Andersena II - lokale usługowe

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezP.B. Stolmar sp.j.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Andersena II - lokale usługowe dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
U03
173,57 m²
Parter
U04
126,25 m²
Parter
U05
82,02 m²
Parter

Opis Inwestycji

Osiedle ANDERSENA II to budynek mający wysokość 5 pięter. Powstaje on w spokojnej części Ząbek przy ul. Andersena 45 tuż przy lesie. Lokalizacja osiedla zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, której oczekują mieszkańcy. W pobliżu znajdą oni: sklepy, aptekę, przedszkola, szkoła podstawowa (planowana jest realizacja w drugiej części ulicy nowa szkoła podstawowa), przystanki autobusowe linii 199 i 345 oraz komunikacji miejskiej dowożącej do stacji PKP Ząbki, a stąd już tylko 5-7 minut do Warszawy. Szybki wyjazd na trasę nr 631 – ul. Żołnierską, która jest rozbudowywana.Inwestycja została podzielona na dwa etapy.I etap przedsięwzięcia będzie zawierał 55 mieszkań dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowych dostępnych w metrażach od 50 m2 do 95 m2 z przestronnymi balkonami. Niektóre z lokali będą posiadały nawet dwie powierzchnie balkonowe. Komfort wszystkich mieszkań podnoszą windy zjeżdżające bezpośrednio do hali garażowej z miejscami postojowymi. Oddanie tego etapu zaplanowane zostało do 31.08.2019r.II etap to 60 lokali mieszkalnych w metrażach od 35 m2 do 95 m2 z balkonami i miejscami postojowymi na poziomie -1 budynku. Znajdą się tu mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Oddanie II etapu ustalono do 31.08.2020r.W budynku, od strony ulicy Andersena zaplanowaliśmy lokale użytkowe, które mogą ułatwić mieszkańcom dostęp do różnego rodzaju usług.To co wyróżnia naszą inwestycję to stworzenie patio – wewnętrznego dziedzińca, na którym zaprojektowano miejsce wypoczynku, a także rekreacji. Wszystko to w otoczeniu pięknej roślinności i małej architektury.

Inwestycja Andersena II - lokale usługowe znajduje się w Ząbkach, ul. Andersena 45 (0.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera P.B. Stolmar sp.j..

Inwestycja Andersena II - lokale usługowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Andersena II - lokale usługowe pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 82 do 174 metrów kwadratowych.

Deweloper P.B. Stolmar sp.j. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 5 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 82 do 174 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Andersena II - lokale usługowe

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Andersena II - lokale usługowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Andersena II - lokale usługowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pułaskiego 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Andersena II - lokale usługowe znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Mała Akademia Odkrywcy w odległości 320 m, PUBLICZNE PRZEDSZKOLE ZOZOLAND w odległości 420 m, Niepubliczne Przedszkole Akademia Odkrywcy w odległości 510 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Andersena II - lokale usługowe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Na Powstańców" w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Andersena II - lokale usługowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Żabka, w odległości 360 m znajduje się Żabka, w odległości 360 m znajduje się Mój Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Andersena II - lokale usługowe w odległości 350 m znajduje się Body Fan Fitness Club.

Data publikacji: 06.09.2019

Data aktualizacji: 26.05.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie