Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

POC Partners Polska Sp. z o.o. logo

POC Partners Polska Sp. z o.o.

Darłowo, ul. Rybacka 16
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy belgijską firmą z 25 letnim doświadczeniem w budowaniu ekskluzywnych nadmorskich posiadłości. Tworzymy zespół ludzi z wizją wykraczającą poza horyzonty standardowego myślenia o inwestycjach. Ta firma to trzy różne pokolenia inwestorów, z których każde wnosi to, co najlepsze: doświadczenie, pasję i zdolność oceny. To właśnie POC Partners.

Posiadamy solidne fundamenty finansowe. Zarząd tworzą profesjonalni, cieszący się szacunkiem belgijscy inwestorzy. Opracowaliśmy własną strategię projektowania i budowania

nieruchomości nad morzem. Poza inwestycjami w Belgii, poszerzyliśmy swoją działalność o Polskę, gdzie zakupiliśmy liczne grunty zlokalizowane w pierwszej linii brzegowej, dające możliwość realizacji inwestycji z liczbą ponad 1500 apartamentów. To tutaj chcemy pozostać na lata, rozwijać naszą receptę na sukces, dzielić się doświadczeniem i tu tworzyć nowe standardy jakości. Dlatego powołaliśmy do życia nową spółkę Darłówko Development Sp. z.o.o. wraz z POC Partners Polska Sp. z o.o.

Kontakt

POC Partners Polska Sp. z o.o. logo
POC Partners Polska Sp. z o.o.
Darłowo, ul. Rybacka 16
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023