Zielone Stabłowice

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Główna, oferowane bezpośrednio przez PROFIT Development

Wrocław, Fabryczna, Stabłowice, ul. Główna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 46 ofert w najbliższej okolicy!

Zielone Stabłowice

3 zdjęcia

Zielone Stabłowice
Zielone Stabłowice
Zielone Stabłowice

Najbliższe inwestycje

 • Osada Kolorowa
  od: 6 687 zł/m2

  Osada Kolorowa

  Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k

  Lokal użytkowy Maślice, Fabryczna, Wrocław
  ul. Maślicka
  8.4 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 27-44 m2
  • Lokali użytkowych: 2

Opis Inwestycji

Osiedle Zielone Stabłowice to zespół siedmiu budynków  wielorodzinnych położony w zachodniej części Wrocławia.        Lokalizacja osiedla stanowi jeden z największych atutów inwestycji. W otoczeniu znajduje się zabudowa jednorodzinna  oraz niska zabudowa wielorodzinna. Bliskie sąsiedztwo  stanowią także urokliwe tereny zielone: Park Stabłowicki,  szkółka drzew oraz liczne tereny rekreacyjne. W okolicy jest  dobrze rozwinięta sieć małych sklepów. Zielone Stabłowice to 156 mieszkań o zróżnicowanych  układach i powierzchniach od 33 do 92 m². Część mieszkań  na najwyższej kondygnacji posiada antresole. Do każdego z  mieszkań przylegają balkony, a w przypadku lokali  parterowych – także przestronne tarasy naziemne. W  podziemiu budynków znajdują się miejsca postojowe oraz  komórki lokatorskie. W jednym z budynków zlokalizowane są także lokale usługowe. W celu zapewnienia Mieszkańcom poczucia bezpieczeństwa, teren osiedla został ogrodzony oraz wyposażony w całodobowy monitoring.

Inwestycja Zielone Stabłowice znajduje się na Stabłowicach, ul. Główna (11.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez PROFIT Development.

Inwestycja Zielone Stabłowice została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Aktualnie w inwestycji Zielone Stabłowice nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli PROFIT Development przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 7 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
TV kablowa, internet, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, teren ogrodzony, monitoring, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, staw

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielone Stabłowice?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielone Stabłowice mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Zielone Stabłowice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wełniana.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zielone Stabłowice znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Stabłowice znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 20 w odległości 350 m, Przedszkole nr 20 w odległości 350 m, Szkoła Podstawowa nr 22 w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielone Stabłowice składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Rabat, w odległości 500 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Stabłowice w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: