Dom na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 182,89 m² - numer 5/2

Rezerwacja

piaseczyński, Łazy, ul. Złota

Łazy Urocze

1 zdjęcie

Termin oddania

Gotowe

Ilość pokoi

4 pokoje

Metraż

182,89 m²

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość pomieszczeń

280 cm wysokości

Ilość kondygnacji

2 poziomy

Oznaczenie oferty

5/2

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Udogodnienia

instalacja fotowoltaiczna, pompa ciepła

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się las, rezerwat przyrody

Charaktersytyka energetyczna nieruchomości

informacja u dewelopera

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Autobusowy - 320 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 plac zabaw, 1 placówka edukacyjna

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Inne domy w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1 pokój
  • 2 pokoje
  • 3 pokoje
  • 4 pokoje
  • 5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowy 4-pokojowy dom bliźniak na sprzedaż o powierzchni 182,9 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Łazy Urocze w Łazach, ul. Złota (8.4 km od Warszawy).

Inwestycja jest realizowana przez PEMM DEVELOPMENT Sp. z o. o.

Cała inwestycja składa się z 8 nowych domów.

Inwestycja Łazy Urocze została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Nowy dom bliźniak o oznaczeniu 5/2 stoi na działce o powierzchni 500 m², składa się z 2 kondygnacji, bez poddasza, nie posiada podpiwniczenia. Wysokość pomieszczeń wynosi 280 cm. Dom ma garaż 1 stanowiskowy.

W domu bliźniaku numer 5/2 znajdują się się 4 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców PEMM DEVELOPMENT Sp. z o. o. przewidział dodatkowe miejsca postojowe naziemne.

Opis Inwestycji

Łazy Urocze to nowoczesny projekt, łączący dogodną lokalizację z wysokim komfortem mieszkania. Inwestycja będzie znakomitym wyborem dla młodych małżeństw oraz rodzin z dziećmi. W pierwszym etapie powstaną 4 budynki dwulokalowe – w sumie 8 lokali. W kolejnym planowane są 3 budynki wolnostojące. Przestronne domy mają powierzchnię od 147,2 m² do 182,27 m², wyróżniają się funkcjonalnym układem pomieszczeń. Mają ustawne salony oraz 3 lub 4 sypialnie na poddaszu, więc każdy domownik znajdzie w nich swoją prywatną przestrzeń. We wnętrzach domów wygospodarowano również miejsce na 3 łazienki, w tym jednej dużej, w której istnieje możliwość zaaranżowania np. pralni.

Na każdej z 4 działek o powierzchni od 900 do 1100 m2 posadowione są dwa lokale. Do każdego lokalu przynależy od 450 – 550 m2 terenu. To przestrzeń, którą można wykorzystać do odpoczynku na świeżym powietrzu, uprawy ulubionych warzyw i owoców, zabaw z dziećmi czy spotkań z bliskimi. Nie będzie żadnych problemów z parkowaniem – każdy lokal ma zapewnione dwa miejsca postojowe. Jedno będzie znajdować się w garażu, natomiast drugie na podjeździe. Ponadto budynki zostaną posadowione w taki sposób, aby była możliwość wyłożenia kostką dodatkowych miejsc parkingowych po bokach domów. Zadbano również o wysoki standard wykonania budynków – wybrano wysokiej klasy materiały i nowoczesne technologie, takie jak powietrzna pompa ciepła czy instalacja pod panele fotowoltaiczne. Dzięki temu przyszli mieszkańcy mają gwarancję wieloletniego bezproblemowego użytkowania wnętrz.

Domy mają zapewnione po dwa miejsca parkingowe – jedno w garażu, drugie na podjeździe – istnieje możliwość wyłożenia kostką dodatkowych miejsc postojowych.

We wnętrzu każdego domu znajduje się m.in. przestronny salon, 3 lub 4 sypialnie na poddaszu oraz 3 łazienki, więc łatwo można zaaranżować swoją wymarzoną przestrzeń.

Budynki powstają ze sprawdzonych materiałów oraz przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, zadbano również o doskonała izolację termiczną i akustyczną.

Dom znajduje się w inwestycji Łazy Urocze, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 7 podobnych nowych domów.

Data publikacji: 07.11.2022
Data aktualizacji: 10.03.2023

Inwestycje w pobliżu w Łazach

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: