Osiedle Pod Modrzewiami II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sienna, oferowane bezpośrednio przez

Pro-Inwest Sp. z o.o.

Pabianice, ul. Sienna 30

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 278 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Pod Modrzewiami IIOsiedle Pod Modrzewiami II

9 zdjęć

Osiedle Pod Modrzewiami II
Osiedle Pod Modrzewiami II
Osiedle Pod Modrzewiami II
Osiedle Pod Modrzewiami II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 82 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Przyszli lokatorzy będą mieli możliwość skorzystania z indywidualnych garaży lub miejsc postojowych.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Zapraszamy na stronę naszej inwestycji: http://www.proinwest.net.pl/#inwestycje;13

Kończymy II etap budowy Osiedla Pod Modrzewiami II w Pabianicach przy ulicy Siennej. W ukończonym już pierwszym etapie powstały 3 budynki wielorodzinne.

W planie dotyczącym II etapu jest wzniesienie 3 budynków. Przyszli lokatorzy będą mieli możliwość skorzystania z indywidualnych garaży lub miejsc postojowych. W ramach tej inwestycji oferowane są mieszkania 1,2,3,4 pokojowe o powierzchni od 28 do 73 m² (z możliwością połączenia mieszkań). Każdy z budynków ma swój teren zielony. Dla bezpieczeństwa mieszkańców osiedle zostanie ogrodzone.

Mieszkania wyposażone będą w: drzwi antywłamaniowe, wylewki podpodłogowe, ścianki działowe, tynki gipsowe, grzejniki, podejścia wodociągowe, elektryczne, telefoniczne, domofon.

Obecnie trwa budowa budynku nr 6 zamykającego całą inwestycję! W ofercie dostępne są jeszcze mieszkania 3-pokojowe, jak również, po przeprojektowaniu, pojawiły się oczekiwane przez klientów mieszkania 4-pokojowe o metrażu około 72 m2.

Sprzedażą inwestycji zajmuje się biuro z siedzibą w Pabianicach, przy ul. Targowej 15

tel. 501 090 177

Inwestycja Osiedle Pod Modrzewiami II znajduje się w Pabianicach, ul. Sienna 30 (4.7 km od Łodzi), została zrealizowana przez Pro-Inwest Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Pod Modrzewiami II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 82 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Pod Modrzewiami II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Pro-Inwest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja osiedla sprawia, iż stanowi ono wyjątkową propozycję dla osób ceniących ciszę i spokój. Sąsiedztwo lasku miejskiego oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji daje możliwość aktywnego wypoczynku jak i stanowi doskonałe miejsce do spacerów. W sąsiedztwie osiedla znajduje się zarówno przystanek komunikacji miejskiej jak i podmiejskiej. Bliskość szkoły i przedszkola, a także małego centrum handlowego sprawia, że oferta spółki PRO-INWEST zaspokoi zarówno wymagania młodych małżeństw jak i osób starszych.

Pabianice to spokojne miasto liczące ok. 65 tys. mieszkańców i znajdujące się zaledwie kilkanaście kilometrów od Łodzi. Park Wolności, Park Słowackiego, las miejski czy zalew „Businka” sprawiają, że to świetne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu. Jednocześnie można tu znaleźć spore centrum handlowe (CH Echo) i liczne markety a zaledwie ok. 5 km dalej znajdują się łódzkie galerie handlowe i PTAK, czyli największy w Polsce supermarket odzieżowy. Niewielkie miasto ma też dobrze rozwinięty system edukacji z własną szkołą wyższą (Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna). Jest też dobrze skomunikowane, zarówno w obrębie miasta, jak i okolicznych miejscowości dzięki kolejom, dziewięciu autobusom podmiejskim i kilku prywatnym. Coś dla siebie znajdą tu też miłośnicy zabytków – Pabianice to m.in. dwór obronny kapituły krakowskiej, dom tkaczy, pozostałość fabryki czy pałac rodziny Enderów. Większość zabudowy Pabianic stanowią powojenne blokowiska i resztki zabudowy fabrycznej. Bliskość Łódzkiej filmówki, politechniki czy uniwersytetu a także kilkanaście pabianickich przedszkoli, dwa licea i Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna sprawiają, że Pabianice są ciekawym ośrodkiem naukowym.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Pod Modrzewiami II?

Z Pabianic do Łodzi można dostać się dzięki kolei jak i kilku autobusom prywatnym i państwowym. Do tego w odległości ok. 8 kilometrów od Pabianic znajduje się międzynarodowy port lotniczy im. W. Reymonta. W Pabianicach działa 7 linii autobusów miejskich, jedna nocna i 9 autobusów podmiejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Pod Modrzewiami II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 147 metrów od inwestycji Osiedle Pod Modrzewiami II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Waltera-Jankego/bl. 250.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Pod Modrzewiami II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pod Modrzewiami II znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 13 w odległości 405 m, Przedszkole Miejskie nr 13 w odległości 456 m, Szkoła Podstawowa nr 3 w odległości 524 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Pod Modrzewiami II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: MAC-MED w odległości 476 m, Okulistyka, stomatologia w odległości 659 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Pod Modrzewiami II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 134 m znajduje się Lidl, w odległości 209 m znajduje się Dino, w odległości 360 m znajduje się Sklep Firmowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pod Modrzewiami II w odległości 287 m znajduje się boisko / kort, w odległości 536 m znajduje się Orlik, w odległości 539 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 07.02.2018

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: