Marina Royale

37 zdjęć

Marina Royale
Marina Royale
Marina Royale
Marina Royale

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Marina Royale dostępne są 44 oferty

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (44)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • Wykończenie pod klucz

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych
 • rekuperacja

Rekreacja

 • plac zabaw
 • basen
 • sauna
 • sala fitness

Przyroda w okolicy

 • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 380 cm wysokości.

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: wielkość 2,5m2 - 8m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka, morze

Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:

aktualnie dostępne są 44 apartamenty w tym 44 lokale typu apartament.

Powierzchnie apartamentów:

od 25 do 88 m².

Liczba pokoi:

dostępne są apartamenty 1, 2, 3-pokojowe.

Ceny apartamentów:

Opis płatności:

dopełnianie do 65% ceny – w terminie ustalonym przez strony od podpisania umowy deweloperskiej, kolejne transze wraz z postępami prac na budowie. 10% ceny – do dnia 30/06/2022 10% ceny – do dnia 30/09/2022 15% ceny – do dnia 31/12/2022.

Warunki rezerwacji:

pierwsza wpłata tytułem umowy rezerwacyjnej to kwota 50 000 zł zaliczana na poczet ceny apartamentu w przypadku zakupu..

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Marina Royale logo

Marina Royale to unikalna inwestycja położona nad samym brzegiem Bałtyku, w Darłowie-Darłówku. Oferuje bezpośredni widok na morze, własną promenadę z widokiem na zachody słońca, przestronność, prywatność oraz możliwość aktywnego wypoczynku.

Marina Royale:

Marina Royale składać się będzie z trzech apartamentowców położonych nad samym brzegiem Bałtyku (nazwy budynków: UltraMar, VistaMar i MiraMar).

Pierwszy UltraMar powstał w 2019 roku, VistaMar powstaje od sierpnia 2020.

Ostatni, zamykający projekt – MiraMar wybudowany zostanie w kolejnych latach.

VistaMar:

Rezydencja VistaMar powstaje tuż przy wejściu do awanportu. Wraz z realizacją tego budynku powstanie także nowa promenada z widokiem na morze, która będzie biec wzdłuż brzegu morskiego w kierunku plaży zachodniej i połączy wszystkie trzy budynki z deptakiem biegnącym przy rzece Wieprzy i prowadzącym w głąb darłowskiego portu.

VistaMar to kameralny, pięciokondygnacyjny budynek nawiązujący swoim stylem do charakterystycznej klasycznej architektury spotykanej np. w Grand Hotelu w Sopocie, czy istniejących budynków na Riwierze Francuskiej. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów zagwarantuje jakość na lata. A dodatkowa izolacja akustyczna pomiędzy mieszkaniami i korytarzami klatek schodowych zapewnia ciszę i komfort wypoczynku.

Znajdzie się tu 105 lokali mieszkaniowych. Będą to apartamenty od 1 do 3 pokoi.

Dostępne metraże od 26 do 89 m2 z opcją łączenia w większe. Zaprojektowane tak, aby można było nie tylko cieszyć się nadmorskim wypoczynkiem, ale przede wszystkim komfortowo mieszkać czy rozkoszować się widokiem na morze.

W budynku powstanie basen wewnętrzny, sauny, jacuzzi, sale masażu, Klub Malucha oraz studio fitness, oraz lokale handlowo-usługowe z widokiem na morze.

W inwestycji zaplanowano także podziemny garaż, komórki lokatorskie, pralnię z suszarnią, przestronne rowerownie oraz słoneczne zielone patio ze strefą relaksu.

Mieszkania zostaną przekazane właścicielom latem 2023 r.

Ich ceny zaczynają się od 17 050 za m2 brutto. Lokale będą wykończone i oddane w standardzie „pod klucz”.

Najtańszy apartament kosztuje 480 600zł brutto.

Miejsce postojowe w podziemnym garażu kosztuje od 78 000zł brutto i zakup jego jest obowiązkowy.

Komórki lokatorskie kosztują od 20 000 do 40 000zł brutto.

Istnieje możliwość opcjonalnie wyposażenia apartamentu w klimatyzację.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest CFE Polska. Firma realizuje projekty mieszkaniowe i hotelowe, buduje centra handlowe, hipermarkety, budynki biurowe, przemysłowe oraz hotele, bazując na nowoczesnych technologiach oraz materiałach najwyższej jakości. Tworząc VistaMar firma pragnie przenieść z Belgii do Polski swoje najlepsze doświadczenie i architekturę.

Inwestycja Marina Royale znajduje się w Darłowie (2.7 km od centrum Darłowa), jest realizowana przez POC Partners Polska Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Marina Royale w sprzedaży 44 nowe apartamenty o powierzchni od 25 do 88 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 25 do 32 m2 (21 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 41 do 66 m2 (11 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 69 do 88 m2 (12 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców POC Partners Polska Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie wielkość 2,5m2 - 8m2.

Lokalizacja inwestycji

Marina Royale znajduje się w najdalej ku morzu wysuniętej części darłowskiego portu. Ta lokalizacja zapewnia nie tylko piękne widoki na morze, ale także dostęp do obu darłowskich plaż, kładki widokowej na wydmie, latarni morskiej, promenady oraz innych atrakcji miejscowości.

Darłowo to miasto nadmorskie położone w północno-zachodniej Polsce. Jest to miejscowość turystyczna o powierzchni 20,21 km2. Miasto podzielone jest na dwie części - Darłówko i Racisław. Funkcjonuje tutaj podział na osiedla: Zachód, Południe, Bema, Centrum i Darłówko. Miejscowość jest położona bezpośrednio nad Morzem Bałtyckim i dzięki swojej lokalizacji zyskuje na popularności. Ze względu na podzielenie miasta na dwie części, do dyspozycji zarówno mieszkańców, jak i turystów są dwie plaże - w Darłowie oraz w Darłówku Wschodnim. Ponadto w mieście nie brakuje atrakcji. W sezonie letnim z portu w Darłówku Zachodnim kursują rejsy wycieczkowe m.in. na duńską wyspę Bornholm. Dla miłośników sportów wodnych dedykowane są spływy kajakami wzdłuż rzek Wieprza i Grabowa. Można również popływać kajakiem po jeziorze Bukowo. Ponadto przez Darłowo przebiegają cztery szlaki turystyczne. W mieście odbywają się także cyklicznie wydarzenia kulturalne m.in. Dni Darłowa, Festiwal FlyBoard, Bałtyk Festiwal Media i Sztuka, czy Międzynarodowy Festiwal Organowy w Darłowie.

Komunikacja

Przez Darłowo przebiega droga krajowa nr 37, która prowadzi do wsi Karwice oraz droga wojewódzka nr 203, która zapewnia połączenie między Koszalinem a Ustką. Droga wojewódzka nr 205 na trasie Darłowo-Bobolice stanowi istotne dla całego województwa połączenie międzymiastowe. W Darłowie znajduje się również port, który połączony jest z siecią Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Marina Royale?

Przez Darłowo przebiega droga krajowa nr 37, która prowadzi do wsi Karwice oraz droga wojewódzka nr 203, która zapewnia połączenie między Koszalinem a Ustką. Droga wojewódzka nr 205 na trasie Darłowo-Bobolice stanowi istotne dla całego województwa połączenie międzymiastowe. W Darłowie znajduje się również port, który połączony jest z siecią Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego. W sezonie można także skorzystać z szynowozu dojeżdżającego do pobliskiego Sławna a stamtąd dalej pociągiem w kierunku do Szczecina lub Trójmiasta Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Marina Royale? Przyszli mieszkańcy inwestycji Marina Royale mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. 200 m od inwestycji przy rozsuwanym moście w sezonie pływa tramwaj wodny łączący Darłówko z Darłowem. W odległości 480 metrów od inwestycji Marina Royale znajduje się - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Marina Royale znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Marina Royale znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Społeczna Szkoła Podstawowa im. Lotników Morskich STO Darłowo w odległości 570 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Marina Royale w odległości 100 m znajduje przyrodnicza ścieżka na szczycie wydmy to idealny początek trasy biegowej biegnącej wzdłuż linii brzegowej, 200 metrów po drugiej stronie rzeki znajduje się Siłownia uliczna, a jeżeli ktoś lubi to może pobiegać po plaży lub udać się pieszo albo rowerem na wycieczkę do Darłowa lub Wicia i dalej do Jarosławca.

Data publikacji: 02.02.2021
Data aktualizacji: 27.10.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Inwestycje w pobliżu w Darłowie

Oferty w Darłowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: