Apartamenty Popielówka

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPerfect Cube

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 60 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Valle Verde(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż krakowski, Zielonki, ul. Na Popielówkę (0.2 km od Krakowa)
  Ceny od: 6 895 brutto/m2
  Valle Verde
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 58 - 80 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Homeberry
 • Słoneczna Popielówka(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż krakowski, Zielonki, ul. Na Popielówkę (0.2 km od Krakowa)
  Ceny od: 4 629/m2
  Słoneczna Popielówka
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 32
  Powierzchnia: 67 - 116 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Słoneczny Prądnik
 • Łokietka 213(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Władysława Łokietka 213 (5.3 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 300/m2
  Łokietka 213
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 51 - 62 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 2 oferty
  Grupa Nieruchomości Kraków

Opis Inwestycji

Apartamenty Popielówka to funkcjonalne, nowoczesne apartamentowce położone na granicy Zielonek i Krakowa- 7 km od krakowskiego Rynku. Ta kameralna, ogrodzona inwestycja, zaprojektowana została zgodnie z najnowszymi dostępnymi i sprawdzonymi rozwiązaniami z naciskiem na technologię energooszczędną wraz z niezbędną w dzisiejszych warunkach instalacją rekuperacji(wentylacji mechanicznej), która obniża znacznie koszty ogrzewania i zapewnia stały obieg czystego powietrza w apartamentach(m.in. ochrona przed smogiem i redukcja alergenów). Osiedle składać się będzie z ośmiu budynków dwulokalowych z szesnastoma 3 pok. apartamentami o wysokim standardzie. Dołożyliśmy starań , aby nasz projekt był doskonały w każdym wymiarze, dopasowany do szybko rozwijającego się dużego europejskiego miasta jakim jest Kraków, zaplanowany i wykonany zgodnie ze sztuką ale przede wszystkim zbudowany solidnie oraz bezpiecznie. Każdy apartament posiadał będzie duże przeszklenia, na parterze ogródek a na piętrze okazały taras o powierzchni 12m2 i szerokości 2m, niezależne wejście(brak części wspólnych a tym samym niższe koszty eksploatacyjne), garaż w bryle budynku, zadaszone zewnętrzne miejsce parkingowe oraz komórkę lokatorską. Planowana data zakończenia inwestycji to październik 2020r. Naszym założeniem jest aby wszystkie apartamenty były bezczynszowe za wyjątkiem ponoszenia kosztów utrzymania zewnętrznych części wspólnych czyli drogi osiedlowej, oświetlenia, bramy wjazdowej. Jeśli marzycie Państwo o zakupie unikalnego apartamentu z dala od zgiełku ale blisko centrum miasta to nasza oferta jest stworzona właśnie dla Was. Zapraszamy do odwiedzin naszej inwestycji w Zielonkach, ul. Na Popielówkę.

Inwestycja Apartamenty Popielówka znajduje się w Zielonkach, ul. Na Popielówkę (0.1 km od Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Perfect Cube.

Inwestycja Apartamenty Popielówka jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Popielówka pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 61 do 69 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Perfect Cube przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
*mieszkania w standardzie energooszczędnym m.in.: instalacja wentylacji mechanicznej (rekuperator dodatkowo płatny) elewacja: termoizolacja ze styropianu o grubości 15 cm płyta fundamentowa(cieplejsza podłoga i brak pękających ścian) do każdego z lokali będą prowadziły niezależne wejścia(brak części wspólnych w budynku, tym samym brak dodatkowych kosztów użytkowania) oświetlenie zewnętrzne budynków oraz części wspólnych zagospodarowany ogródek, zasiana trawa
Konstrukcja budynku
stropy wykonane w technologii betonu monolitycznego
Dach
dach płaski, żelbetowy z termo i hydroizolacją
Stolarka okienna
duże okna PCV 6-ciokomorowe firmy Oknoplast, wyposażone w pakiet trzyszybowy, dwustronnie w kolorze czarnym okna tarasowe przesuwne w systemie PSK, dwustronnie w kolorze czarnym
Balkony
szklane balustrady
Ściany
ściany konstrukcyjne wykonane z pustaka ceramicznego Porotherm 25 maszynowy tynk gipsowy o podwyższonej twardości Knauf MP 75 Diamant
Parapety zewnętrzne
parapety zewnętrzne metalowe
Instalacje
Media: gminna kanalizacja, wodociąg, gazociąg, własna kanalizacja wód opadowych, światłowód(internet, telewizja itp.)
Ogrzewanie
podłogowa instalacja CO w całym apartamencie Piec kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania
Wentylacja
wentylacja mechaniczna -rekuperacja
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Każdy apartament posiada garaż w bryle budynku oraz zewnętrzne częściowo zadaszone miejsce parkingowe..
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, inteligentny dom.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Popielówka

Apartamenty Popielówka położone są na styku Zielonek przy ul. Na Popielówkę i krakowskiego Prądnika w niewielkiej odległości od centrum Krakowa, ok. 2,5 km od ul. Opolskiej, 4 km od drogi krajowej nr 7 na Warszawę z dobrym dojazdem do obwodnicy, autostrady A4 i lotniska. Posiadają dostęp do pełnej miejskiej infrastruktury tj. szkół, przedszkoli, żłobków, komunikacji miejskiej, sklepów, centrów handlowych, restauracji itp. Otoczenie stanowi wyłącznie niska zabudowa jednorodzinna i mieszkaniowa oraz tereny niezabudowane w tym zielone. Rejon ten jest doskonałą bazą wypadową do wycieczek rowerowych i pieszych (m.in. Ojców, dolinki podkrakowskie, szlak Orlich Gniazd).

Wieś w południowej Polsce, położona w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, w gminie Zielonki. Miejscowość jest siedzibą gminy Zielonki. W latach 1975-1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa krakowskiego. Przez Zielonki przebiega droga wojewódzka nr 794. Według danych z 31 grudnia 2010 r. wieś miała 3835 mieszkańców. W Zielonkach, od 1954 roku, ma siedzibę biblioteka publiczna. Od 2009 roku biblioteka jest samodzielną placówką kultury. Posiada dwie filie w Węgrzcach oraz Przybysławicach.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Popielówka w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.05.2020

Data aktualizacji: 16.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie