Osiedlowa 43

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Osiedlowa, oferowane bezpośrednio przez

Pekabex Jasielska Sp. z o.o.

piaseczyński, Józefosław, ul. Osiedlowa 43

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 33 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedlowa 43Osiedlowa 43

8 zdjęć

Osiedlowa 43
Osiedlowa 43
Osiedlowa 43
Osiedlowa 43

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 12 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 285 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

„Osiedlowa 43” to projekt, który robi wrażenie, zarówno pod względem architektonicznym, jak i technologii. Unikalne podejście do projektowania pozwoliło nam stworzyć 12 wyjątkowych domów.

Powierzchnia każdego domu wynosi 146,80 m², a budynki oddzielone są od siebie podwójną ścianą zapewniającą komfort akustyczny.

W efekcie uzyskaliśmy 12 osobnych budynków w rozumieniu technicznym i zgodnie z przepisami prawa. Właściciel domu zostaje również pełnoprawnym właścicielem działki.

Stawiamy na ekologię i energooszczędność!

Deweloper gwarantuje nawet do 50% niższe koszty ogrzewania oraz oszczędność energii dzięki grubszym niż standardowo warstwom izolacji, cieplejszym oknom, drzwiom i bramie garażowej (spełniają rygorystyczne warunki techniczne, które wchodzą w życie dopiero w 2021 roku) oraz zwartej bryle budynku. Na doskonałą energooszczędność wpływa także: nowoczesny gazowy piec kondensacyjny Viessmann z zasobnikiem, odzysk ciepła poprzez rekuperację, zastosowanie ogrzewania podłogowego, a w sypialniach systemu ogrzewania ściennego, który potrzebuje zaledwie kilkanaście litrów wody w obiegu grzewczym, gotowa infrastruktura do montażu paneli fotowoltaicznych, Master Switch instalacji elektrycznej, wyłączający niepotrzebne odbiorniki w całym domu jednym przyciskiem oraz mur trójwarstwowy z elewacją betonową.

Zawsze czyste powietrze

Tempo życia przyspiesza. Chcemy zaoferować naszym mieszkańcom rozwiązania, które poprawiają im komfort codziennego funkcjonowania i sprawiają, że żyje się łatwiej i przyjemniej. Zastosowana wentylacja w domach (rekuperacja) posiada doskonałe filtry klasy F9, które eliminują uciążliwe dla alergików pyłki i ponad 99% smogu. Wszystkie pomieszczenia są wentylowane przez cały rok bez konieczności otwierania okien. Zaawansowane odzyskiwanie ciepła z wywiewanego powietrza zmniejsza znacznie zapotrzebowanie na ogrzewanie domu. W sypialniach zastosowano ogrzewanie ścienne, które jest szczególnie polecane dla osób z alergią oddechową.

Domy B, C i D - sprzedane.

Inwestycja Osiedlowa 43 znajduje się w Józefosławiu, ul. Osiedlowa 43 (0.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez Pekabex Jasielska Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedlowa 43 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedlowa 43 nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Pekabex Jasielska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Warto pamiętać o atutach lokalizacji "Osiedlowej 43", przede wszystkim o niedalekim sąsiedztwie Lasu Kabackiego, gdzie spacerem można dojść w 10 minut. W najbliższym sąsiedztwie nie brakuje szkół, przedszkoli, sklepów, przychodni zdrowia i bardzo dobrych restauracji.

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedlowa 43?

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedlowa 43 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2878 metrów od inwestycji Osiedlowa 43 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Jeziorki 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedlowa 43 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedlowa 43 znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Miś w odległości 281 m, przedszkole w odległości 292 m, Przyjaciele Kubusia w odległości 331 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedlowa 43 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 360 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 445 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedlowa 43 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 221 m znajduje się Delikatesy Benedyktyńskie, w odległości 298 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 308 m znajduje się Ptyś.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedlowa 43 w odległości 254 m znajduje się basen, w odległości 280 m znajduje się boisko / kort, w odległości 501 m znajduje się basen.

Data publikacji: 03.03.2020
Data aktualizacji: 13.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: