Osiedle Róż - Budynek 10

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPrestige

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 257 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Domy przy Willowej(2.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Falenty Nowe, ul. Willowa (2.4 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 554/m2
  Domy przy Willowej
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 83 - 93 m2
  Liczba pokoi: 4
  Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.
 • Lifetown(2.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ursynów, Osiedle Wyczółki, ul. Kłobucka 6 (8.1 km od centrum Warszawy)
  Lifetown
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 170
  Powierzchnia: 28 - 66 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Nexity Polska Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Róż położone jest w centralnej, mieszkaniowej części Piaseczna, pomiędzy ulicami Pawią i Kazimierza Jarząbka. Na przestrzeni ostatnich lat to podwarszawskie miasto stało się jedną z najszybciej rozwijających się lokalizacji, o rozbudowanej infrastrukturze i dogodnej komunikacji miejskiej. Usytuowanie Osiedla Róż blisko wylotu w kierunku ul. Puławskiej zapewnia dobry dojazd do południowych dzielnic oraz centrum Warszawy. Stała rozbudowa sieci komunikacyjnej pomiędzy Warszawą i miastami satelickimi, w tym rozpoczęte realizacje południowej obwodnicy Warszawy wpłynie na jeszcze silniejszą integrację Piaseczna z centralnymi obszarami stolicy.OsiedleOsiedle Róż “Wśród Przyjaciół” to nie przypadkowe hasło lecz wyraz konsekwentnie realizowanej koncepcji stworzenia miejsca bezpiecznego i przyjaznego mieszkańcom. Szczególną uwagę zwrócono na potrzeby ludzi młodych i rodzin z dziećmi. Dlatego też poszczególne etapy tworzą niewielkie, przyjazne enklawy z wydzielonymi terenami zabaw dla dzieci. W ramach osiedla funkcjonują prywatne żłobek i przedszkole. W części komercyjnej znalazły się cukiernia z caffeterią, restauracja, lokalny, dobrze zaopatrzony sklep spożywczy oraz klinika weterynaryjna – zlokalizowane w taki sposób, aby dostęp do nich znajdował się od zewnętrznych ulic osiedla. Na wewnętrznych dziedzińcach obok placów zabaw dla najmłodszych, przewidziano jedynie starannie zaprojektowane pasy zieleni oraz ławki na dziedzińcach, zachęcające do przebywania na terenie inwestycji.Standard realizacji Osiedla Róż wyraźnie wykracza poza standard typowych osiedli segmentu popularnego. Przy atrakcyjnym poziomie cenowym mieszkań, osiedle oferuje wiele elementów charakterystycznych dla budynków segmentu premium takich jak: kamienne okładziny elewacji zewnętrznych i fragmentów klatek schodowych, wysokiej jakości drzwi do lokali oraz rozwiązania techniczne (wentylacja, system domofonowy, rozbudowana elektryka).Atuty osiedla:bogata infrastruktura (m.in. żłobek, przedszkole i sklep spożywczy na terenie osiedla)doskonale doświetlone, funkcjonalne mieszkaniawysoka jakość wykonania (okna Oknoplast, Budvar, parapety z konglomeratu marmurowego, drzwi LaPorta)duże ogródki przynależne do mieszkań usytuowanych na parterzewysokie walory estetyczne budynków, które wykończone zostały naturalnym granitemgaraże podziemnebogata infrastruktura w pobliżu osiedla: szkoły, sklepy, apteki, basen, centra handlowe, tereny zielone

Inwestycja Osiedle Róż - Budynek 10 znajduje się w Piasecznie, ul. Jarząbka (9.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Prestige.

Inwestycja Osiedle Róż - Budynek 10 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 165 nowych mieszkań. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Róż - Budynek 10 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Prestige nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2007 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2009 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 165 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Elewacja
Część elewacji zewnętrznej pokryte zostały beżowym granitem.
Stolarka okienna
Okna niestandardowe, o charakterystycznym wyglądzie idealnie pasującym do całej architektury budynku. Wykonane z profili 5-komorowych PCV firmy Bud War. Okna są wyjątkowo duże, co zapewnia pełne doświetlenie mieszkań.
Posadzka
Dla uzyskania najlepszej izolacyjności akustycznej zaprojektowano tzw. podłogi pływające, o 5-krotnej izolacyjności. Jest to najskuteczniejsza metoda izolacji stropów.
Sufity
Ściany wewnętrzne wykonane zostały systemem TeknoAmerBlok (TAB ).
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, ochrona całodobowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Róż - Budynek 10

Inwestycja zlokalizowana jest w Piasecznie, przy ul. Jarząbka.

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej, położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Na obszarze o powierzchni ok. 16 km2 mieszkają 44 tys. osób, a liczba ludności wciąż wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skatepark, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwia: 6 strefowych, jedna nocna i 10 lokalnych linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Róż - Budynek 10 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Osiedle Róż - Budynek 10 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przelotowa 02.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie