Zen Garden (okolice Bemowa)

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPrestige

Ceny od: 7 500 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Zen Garden (okolice Bemowa) dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
24A
3
222 m²
3
1 665 000 zł7 500 zł/m²

Opis Inwestycji

Zen Garden (okolice Bemowa)

Inwestycja Zen Garden to unikalny projekt zlokalizowany w podwarszawskich Szeligach w okolicy Bemowa.Przemyślana architektura, funkcjonalne rozkłady, precyzja wykonania, dbałość o wyszukane detale stworzyły niepowtarzalny charakter osiedla. Osiedle powstało dzięki współpracy utalentowanych architektów i doświadczonych wykonawców, przy wykorzystaniu najlepszych materiałów.Zen Garden to miejsce zainspirowane kojącym wpływem wschodniego stylu życia i filozofii ZEN. Dzięki lokalizacji oddalonej od zgiełku miasta, znakomitej architekturze Zen Garden jest doskonałą propozycją dla tych, którzy szukają spokoju bez rezygnacji z atrakcji, jakie oferuje bliskość miasta.W ramach osiedla Zen Garden zaprojektowano lokale 2,3, 4 i 5 pokojowe o powierzchniach od 46m² do 230m².Atuty osiedla:· Kameralna, podmiejska zabudowa osiedla· Atrakcyjna, minimalistyczna architektura budynków inspirowana filozofią ZEN· Troska o architekturę krajobrazu· Połączenie jakości i funkcjonalności apartamentów· Wysoka jakość wykonania· Perspektywiczna lokalizacja na przedmieściach· Przyznana Rekomendacja przez PSBD (Polskie Stowarzyszenie Budowniczych Domów)Osiedle ZEN Garden stanowi atrakcyjne połączenie ekstensywnej, podmiejskiej zabudowy mieszkaniowej z komfortem zamieszkiwania typowego domu jednorodzinnego. Niska zabudowa, duże ogrody, atrakcyjne przestrzenie wspólne kreują atmosferę komfortu, spokoju i relaksu. W architekturze, układzie budynków, wewnętrznej komunikacji widoczne są inspiracje wschodnią filozofią ZEN. Ład, harmonia i przestrzeń to najkrótsza charakterystyka osiedla. Projekt ZEN Garden adresowany jest do osób, które pragną żyć zgodnie z naturalnym rytmem, nie rezygnując przy tym z zalet wielkomiejskiego życia czy bliskości miejskiej infrastruktury.Projekt ZEN Garden zrealizowany został w trzech etapach na blisko 1,5 ha terenie. Łącznie powstało w nim około 150 mieszkań i apartamentów. Inwestycja powstaje przy współpracy utalentowanych architektów i doświadczonych wykonawców, przy wykorzystaniu materiałów budowlanych najwyższej jakości.

Inwestycja Zen Garden (okolice Bemowa) znajduje się w Szeligach, ul. Szeligowska (0.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Prestige.

Inwestycja Zen Garden (okolice Bemowa) została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 150 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zen Garden (okolice Bemowa) pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 222 metrów kwadratowych w cenie od 7 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 222 m2 w cenie od 1 665 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Prestige przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 150 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 222 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się na poziomie 1 665 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 7 500 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zen Garden (okolice Bemowa)

Osiedle ZEN Garden położone jest w pobliżu ul. Szeligowskiej, na granicy dynamicznie rozbudowującej się zachodniej strefy Warszawy, pomiędzy terenami Bemowa i Ożarowa Mazowieckiego. Teren Szelig to nowy obszar rozwoju stolicy z dogodnym dostępem do północnej nitki obwodnicy autostradowej Warszawy, a w perspektywie do stacji końcowej II linii metra. Te podmiejskie tereny od ok. 5 lat podlegają szybkim procesom urbanizacyjnym, przekształcają się w obszary zabudowy jednorodzinnej i kameralnej zabudowy wielorodzinnej. Dodatkowym atutem lokalizacji jest doskonałe połączenie z ul. Połczyńską, ul. Górczewską oraz trasami wylotowymi w kierunku Poznania oraz Leszna i Kampinosu.

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zen Garden (okolice Bemowa) mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Zen Garden (okolice Bemowa) znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jesionowa 01.

Data publikacji: 05.05.2015

Data aktualizacji: 20.04.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie