3 Maja

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. 3 Maja 8U/13-, oferowane bezpośrednio przez

Przedsiębiorstwo Budowlane „DOMBUD” SP. Z O.O. SK

Oława, ul. 3 Maja 8U/13- 14

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

3 Maja

7 zdjęć

3 Maja
3 Maja
3 Maja
3 Maja

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 92 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w centrum miasta. Niedaleko do stacji PKS, PKP oraz hipermarketów. Obok budynku znajdują się przystanki autobusowe i małe sklepy.  W pobliżu szkoły oraz przedszkola i liczne place zabaw. W okolicy również znajduje się rynek i park, Urząd Miasta, Urząd Gminy, Starostwo Powiatowe oraz poczta.

Inwestycja 3 Maja znajduje się w Oławie, ul. 3 Maja 8U/13- 14 (18.3 km od Wrocławia), została zrealizowana przez Przedsiębiorstwo Budowlane „DOMBUD” SP. Z O.O. SK.

Inwestycja 3 Maja została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 92 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji 3 Maja nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Przedsiębiorstwo Budowlane „DOMBUD” SP. Z O.O. SK nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Oława to miasto położone w centrum powiatu oławskiego, w odległości ok. 27 km od Wrocławia, na rzekami: Odrą i Oławą. Obszar o powierzchni ok. 27 km2 zamieszkują ponad 32 tys. ludności. Charakterystycznymi obiektami architektonicznymi są: renesansowo-barokowy Pałac Luizy oraz ratusz z XIX w., w którym znajduje się unikatowy zegar figuralno-astronomiczny. W Oławie dominuje niska zabudowa: domy jedno- i wielorodzinne, stylowe kamienice oraz czteropiętrowe bloki. W pobliżu znajdują się 3 rezerwaty przyrody: Zwierzyniec, Kanigóra i Grądy Ryczyńskie, zaś Park Miejski umożliwia codzienny wypoczynek pośród zieleni. W mieście zlokalizowanych jest wiele zakładów produkcyjnych, min.: Autoliv Poland, Zm Silesia SA, SCA Hygiene Products czy DS Smith. Tutejszą atrakcją jest nowoczesny kompleks basenów – Termy Jakuba.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji 3 Maja?

Oława posiada dobrze rozwiniętą komunikację kolejową: połączenie do Wrocławia jest najstarszym połączeniem kolejowym w Polsce, zaś przebiegająca przez miasto magistrala nr 132 to fragment transeuropejskiego szlaku kolejowe E-30 Berlin – Kijów. W mieście kursują autobusy komunikacji miejskiej, zaś do innych miejscowości w powiecie można dojechać pociągiem lub autobusem PKS. Najważniejsze oławskie arterie to ulice: ks. Kutrowskiego, gen. Andersa, 11 Listopada, 1 Maja i Opolska, które stanowią fragmenty drogi krajowej nr 94 (Zgorzelec – Korczowa).

Przyszli mieszkańcy inwestycji 3 Maja mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 910 metrów od inwestycji 3 Maja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Oława.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji 3 Maja znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji 3 Maja znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 2 im. Zjednoczonej Europy w odległości 90 m, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w odległości 170 m, szkoła w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji 3 Maja jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Medica w odległości 430 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 490 m, Przychodnia Medan w odległości 550 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji 3 Maja składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Rondo, w odległości 210 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 210 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji 3 Maja w odległości 70 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 160 m znajduje się boisko / kort, w odległości 230 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 19.11.2018

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: