Carnalla Dom

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Henryka Sienkiewicza, oferowane bezpośrednio przez P.B.O. Trojan Sp. z o.o.

Zabrze, ul. Henryka Sienkiewicza 25

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Carnalla Dom

4 zdjęcia

Carnalla Dom
Carnalla Dom
Carnalla Dom
Carnalla Dom

Opis Inwestycji

W samym centrum miasta Zabrza z niepowtarzalną lokalizacją został wybudowany bezczynszowy budynek wielorodzinny z lokalami usługowymi na parterze. Budynek powstał przy ul. Sienkiewicza 25, 25A. Inwestycję zaprojektowaliśmy z myślą o wysokich wymaganiach i realnych potrzebach klienta. Atutem inwestycji są  komfortowe mieszkania z pięknymi tarasami lub balkonami  gwarantujące spokój i relaks bez konieczności rezygnacji z uroków życia w centrum miasta. Budynek posiada pięć kondygnacji w tym kondygnację podziemną w której znajdą się garaże wraz z komórkami lokatorskimi. Na parterze usytuowane zostały lokale usługowe przeznaczone na prowadzenie działalności. Lokale mieszkalne usytuowane są na 4 kondygnacjach. Wszystkie mieszkania wychodzą na stronę południową. Wnętrze budynku zostanie wykończone materiałami o wysokim standardzie. Części wspólne budynku zostały wykończone w 100%.

Mieszkania sprzedawane w standardzie deweloperskim. Wszystkie instalacje zostały rozprowadzone w mieszkaniach. Liczniki zużycia mediów są oddzielne dla każdego mieszkania. System centralnego ogrzewania wraz z ciepłą wodą jest  w oparciu o miejską sieć cieplną i węzeł cieplny zlokalizowany w budynku. W pokojach zamontowano grzejniki płytowe z zaworami termostatycznymi a w łazienkach grzejniki drabinkowe. Wszystkie ściany zostały otynkowane tynkami gipsowymi a podłogi wykończono wylewkami.

Inwestycja Carnalla Dom znajduje się w Zabrzu, ul. Henryka Sienkiewicza 25 (3.2 km od centrum Zabrza), została zrealizowana przez dewelopera P.B.O. Trojan Sp. z o.o..

Inwestycja Carnalla Dom została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Carnalla Dom pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 56 metrów kwadratowych w cenie od 4 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P.B.O. Trojan Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 255 do 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Zabrze to należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego miasto powiatowe położone nad rzekami Kłodnicą i Bytomką. Jego powierzchnia wynosi 80,4 km2 i zajmuje tereny Wyżyny Śląskiej oraz Kotliny Raciborskiej. Liczba jego mieszkańców to ok. 177 200 osób. Miasto składa się z 18 dzielnic. Jako jeden z najbardziej uprzemysłowionych ośrodków Polski, Zabrze cechuje się industrialną zabudową z licznymi zakładami oraz osiedlami bloków mieszkalnych tworzonych z myślą o pracownikach. Mimo to ok. 30% obszaru zajmują lasy i pola. Na obrzeżach powstają domy jednorodzinne. W Zabrzu znajdują się 4 szpitale, w tym jeden kliniczny. Podstawową opiekę medyczną oferuje tu 31 przychodni. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, które tworzy m.in. 31 przedszkoli, 21 podstawówek, 7 gimnazjów i 30 zespołów szkół. Czas wolny można spędzić w jednym z 8 parków miejskich. Znajduje się tu także 12 ogólnodostępnych boisk. W mieście są dwa kina, teatr, filharmonia.

Komunikacja

Przez Zabrze biegnie autostrada A4, która jest częścią międzykontynentalnej trasy E40 i która tuż za południowo-zachodnią granicą miasta krzyżuje się z autostradą A1. Biegną tędy także drogi krajowe nr 78, 88 i 94 oraz drogi wojewódzkie 921 i 902. Ta druga jest częścią Drogowej Trasy Średnicowej łączącej miasta należące do GOP. W mieście funkcjonuje 6 linii Tramwajów Śląskich i 26 linii strefowych autobusów GOP-u. Znajduje się tu dworzec autobusowy oraz 5 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Carnalla Dom mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Carnalla Dom znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zabrze Jagiełły Targowisko.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Carnalla Dom znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bohaterów Monte Cassino w Zabrzu w odległości 60 m, Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 3 w Zabrzu w odległości 120 m, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego w Zabrzu w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Carnalla Dom jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Specjal w odległości 80 m, Przychodnia w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Carnalla Dom składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Targowisko, w odległości 230 m znajduje się Netto, w odległości 250 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Carnalla Dom w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 28.02.2012
Data aktualizacji: 19.11.2018

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: