Garden Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zielonka Nowa, oferowane bezpośrednio przez P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski

zwoleński, Zielonka Nowa, ul. Zielonka Nowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Garden Park

13 zdjęć

Garden Park
Garden Park
Garden Park
Garden Park

Opis Inwestycji

Garden Park to luksusowe dwu- i czteromieszkaniowe domy na rozłożystych zielonych działkach. Ten kameralny projekt mieszkalny składa się z 34 mieszkań, dedykowany jest tym klientom którzy poszukują wysokiego standardu w bliskiej odległości od Warszawy. To również projekt dla tych, którzy cenią sobie zieleń ciszę i spokój w otoczeniu swojego miejsca zamieszkania Garden Park położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i łąk , terenów sprzyjających rekreacji i aktywnemu wypoczynkowi.Zarówno położenie samej działki jak i rozmieszczenie budynków oraz rozkłady mieszkań sugerują, iż cała inwestycja to wyjątkowa realizacja wysokich standardów. W celu zapewnienia jak najwyższego komfortu i intymności przyszłym właścicielom, projekt przewiduje oddzielne zabudowane klatki schodowe do każdego mieszkania. Każdy z projektowanych domów jest odbiciem przyświecającej inwestycji idei harmonijnego zestawienia nowoczesnych rozwiązań z elegancką formą. Do każdego mieszkania przynależy około 250 m kwadratowych działki. Ponadto mieszkania na piętrze posiadają 20 metrowe tarasy.Doskonale rozwinięta infrastruktura Zielonki jest dodatkowym atutem realizacji Garden Park. Dostępne na wyciagnięcie ręki centrum miasta (szkoły , przedszkola , urzedy, sklepy czy stacja PKP) sprawią iż jakość codziennego życia będzie jeszcze wyższa.Garden Park to budynki w pełni bezczynszowe. Indywidualne opomiarowanie; nowoczesne piece dwufunkcyjne w każdym lokalu dadzą komfort kontrolowania generowanych miesięcznie kosztów utrzymania mieszkań.

Inwestycja Garden Park znajduje się w Zielonce Nowej, ul. Zielonka Nowa (21.9 km od Puław), została zrealizowana przez P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski.

Inwestycja Garden Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Garden Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Województwo mazowieckie jest największym województwem w Polsce, które zamieszkuje największa liczba ludności w odniesieniu do innych regionów. Jego obszar wynosi 35 588,47 kilometrów kwadratowych. Głównym miastem województwa jest stolica Polski - Warszawa. Większą część regionu zajmuje Niż Środkowoeuropejski. Ukształtowanie powierzchni posiada w w znacznej mierze charakter nizinny, a jego najwyższy punkt to wierzchołek Altany, posiadający 408 m. n. p. m.

Data publikacji: 11.02.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: