Carnalla Dom

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezP.B.O. Trojan Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 29 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Mieszkania przy Sienkiewicza(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Zabrze, ul. Sienkiewicza/Jagiełły (3.2 km od centrum Zabrza)
  Ceny od: 4 437/m2
  Mieszkania przy Sienkiewicza
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 50 - 90 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  P.B.O. Trojan Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

W samym centrum miasta Zabrza z niepowtarzalną lokalizacją został wybudowany bezczynszowy budynek wielorodzinny z lokalami usługowymi na parterze. Budynek powstał przy ul. Sienkiewicza 25, 25A. Inwestycję zaprojektowaliśmy z myślą o wysokich wymaganiach i realnych potrzebach klienta. Atutem inwestycji są  komfortowe mieszkania z pięknymi tarasami lub balkonami  gwarantujące spokój i relaks bez konieczności rezygnacji z uroków życia w centrum miasta. Budynek posiada pięć kondygnacji w tym kondygnację podziemną w której znajdą się garaże wraz z komórkami lokatorskimi. Na parterze usytuowane zostały lokale usługowe przeznaczone na prowadzenie działalności. Lokale mieszkalne usytuowane są na 4 kondygnacjach. Wszystkie mieszkania wychodzą na stronę południową. Wnętrze budynku zostanie wykończone materiałami o wysokim standardzie. Części wspólne budynku zostały wykończone w 100%.Mieszkania sprzedawane w standardzie deweloperskim. Wszystkie instalacje zostały rozprowadzone w mieszkaniach. Liczniki zużycia mediów są oddzielne dla każdego mieszkania. System centralnego ogrzewania wraz z ciepłą wodą jest  w oparciu o miejską sieć cieplną i węzeł cieplny zlokalizowany w budynku. W pokojach zamontowano grzejniki płytowe z zaworami termostatycznymi a w łazienkach grzejniki drabinkowe. Wszystkie ściany zostały otynkowane tynkami gipsowymi a podłogi wykończono wylewkami.

Inwestycja Carnalla Dom znajduje się w Zabrzu, ul. Henryka Sienkiewicza 25 (3.2 km od centrum Zabrza), została zrealizowana przez dewelopera P.B.O. Trojan Sp. z o.o..

Inwestycja Carnalla Dom została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Carnalla Dom pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 56 metrów kwadratowych w cenie od 4 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P.B.O. Trojan Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 255 do 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Carnalla Dom

Zabrze to należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego miasto powiatowe położone nad rzekami Kłodnicą i Bytomką. Jego powierzchnia wynosi 80,4 km2 i zajmuje tereny Wyżyny Śląskiej oraz Kotliny Raciborskiej. Liczba jego mieszkańców to ok. 177 200 osób. Miasto składa się z 18 dzielnic. Jako jeden z najbardziej uprzemysłowionych ośrodków Polski, Zabrze cechuje się industrialną zabudową z licznymi zakładami oraz osiedlami bloków mieszkalnych tworzonych z myślą o pracownikach. Mimo to ok. 30% obszaru zajmują lasy i pola. Na obrzeżach powstają domy jednorodzinne. W Zabrzu znajdują się 4 szpitale, w tym jeden kliniczny. Podstawową opiekę medyczną oferuje tu 31 przychodni. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, które tworzy m.in. 31 przedszkoli, 21 podstawówek, 7 gimnazjów i 30 zespołów szkół. Czas wolny można spędzić w jednym z 8 parków miejskich. Znajduje się tu także 12 ogólnodostępnych boisk. W mieście są dwa kina, teatr, filharmonia.

Komunikacja

Przez Zabrze biegnie autostrada A4, która jest częścią międzykontynentalnej trasy E40 i która tuż za południowo-zachodnią granicą miasta krzyżuje się z autostradą A1. Biegną tędy także drogi krajowe nr 78, 88 i 94 oraz drogi wojewódzkie 921 i 902. Ta druga jest częścią Drogowej Trasy Średnicowej łączącej miasta należące do GOP. W mieście funkcjonuje 6 linii Tramwajów Śląskich i 26 linii strefowych autobusów GOP-u. Znajduje się tu dworzec autobusowy oraz 5 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Carnalla Dom mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Carnalla Dom znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zabrze Jagiełły Targowisko.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Carnalla Dom znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bohaterów Monte Cassino w Zabrzu w odległości 60 m, Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 3 w Zabrzu w odległości 120 m, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego w Zabrzu w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Carnalla Dom jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Specjal w odległości 80 m, Przychodnia w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Carnalla Dom składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Targowisko, w odległości 230 m znajduje się Netto, w odległości 250 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Carnalla Dom w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 28.02.2012

Data aktualizacji: 19.11.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie