Polana Park

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Klonowa, oferowane bezpośrednio przez

Polana Park

Aleksandrów Łódzki, ul. Klonowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Polana Park

9 zdjęć

Polana Park
Polana Park
Polana Park
Polana Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 16 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Zapraszamy do nowo powstającego osiedla Polana Park w Aleksandrowie Łódzkim. Miejsce to tworzymy dla osób, którzy pragną uciec od zgiełku miasta i zamieszkać w ciszy i otoczeniu natury. Osiedle znajduje się w bardzo zielonej części Aleksandrowa Łódzkiego, na polanie otoczonej łąkami i lasami co tworzy idealne miejsce do wypoczynku i rekreacji. Ze względu na położenie rejon należy do najczystszych miejsc w okolicy Łodzi.

Osiedle Polana Park projektowane jest na bazie projektu domu „Pod Agawami” renomowanej firmy architektonicznej Archon. To wyjątkowo udany oraz funkcjonalny projekt domu, szczególnie polecany na niewielkie działki. Uwagę zwracają prostokątne lukarny oraz nowocześnie stylizowane elewacje. Wysunięty garaż na elewacji frontowej stworzył atrakcyjne zadaszenie nad wejściem. Strefa dzienna to jasny i przestronny salon, jadalnia z dużym stołem rodzinnym oraz otwarta kuchnia ze spiżarnią. Obszerny taras znacząco powiększa część wypoczynkową salonu. Z wiatrołapu dostępny jest garaż oraz kotłownia na paliwo stałe lub gaz, z osobnym wyjściem i miejscem na składowanie. Strefa prywatna mieszkańców znajduje się na poddaszu i mieści trzy dobrze doświetlone sypialnie z balkonami, dwie garderoby oraz łazienkę.

Dodatkowo atrakcyjna lokalizacja w odległości zaledwie 15 km od centrum Łodzi, tuż przy drodze krajowej 72, stanowi dodatkowy atut powstającej inwestycji.

Nowoczesne domki jednorodzinne z własnym garażem i działką o powierzchni prawie 500 m2, jakie Państwu oferujemy , wyróżniają się standardem wykończenia oraz dbałością o detale. Zadbaliśmy o najnowsze rozwiązania architektoniczne, ergonomię i funkcjonalność a starannie przygotowane tereny zielone, uzupełnią projektowane osiedle.

Inwestycja Polana Park znajduje się w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Klonowa (3.8 km od Łodzi), została zrealizowana przez Polana Park.

Inwestycja Polana Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Polana Park nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Polana Park przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Aleksandrów Łódzki ma powierzchnię 13 km. kw. I populację 20 tys. mieszkańców. To miasto położone ok. 4 km. od granic Łodzi i Zgierza, wchodzące w skład aglomeracji Łódzkiej. Dzięki temu można stąd szybko dojechać do drugiego pod względem wielkości miasta w Polsce. Główne arterie Aleksandrowa Łódzkiego to ul. Wierzbińska, 11-tego Listopada i Piotrkowska. Na zachód i południe od miasta rozciągają się trzy lasy umożliwiające aktywność fizyczną na świeżym powietrzu.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Polana Park?

Główne arterie Aleksandrowa Łódzkiego to ul.. Wierzbińska, 11-tego Listopada i Piotrkowska. Z Łodzią miasto łączy kolej i tramwaj. ok. 10 km od Aleksandrowa Łódzkiego można wjechać na autostradę A2 a przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe (Gdańsk-Częstochowa i Stryków-Rzgów), co czyni miasto świetnie skomunikowanym z resztą kraju. Do Łodzi można dojechać dzięki Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Do Łódzkiego lotniska im. W. Reymonta jest ok. 10 km. Miasto jest też połączone komunikacją autobusową ze Zgierzem.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Polana Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 811 metrów od inwestycji Polana Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - przystanek autobusowy.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Polana Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 781 m znajduje się Brojler, w odległości 968 m znajduje się D&D, w odległości 968 m znajduje się sklep osiedlowy.

Data publikacji: 08.07.2020
Data aktualizacji: 14.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: