Łazy Urocze

1 zdjęcie

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Łazy Urocze dostępnych jest 8 ofert

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • instalacja fotowoltaiczna
 • pompa ciepła

Przyroda w okolicy

 • las
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 8 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 8 domów bliźniaków.

Powierzchnie domów:

od 148 do 183 m².

Powierzchnie działek:

od 451 do 566 m².

Ceny domów:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Łazy Urocze to nowoczesny projekt, łączący dogodną lokalizację z wysokim komfortem mieszkania. Inwestycja będzie znakomitym wyborem dla młodych małżeństw oraz rodzin z dziećmi. W pierwszym etapie powstaną 4 budynki dwulokalowe – w sumie 8 lokali. W kolejnym planowane są 3 budynki wolnostojące. Przestronne domy mają powierzchnię od 147,2 m² do 182,27 m², wyróżniają się funkcjonalnym układem pomieszczeń. Mają ustawne salony oraz 3 lub 4 sypialnie na poddaszu, więc każdy domownik znajdzie w nich swoją prywatną przestrzeń. We wnętrzach domów wygospodarowano również miejsce na 3 łazienki, w tym jednej dużej, w której istnieje możliwość zaaranżowania np. pralni.

Na każdej z 4 działek o powierzchni od 900 do 1100 m2 posadowione są dwa lokale. Do każdego lokalu przynależy od 450 – 550 m2 terenu. To przestrzeń, którą można wykorzystać do odpoczynku na świeżym powietrzu, uprawy ulubionych warzyw i owoców, zabaw z dziećmi czy spotkań z bliskimi. Nie będzie żadnych problemów z parkowaniem – każdy lokal ma zapewnione dwa miejsca postojowe. Jedno będzie znajdować się w garażu, natomiast drugie na podjeździe. Ponadto budynki zostaną posadowione w taki sposób, aby była możliwość wyłożenia kostką dodatkowych miejsc parkingowych po bokach domów. Zadbano również o wysoki standard wykonania budynków – wybrano wysokiej klasy materiały i nowoczesne technologie, takie jak powietrzna pompa ciepła czy instalacja pod panele fotowoltaiczne. Dzięki temu przyszli mieszkańcy mają gwarancję wieloletniego bezproblemowego użytkowania wnętrz.

Domy mają zapewnione po dwa miejsca parkingowe – jedno w garażu, drugie na podjeździe – istnieje możliwość wyłożenia kostką dodatkowych miejsc postojowych.

We wnętrzu każdego domu znajduje się m.in. przestronny salon, 3 lub 4 sypialnie na poddaszu oraz 3 łazienki, więc łatwo można zaaranżować swoją wymarzoną przestrzeń.

Budynki powstają ze sprawdzonych materiałów oraz przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, zadbano również o doskonała izolację termiczną i akustyczną.

Inwestycja Łazy Urocze znajduje się w Łazach, ul. Złota (8.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez PEMM DEVELOPMENT Sp. z o. o.

Inwestycja Łazy Urocze została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Łazy Urocze w sprzedaży jest 8 nowych domów o powierzchni od 148 do 183 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców PEMM DEVELOPMENT Sp. z o. o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Łazy Urocze?

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Łazy Urocze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Łazy Urocze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Spokojna 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Łazy Urocze znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Łazy Urocze znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Milosierdzia w odległości 520 m.

Data publikacji: 07.11.2022
Data aktualizacji: 10.03.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Łazach

Oferty w Łazach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: