Sienna Park

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPro-Inwest Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Św. Rocha(2.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pabianicki, Pabianice, ul. Św. Rocha (3.7 km od Łodzi)
  Ceny od: 5 000 brutto/m2
  Św. Rocha
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 56 - 61 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Niko Nieruchomości

Opis Inwestycji

Zapraszamy na stronę naszej inwestycji: http://www.proinwest.net.pl/#inwestycje;22Sienna Park jest inwestycją o charakterze komercyjno-mieszkaniowym, w skład której wchodzi budynek mieszkalny wielorodzinny z dyskontem spożywczym w parterze.Umiejscowienie w południowo-wschodniej części Pabianic, pomiędzy ulicami Generała Waltera Janke i Sienną, jest ogromnym atutem inwestycji. Niemalże na pograniczu największego pabianickiego osiedla Bugaj z otaczającym go lasem miejskim staje się miejscem idealnym na długie spacery lub wycieczki rowerowe.W sąsiedztwie inwestycji znajduje się małe centrum handlowe, szkoła i przedszkole. Dla osób lubiących aktywność fizyczną - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a dla niezmotoryzowanych - przystanki komunikacji miejskiej i podmiejskiej, co w połączeniu z ciszą lasu powinno zadowolić najbardziej wymagających.Powstający budynek mieszkalny będzie czterokondygnacyjny. Z racji dyskontu spożywczego w parterze, lokale mieszkalne ulokowane będą na piętrach I-III. Oferujemy mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe (z możliwością łączenia) o powierzchni od 35 do 65 m2. Bezpośrednio przy mieszkaniu znajdować się będzie komórka, która może służyć za spiżarnię, schowek lub miejsce przechowywania chociażby rowerów. Mieszkania wyposażone będą w drzwi antywłamaniowe, wylewki podpodłogowe, ścianki działowe, tynki gipsowe, grzejniki, podejścia wodociągowe, elektryczne, telefoniczne oraz domofon. Budynek będzie posiadał windę.Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji miejsca parkingowe. Parking będzie parkingiem zamkniętym i zostanie wydzielony przy zachodniej części budynku.Serdecznie zapraszamy do biura sprzedaży!Biuro sprzedażyPabianice, ul. Targowa 15tel. 501 090 177

Inwestycja Sienna Park znajduje się w Pabianicach, ul. Sienna (4.7 km od Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Pro-Inwest Sp. z o.o..

Inwestycja Sienna Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 21 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sienna Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 46 do 49 metrów kwadratowych w cenie od 4 400 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Pro-Inwest Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 1 komórka lokatorska Bezpośrednio przy mieszkaniu znajdować się będzie komórka lokatorska, która będzie mogła służyć za spiżarnię, schowek czy miejsce przechowywania rowerów..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 21 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (1): Bezpośrednio przy mieszkaniu znajdować się będzie komórka lokatorska, która będzie mogła służyć za spiżarnię, schowek czy miejsce przechowywania rowerów..
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji miejsca parkingowe. Parking będzie parkingiem zamkniętym i zostanie wydzielony przy zachodniej części budynku..
Udogodnienia: teren ogrodzony, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Sienna Park

Pabianice to spokojne miasto liczące ok.17 tys. mieszkańców i znajdujące się zaledwie kilkanaście kilometrów od Łodzi. Park Wolności, Park Słowackiego, las miejski czy zalew „Businka” sprawiają, że to świetne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu. Jednocześnie można tu znaleźć spore centrum handlowe (CH Echo) i liczne markety a zaledwie ok. 5 km dalej znajdują się łódzkie galerie handlowe i PTAK, czyli największy w Polsce supermarket odzieżowy. Niewielkie miasto ma też dobrze rozwinięty system edukacji z własną szkołą wyższą (Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna). Jest też dobrze skomunikowane, zarówno w obrębie miasta, jak i okolicznych miejscowości dzięki kolejom, dziewięciu autobusom podmiejskim i kilku prywatnym. Coś dla siebie znajdą tu też miłośnicy zabytków – Pabianice to m.in. dwór obronny kapituły krakowskiej, dom tkaczy, pozostałość fabryki czy pałac rodziny Enderów. Większość zabudowy Pabianic stanowią powojenne blokowiska i resztki zabudowy fabrycznej. Bliskość Łódzkiej filmówki, politechniki czy uniwersytetu a także kilkanaście pabianickich przedszkoli, dwa licea i Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna sprawiają, że Pabianice są ciekawym ośrodkiem naukowym.

Komunikacja

Z Pabianic do Łodzi można dostać się dzięki kolei jak i kilku autobusom prywatnym i państwowym. Do tego w odległości ok. 8 kilometrów od Pabianic znajduje się międzynarodowy port lotniczy im. W. Reymonta. W Pabianicach działa 7 linii autobusów miejskich, jedna nocna i 9 autobusów podmiejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sienna Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Sienna Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Waltera-Jankego/bl. 250.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sienna Park znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 13 w Pabianicach w odległości 360 m, Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sienna Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: MAC-MED w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sienna Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Lidl, w odległości 240 m znajduje się Biedronka, w odległości 300 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sienna Park w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.06.2013

Data aktualizacji: 21.01.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie