Suwalska

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPoznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 416 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Domy szeregowe Strzeszyn Literacki(0.5 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Strzeszyn, ul. Jeżyce (7.2 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 3 750/m2
  Domy szeregowe Strzeszyn Literacki
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 1
  Powierzchnia: 200 m2
  Liczba pokoi: 5
  Hamad Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

PTBS Sp. z o.o. ma przyjemność przedstawić Państwu kolejną ofertę – domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej których budowa realizowana jest w jednej z najpiękniejszych dzielnic Poznania – w Starym Strzeszynie.Lokalizacja tej inwestycji jest niezwykle atrakcyjna – otoczenie domów jednorodzinnych, zaciszna enklawa zieleni, przepiękne trasy rowerowo-spacerowe oraz leżące w pobliżu jezioro Strzeszyńskie wraz z wszystkimi atrakcjami. W pobliżu znajdują się: przedszkole, szkoła, apteka, przychodnia i kościół. Dzięki możliwości szybkiego dojazdu do centrum Poznania (zarówno MPK jak i samochodem) walory tej lokalizacji są nie do przecenienia.Zaprojektowano budynki trzykondygnacyjne, całkowicie podpiwniczone. Dach stromy, dwuspadowy, mansardowy. W parterze zaprojektowano hall wejściowy z garderobą, kuchnie z jadalnią, pokój dzienny, wc. Na poddaszu zlokalizowano pokoje mieszkalne i łazienkę. Garaż, pomieszczenia gospodarcze i kotłownie zlokalizowano w piwnicy.

Inwestycja Suwalska znajduje się w Suchym Lesie, Strzeszyn (7.7 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o..

Inwestycja Suwalska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów w tym 12 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Suwalska pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 12 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Suwalska

Suchy Las to miejscowość gminna, która znajduje się w północnej części powiatu poznańskiego i otoczona jest z trzech stron terenami należącymi do miasta Poznań. Odległość z miejscowości do poznańskiej starówki wynosi zaledwie 8 km, toteż na obszarach Suchego Lasu mieszka obecnie ponad 6 tys. osób i wciąż powstają nowe budynki mieszkaniowe. Na nową zabudowę składają się: niskie bloki mieszkalne (np. Osiedle Poziomkowe) oraz domy szeregowe i jednorodzinne. W miejscowości zlokalizowane są duże kompleksy handlowe: Nowy Rynek i Galeria Sucholeska, a także zakłady produkcyjne z branży: budowlanej, ogrodniczej, poligraficznej, meblowej i odzieżowej oraz liczne salony samochodowe. Popularnymi miejscami rozrywki są min. Park Wodny Octopus i kręgielnia. W pobliżu Suchego Lasu rozciąga się Las Moraski, a w odległości 15 km od miejscowości leży Jezioro Kierskie. Najważniejszą arterią jest ul. Obornicka, która umożliwia dojazd do Poznania i łączy się z drogą S11. Komunikację z Poznaniem zapewniają autobusy ZKP Suchy Las.

Komunikacja

Autobusy należące do Zakładu Komunikacji Publicznej Suchy Las obsługują 6 połączeń, zapewniając komunikację pomiędzy północną i centralną częścią Poznania a miejscowościami znajdującymi się w obrębie gminy. Najbliższe stacje PKP to: oddalony o 4 km od miejscowości dworzec w Złotnikach i oddalona o 7 km stacja Poznań-Wola. W odległości 12 km od Suchego Lasu zlokalizowany jest Port Lotniczy Poznań-Ławica. Główną arterią Suchego Lasu jest ul. Obornicka, która za Złotkowem łączy się z drogą S11.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Suwalska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 440 metrów od inwestycji Suwalska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Suwalska znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 121 w odległości 430 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Suwalska w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.09.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie