Osiedle Żyj Kolorowo

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezP.B.O. Trojan Sp. z o.o.

Ceny od: 4 280 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Żyj Kolorowo dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A5
2
57,29 m²
Parter
245 201 zł4 280 zł/m²
B1
2
42,07 m²
Parter
209 143 zł4 564 zł/m²

Opis Inwestycji

„Żyj Kolorowo” to nowoczesne osiedle mieszkaniowe położone przy ulicy Majnusza w Zabrzu. Projekt składa się z dwóch eleganckich 5-cio kondygnacyjnych budynków, do realizacji których wykorzystano materiały najwyższej jakości. W segmencie „A” przy ulicy Majnusza 2 zaprojektowano 38 mieszkań, które zostały oddane do użytkowania w czerwcu 2014 roku. Natomiast w segmencie „B” znajdującym się przy ulicy Majnusza 4 inwestor zrealizował 32 mieszkania, w których już można zamieszkać!Szeroki wachlarz dostępnych mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych o powierzchniach od 42m2 do 78m2 sprawia, iż w ofercie osiedla „Żyj Kolorowo” znajdują się przytulne mieszkania dla osób poszukujących docelowego miejsca dla siebie lub całej rodziny. W podziemiu każdego z budynków znajduje się obszerna hala garażowa, do której z każdej kondygnacji można dostać się cichobieżną wygodną windą elektryczną. Dodatkowo na parterach budynków przewidziano dokładnie przemyślaną część usługowo-handlową, w skład której wchodzi 5 lokali o zróżnicowanych powierzchniach. Ponadto architektura inwestycji została doskonale wkomponowana w otaczającą projekt pełną zieleni okolicę wynikającą z bezpośredniego sąsiedztwa Parku Kościuszki, na terenie którego znajduje się Dom Harcerza.

Inwestycja Osiedle Żyj Kolorowo znajduje się w Zabrzu, ul. Majnusza (2.7 km od centrum Zabrza), została zrealizowana przez dewelopera P.B.O. Trojan Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Żyj Kolorowo została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Żyj Kolorowo pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 42 do 57 metrów kwadratowych w cenie od 4 280 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 42 do 57 m2 w cenie od 209 143 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P.B.O. Trojan Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 255 do 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: 24 000 zł netto.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 42 do 57 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 209 143 do 245 201 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 280 do 4 564 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Żyj Kolorowo

Zabrze to należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego miasto powiatowe położone nad rzekami Kłodnicą i Bytomką. Jego powierzchnia wynosi 80,4 km2 i zajmuje tereny Wyżyny Śląskiej oraz Kotliny Raciborskiej. Liczba jego mieszkańców to ok. 177 200 osób. Miasto składa się z 18 dzielnic. Jako jeden z najbardziej uprzemysłowionych ośrodków Polski, Zabrze cechuje się industrialną zabudową z licznymi zakładami oraz osiedlami bloków mieszkalnych tworzonych z myślą o pracownikach. Mimo to ok. 30% obszaru zajmują lasy i pola. Na obrzeżach powstają domy jednorodzinne. W Zabrzu znajdują się 4 szpitale, w tym jeden kliniczny. Podstawową opiekę medyczną oferuje tu 31 przychodni. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, które tworzy m.in. 31 przedszkoli, 21 podstawówek, 7 gimnazjów i 30 zespołów szkół. Czas wolny można spędzić w jednym z 8 parków miejskich. Znajduje się tu także 12 ogólnodostępnych boisk. W mieście są dwa kina, teatr, filharmonia.

Komunikacja

Przez Zabrze biegnie autostrada A4, która jest częścią międzykontynentalnej trasy E40 i która tuż za południowo-zachodnią granicą miasta krzyżuje się z autostradą A1. Biegną tędy także drogi krajowe nr 78, 88 i 94 oraz drogi wojewódzkie 921 i 902. Ta druga jest częścią Drogowej Trasy Średnicowej łączącej miasta należące do GOP. W mieście funkcjonuje 6 linii Tramwajów Śląskich i 26 linii strefowych autobusów GOP-u. Znajduje się tu dworzec autobusowy oraz 5 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Żyj Kolorowo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Osiedle Żyj Kolorowo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zabrze Św. Floriana.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Żyj Kolorowo znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 19 w Zabrzu w odległości 340 m, Centrum Edukacji Nowe Perspektywy w odległości 350 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zabrzu w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Żyj Kolorowo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Roker, w odległości 390 m znajduje się Żabka, w odległości 410 m znajduje się Temed.

Data publikacji: 02.03.2012

Data aktualizacji: 17.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie