie, odległość od DK 94, w pobliżu ronda z McDonald’s. Idealne miejsce do zamieszkania i/lub inwestowania. Deweloper planuje 5 etapów – 5 budynków o 3 kondygnacjach. Spokojna okolica, kameralne osiedle. Pierwszy etap

  Osiedle Probusa - etap III - Dryton

  od 4 690 /m2
  ul. Miła , Oława(15.9 km od Wrocławia)
  Osiedle Probusa
 • 3 Maja
  Oferta archiwalna
  Inwestycja zlokalizowana jest w centrum miasta. Niedaleko do stacji PKS, PKP oraz hipermarketów. Obok budynku znajdują się przystanki autobusowe i małe sklepy.  W pobliżu szkoły oraz przedszkola i liczne place zabaw. W okolicy również znajduje się rynek i park, Urząd Miasta, Urząd Gminy, Starostwo Powiatowe oraz

  3 Maja

  ul. 3 Maja 8U/13- 14 , Oława(18.3 km od Wrocławia)
  Przedsiębiorstwo Budowlane „DOMBUD” SP. Z O.O. SK
 • Plac Zamkowy
  Oferta archiwalna
  Nowobudowany budynek w centrum miasta. Dogodna lokalizacja, blisko do sklepów, szkół. W pobliżu przystanki autobusowe, place zabaw. W okolicy park miejski. W budynku znajdują się na parterze lokale usługowe, na pierwszym i drugim piętrze mieszkania.

  Plac Zamkowy

  ul. Plac Zamkowy , Oława(17.5 km od Wrocławia)
  Przedsiębiorstwo Budowlane „DOMBUD” SP. Z O.O. SK
 • Piękne Południe
  Oferta archiwalna
  Budynek usytuowany na nowym kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych i wielorodzinnych o niskiej zabudowie. Posiada 36 mieszkań z tarasami i dużymi balkonami ( 4 klatki schodowe) na jednej kondygnacji 3 mieszkania, w cenie mieszkania zawarte  jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym lub na zewnątrz budynku i komórka lokatorska. Budynek o ciekawej

  Piękne Południe

  ul. Poranna , Oława(16.9 km od Wrocławia)
  Europacific Sp. z o.o.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania – Oława enklawą niskich cen na Dolnym Śląsku

Oława to niewielkie miasto położone zaledwie 27 km od Wrocławia. Tempo życia jest tutaj znacznie spokojniejsze niż w stolicy Dolnego Śląska. Jednocześnie gospodarka działa prężnie dzięki licznym zakładom przemysłowym zapewniającym wiele miejsc pracy. To między innymi dlatego w Oławie występuje duże zapotrzebowanie na nowe mieszkania, zaspokajane przez biura deweloperskie.

Nowe mieszkania w Oławie – charakterystyka rynku pierwotnego

W ciągu ostatnich dwóch dekad Oława bardzo się zmieniła. Jako lokalny ośrodek przemysłowy i biznesowy przyciąga wiele osób z mniejszych miejscowości i wsi. Coraz częściej przenoszą się tutaj jednak również Wrocławianie poszukujący niższych kosztów i wolniejszego tempa życia. Oława to urokliwe miasteczko, w którym mieszka się bardzo komfortowo. Mieszkańcy mogą korzystać z licznych udogodnień i atrakcji, dzięki czemu podróże do Wrocławia w zasadzie nie są konieczne.

Powstające tu coraz częściej nowe mieszkania budowane przez deweloperów zapewniają wszelkie wygody i udogodnienia, do których są przyzwyczajeni mieszkańcy dużych miast – balkony, ogródki, miejsca parkingowe w garażach podziemnych, place zabaw itp. Jednocześnie architektura tych inwestycji zwykle ma kameralny, dostosowany do otoczenia charakter, otoczenie jest spokojne, a powietrze czystsze niż we Wrocławiu.

Mieszkania w Oławie – jak kształtują się ceny?

W przypadku wielu nabywców o wyborze mieszkania Oławie decyduje cena. Tutejsze nieruchomości są znacznie tańsze niż te dostępne w stolicy województwa lub nawet przylegających do niego miejscowościach. Średnia cena za 1 m2 powierzchni mieszkalnej jest co prawda wyraźnie wyższa niż średnia krajowa, ale jednocześnie nawet o 30% niższa niż średnie wrocławska. Dzięki temu nabywcy mieszkań w Oławie mogą sobie pozwolić na znacznie więcej, bez konieczności nadwyrężania swojego budżetu.

Nowe mieszkania Oławie – jak znaleźć najkorzystniejsze oferty?

Mimo iż średnia cena mieszkania w Oławie jest bardzo korzystna, tak naprawdę koszt zakupu może się znacząco różnić w zależności od wybranej inwestycji i lokalu. Jeśli nie chcesz przepłacać, warto unikać osiedli usytuowanych przy głównej drodze wylotowej w kierunku Wrocławia. Ze względu na korzystne połączenie komunikacyjne tego typu nieruchomości zawsze są droższe. Aby zaoszczędzić, warto też monitorować rynek i czekać na promocje. Deweloperzy zwykle proponują atrakcyjne rabaty i bonusy nabywcom pierwszych lub ostatnich mieszkań.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie dolnośląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Oławie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Oławie

W Oławie dostępnych jest 8 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Oławie mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 51 do 63 m², w tym:

 • mieszkania 3-pokojowe - 8 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Oławie?

Najtańsze nowe mieszkanie w Oławie dostępne w sprzedaży kosztuje 420 997 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Oławie wynosi 0.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Oławie nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Oława - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Oławie oddali do użytku 2 lokale mieszkalne. 8 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 3 miesięcy. 8 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 6 miesięcy. 8 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Oławie, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 2 lokale
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 2 lokale
 • mieszkania na niskich piętrach - 6 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Oławie i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: