Sienna Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sienna, oferowane bezpośrednio przez

Pro-Inwest Sp. z o.o.

Pabianice, ul. Sienna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 278 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Sienna ParkSienna Park

18 zdjęć

Sienna Park
Sienna Park
Sienna Park
Sienna Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 21 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (1): Bezpośrednio przy mieszkaniu znajdować się będzie komórka lokatorska, która będzie mogła służyć za spiżarnię, schowek czy miejsce przechowywania rowerów.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji miejsca parkingowe. Parking będzie parkingiem zamkniętym i zostanie wydzielony przy zachodniej części budynku.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Zapraszamy na stronę naszej inwestycji: http://www.proinwest.net.pl/#inwestycje;22

Sienna Park jest inwestycją o charakterze komercyjno-mieszkaniowym, w skład której wchodzi budynek mieszkalny wielorodzinny z dyskontem spożywczym w parterze.

Umiejscowienie w południowo-wschodniej części Pabianic, pomiędzy ulicami Generała Waltera Janke i Sienną, jest ogromnym atutem inwestycji. Niemalże na pograniczu największego pabianickiego osiedla Bugaj z otaczającym go lasem miejskim staje się miejscem idealnym na długie spacery lub wycieczki rowerowe.

W sąsiedztwie inwestycji znajduje się małe centrum handlowe, szkoła i przedszkole. Dla osób lubiących aktywność fizyczną - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a dla niezmotoryzowanych - przystanki komunikacji miejskiej i podmiejskiej, co w połączeniu z ciszą lasu powinno zadowolić najbardziej wymagających.

Powstający budynek mieszkalny będzie czterokondygnacyjny. Z racji dyskontu spożywczego w parterze, lokale mieszkalne ulokowane będą na piętrach I-III. Oferujemy mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe (z możliwością łączenia) o powierzchni od 35 do 65 m2. Bezpośrednio przy mieszkaniu znajdować się będzie komórka, która może służyć za spiżarnię, schowek lub miejsce przechowywania chociażby rowerów. Mieszkania wyposażone będą w drzwi antywłamaniowe, wylewki podpodłogowe, ścianki działowe, tynki gipsowe, grzejniki, podejścia wodociągowe, elektryczne, telefoniczne oraz domofon. Budynek będzie posiadał windę.

Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji miejsca parkingowe. Parking będzie parkingiem zamkniętym i zostanie wydzielony przy zachodniej części budynku.

Serdecznie zapraszamy do biura sprzedaży!

Biuro sprzedaży

Pabianice, ul. Targowa 15

tel. 501 090 177

Inwestycja Sienna Park znajduje się w Pabianicach, ul. Sienna (4.7 km od Łodzi), została zrealizowana przez Pro-Inwest Sp. z o.o.

Inwestycja Sienna Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 21 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sienna Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Pro-Inwest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 1 komórka lokatorska Bezpośrednio przy mieszkaniu znajdować się będzie komórka lokatorska, która będzie mogła służyć za spiżarnię, schowek czy miejsce przechowywania rowerów..

Lokalizacja inwestycji

Pabianice to spokojne miasto liczące ok. 65 tys. mieszkańców i znajdujące się zaledwie kilkanaście kilometrów od Łodzi. Park Wolności, Park Słowackiego, las miejski czy zalew „Businka” sprawiają, że to świetne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu. Jednocześnie można tu znaleźć spore centrum handlowe (CH Echo) i liczne markety a zaledwie ok. 5 km dalej znajdują się łódzkie galerie handlowe i PTAK, czyli największy w Polsce supermarket odzieżowy. Niewielkie miasto ma też dobrze rozwinięty system edukacji z własną szkołą wyższą (Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna). Jest też dobrze skomunikowane, zarówno w obrębie miasta, jak i okolicznych miejscowości dzięki kolejom, dziewięciu autobusom podmiejskim i kilku prywatnym. Coś dla siebie znajdą tu też miłośnicy zabytków – Pabianice to m.in. dwór obronny kapituły krakowskiej, dom tkaczy, pozostałość fabryki czy pałac rodziny Enderów. Większość zabudowy Pabianic stanowią powojenne blokowiska i resztki zabudowy fabrycznej. Bliskość Łódzkiej filmówki, politechniki czy uniwersytetu a także kilkanaście pabianickich przedszkoli, dwa licea i Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna sprawiają, że Pabianice są ciekawym ośrodkiem naukowym.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sienna Park?

Z Pabianic do Łodzi można dostać się dzięki kolei jak i kilku autobusom prywatnym i państwowym. Do tego w odległości ok. 8 kilometrów od Pabianic znajduje się międzynarodowy port lotniczy im. W. Reymonta. W Pabianicach działa 7 linii autobusów miejskich, jedna nocna i 9 autobusów podmiejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sienna Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 68 metrów od inwestycji Sienna Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Waltera-Jankego/bl. 250.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sienna Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sienna Park znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 13 w odległości 299 m, Przedszkole Miejskie nr 13 w odległości 341 m, Szkoła Podstawowa nr 3 w odległości 435 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sienna Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: MAC-MED w odległości 442 m, Okulistyka, stomatologia w odległości 659 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sienna Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 0 m znajduje się Lidl, w odległości 233 m znajduje się Sklep Firmowy, w odległości 237 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sienna Park w odległości 248 m znajduje się boisko / kort, w odległości 447 m znajduje się Orlik, w odległości 451 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 21.01.2019

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: